Diskuze

gemball

gemball (hodnocení, recenze)

Alien 3 je uplně jinej než jeho předchůdci jen co je pravda, ale jelikož tohle monstrum miluju tak sem se neubránil vysokému hodnocení, navíc fincher je borec ikdyž určitě ztoho mohl udělat větší nářez jak on umí!

Bakemaster (hodnocení, recenze)

Tady koukam ze ve fotkach je Henriksen s tim natrzenym uchem, jak tu byla jednou sikuze o tom zda je to robot nebo clovek, ale takhle natrzeny ucho to je dost drsny na to jak ho jen pretahl to trubkou, rekl bych ze je to zase robot akorat trochu vymakanejsi

Norzog

Norzog (hodnocení, recenze)

Nějak se stále nedokážu zbavit pocitu, že tohle byl nejslabší díl série.

Bakemaster (hodnocení, recenze)

Rozhodně zraje jako víno a doufám, že se aspoň na těch 80% dostane, protože to není žádná sračka. Mám ho společně s jedničkou nejradši. Hlavně SE je bezvadná a kdyby Finchera tolik nebrzdili mohlo to být ještě lepší.

deiwitch (hodnocení, recenze)

Kass: S postupem času se mi víc a víc líbí 3 ať už v Theatrical verzi nebo DC. Rozhodně se mi líbí víc než dvojka, kterou jsem vždycky měl nejraději. Bez předchozích dvou dílů by asi nefungoval tak skvěle - přecejen je o vyrovnání se Ripleyový s noční můrou - nicméně atmosféru má fantastickou. K tomu přispívá kamera, vynikající hudba (imo nejlepší vetřelčí soundtrack) a výprava. Řekl bych, že je to jeden z těch filmů, které zrají jako víno. Pokud tomu někdo dá šanci, změní názor a hodnocení roste, nejen kvůli DC verzi, která mi zas o tolik lepší nepřišla.

oLí

oLí (hodnocení, recenze)

Kass: za sebe jsem mu dal pred lety ***, ale pred par mesici jsem videl SE, ktera je jednoznacne za *****

Kass

Kass (hodnocení, recenze)

Zajímalo by mě - to hodnocení zde tak strmě stoupá kvůli proslavenému jménu režiséra, nebo ten film s odstupem let skutečně vyznívá stále líp a líp? Není to tak dávno co byl rád za "červenou"...

Bakemaster (hodnocení, recenze)

LastWalk: ve trojce je vetrelec peknej, jen jeho pocitacova podoba je trapna, ale v tech malo zaberech, kde je videt panak, je to dokonaly panak:)

LastWalk

LastWalk (hodnocení, recenze)

Nemůžu si pomoct ale vetřelci ve dvojce od Camerona vypadali mnohem pěkněji, více propracovanější a realičtější než ten počítačový zmetek od Finchera :D

oLí

oLí (hodnocení, recenze)

kdyby alespoň 50% lidí vidělo SE, hodnocení by bylo imho nejméně 85%

Bakemaster (hodnocení, recenze)

Dachande: Já si myslím, že teb bishop je zase robot, protože v SE verzi má úplně urvaný ucho potom úderu a to by normalní člověk nevydržel... Idiot je ten kdo si myslí, že tohle je sračka. Je to super film. S těma vejcema je to trochu divný, ale to je mi úplně jedno. Před chvílí jsem dokoukal SE a jsem velmi potěšen, jediný co mě trochu sere jsou ty efekty toho vetřelce ta animace je fakt trapná, měli ho ukazovat jen zblízka tam ho mají udělanýho jako normálního panáka a vypadá klasicky dobře. Každej komu se to nelíbí je prosťáček, kterej musí mít akci jako sviňa, kulomety, kulomety, kulomety a pořádnej masox... jděte do háje

Aqualung

Aqualung (hodnocení, recenze)

Je jiný.Koneckonců je jiný,v pořadí třetí režisér.Ale slušně a profesionálně zpracovaný.A p.Ripleyová je výborná.Ale tady  už měli s protahováním skončit. Alespoň podle mého názoru.

DACHANDE

DACHANDE (hodnocení, recenze)

Lidi co myslíte: Je ve trojce bishop II opravdu stvořitel bishopa nebo zase robot ktery má lidskou červenou krev.

Chupacabre

Chupacabre (hodnocení, recenze)

Oproti prvním dvoum dílům - je tento o dost horší,ale pořád je to klasika.

Spinosaurus

Spinosaurus (hodnocení, recenze)

A máme to tady. Teď jste vyjmenovali jen zlomek z chyb,které Fincher ve filmu napáchal. Vy mu to sice prominete,ale já mu to neprominu!!!!!!!!!!!!!! Já jsem znalec série AVP a tohle je kudla do zad celé série. Všechny pravidla všeho co bylo v předchozích dílech budováno je pryč během úvodních titulků. FUJ!

deiwitch (hodnocení, recenze)

tron: nebyla infikovana? A co lekarsky scan v EEV? Nevidel