Wolverine (Hugh Jackman), nejslavnější hrdina ze ságy X-Men, se v novém, výpravném akčním dobrodružství podívá do současného Japonska. V pro něj zcela neznámém a nesrozumitelném světě se střetne se svou největší nemesis. Z nelítostné bitvy na život a na smrt odejde navždy poznamenaný. Prvně v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých fyzických a psychických možností. Zdaleka nebojuje jen se smrtícími samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností. Z těchto vnitřních a vnějších bojů pak vyjde mnohem silnější, než kdy býval. (oficiální text distributora)

NextOne

Takové větší odbočení od X-Menů, kdy se jedná výhradně jen o Wolverina. Parádní akční souboje, známé filmové tváře, zamilované scény a příběh, který i na samém konci překvapil tím, že se v tom robotu ukrýval muž, ačkoliv bylo zřejmé, že zahynul. Líbí se mi jak ho dohání zlé sny na svojí lásku, kterou musel zabít, ačkoliv jak my víme, tak dále žije podle zatím posledního dílu X-menů, tudíž by bylo zajímavé, kdy by se ta Japonka ukázala v dalším dílu X-menů, mohla by to být velmi zajímavé zápletka. Nicméně film jako samotný mě opravdu zaujal a dokázal bych si ho pustit i dvakrát za den. ()

Slida79

Nechápu podhodnocení tohoto druhého samostatného snímku Wolverina. Děj má spád, zasazení do Japonska mu sedí, vše co si přejete od správné Marvelovky;) dávám 4* ()

Pythonator

Řekl bych, že o něco málo slabší než X-Men Origin: Wolverine. Souboj na rychlovlaku je špičkový. Dvě Japonky a mechapotvora na konci, to je splnění snů všech japanofilů. Jenom ten scénář opět někde pokulhává. Jackman ovšem stále na jedničku. Lepšího herce pro roli sehnat nemohli. ()

chosan

Wolverine tentokráte dává na prdel japoncům i když chvílemi dávají oni jemu! I když teď vážně je to spíše mimo x meny ale koukatelný dobrý film! 70%. ()

MarekT.

Jestli nějaká sci-fi série v současnosti nutně potřebuje reboot, jsou to jednoznačně X-meni a jejich cinematic universe. Komentář píšu v září 2017 a z těch všech filmů, hrátek s časovou a dějovou linkou mi už jde hlava kolem. Na příkladě nejnovější marvelovské vychytávky Spiderman: Homecoming je vidět, že se není čeho bát a i z rebootu může klidně vzniknout skvělý film. Navíc, těžko si představit solidnější zakončení úspěšné série než hluboký příběh stárnoucího hrdiny, tak jako nám ho Mangold naservíroval ve snímku Logan. Ale zpátky k mladšímu Wolverinovi, konkrétně k tomuto zbytečnému počinu z roku 2013. Tak jako v každém filmu o Wolverinovi, i tady Hugh Jackman začíná tím, že o sobě prohlašuje, že Wolverine je minulostí. Místo toho se superhrdina věnuje intenzivnímu boji za práva medvědů, ale jenom do té doby než se objeví Yukio, která ho s sebou vezme na dobrodružství do Japonska. Tam se potkává se starým přítelem z Nagasaki, kterého kdysi zachránil před výbuchem atomovky. Nějak se do toho celého zamotá Yakuza, jež na každý svůj útok na veřejnosti pošle dostatek zabijáků, aby se Logan mohl vyřádit. Víc jsem si z tohoto snímku bohužel neodnesl, není totiž zajímavý téměř ničím. Film je nedokonalý po mnoha stránkách, od chyb v ději až po nepřesvědčivé herecké výkony. Celé to na mě působí příliš nuceně, tvůrci zřejmě chtěli další film o Wolverinovi za každou cenu. Škoda. ()

Moredogs

Zbytočny film ale za to celkom dobry, malo to zaujimave momenty, exoticku atmosferu a mnoho dalšich plusov, a to hlavne pačilo sa mi to. ()

Camel91

Tento film hodnotím maximálně už jen z důvodu toho, že to je Wolverine, Jackman se skutečně dostal do svojí životní muskulaturní formy i jako chlap jsem na jeho tělo závistivě koukal. Příběh se pokusili přesunout z typického X-Menovského prostředí do Japonska (kde se odehrálo spoustu komiksů), to mi ani nevadí, souboj s jakuzou a ninjama je fajn ikdyž chyběl mi nějaký rozumný soupeř, konečně Logan použil drápy jak se sluší a patří a v digitální krev v necenzurované verzi je vtipná. Nutno dodat že mi souboj s obrovským robotickým samurajem moc nesedl, scéna na jedoucím vlaku mě taky dost vadila a některé situace byly scénáristicky špatné, vím dost negativ na plný počet, přesto film je zábavný a mám ho rád. ()

Elizabethx

Nejspíše nejhorší film z celého X-men universe. Když vezmu v potaz, že to režíroval stejný režisér jako Le Mans 66, tak nechápu, kde v tuto dobu nechal svůj um. ()

Mistr119

Zbytečně nízké hodnocení teda... :) Wolverine v prostředí Japonska s neurčitou tužbou zemřít a nakonec nalézt smysl svého života, do toho konfrontace s japonským prostředím.... :) Mně to na 80% stačí. :) ()

JG9

Za mě naprosto úžasný akčnák který jsem si užil. Jackman i ostatní herci jsou v pohodě a na to že je to jenom pouhý akční film tak je tam docela dost i emocí ale mám s tím zásadní problém: ten film je naprosto zbytečnej, nebo aspon tak působí. A ted pozor spoiler! Na konci odletá z Japonska a své holce řekne že se ještě vrátí a odlétá s jeho nejlepší kamarádkou a v podtitulkové scéně tam je Charles který najednou žije a Erik který má schopnosti jak? a proč? to už se nedozvíme.9/10 ()

1normalny

oddychova sonda do japonskej kultury...wolverline bojuje nielen s nou, s ninjami, ale aj s vlastnou ne/mrtelnostou za staleho zaujmu sexy aziatiek...3D efekty potesili, az na bojovu scenu na pohrebe z ktorej boleli oci + nezmyselna dokrutka po titulkoch!? ()

Pavla_23

Jeden z nejlepších dílů ze všech X-menů. Po "První třídě" se sice razantně omezil počet mutantů, ale filmu to vůbec neuškodilo, naopak. Na film jsem šla natěšená, ale s velkými obavami z toho jak velká blbost to bude, ale o to více jsem byla mile překvapená a japonské prostředí mi překvapivě také vůbec nevadilo. :-) ()

sh3riff

já byl na před-premiéře v Cinestaru a teda jako musím říct ... ještě že umím anglicky a nemusel jsem číst ty titulky .. těch gramatických chyb co vypustili za ty prachy .. prasečina a to doslova ... od filmu jsem čekal trošku víc .. snad nový díl bude lepší ()

MartinosIav

Wolverine naprosto splnil me ocekavani. Nesouhlasim s nazory, ze by slo o nudny film. Mne se to libilo od zacatku az do konce. Wolverine nepodlehl soucasne vlne blockbusteru a neni preplnen casto az nesmyslnou akci, dovoluje divakovi vzit se do postavy. A to dost ocenuju. ()

lex85

film se celkem přesně drží starších komiksů s Wolverinem, což ovšem ocení jen skalní komiksáci. Jak efekty tak i příběh je o poznání lepší než první film. ()

Aronofsky a motorkář Tatum?

Aronofsky a motorkář Tatum?

15.09.2015

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

24.05.2014

Opustit projekt těsně před natáčením je v Hollywoodu nezvyklé, ne však nemožné. Darren Aronofsky takhle nechal na holičkách Wolverinea, Guillermo del Toro se vzdal režie Hobita... a podobně těžké… (více)

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

18.03.2014

Už za dva měsíce se Hugh Jackman posedmé vrátí do role věčně nabroušeného samotáře Wolverinea. Učiní tak v epickém crossoveru X-Men: Budoucí minulost, kde se o osud světa poperou mladé i staré verze… (více)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

07.12.2013

Režisér Bryan Singer přes Twitter oznámil: „X-Men: Apocalypse očekávejte 27. května 2016“. Nic víc, ale to prozatím stačí. Znamená to, že studio Fox chce pokračovat v rozjeté sérii a režisérem bude… (více)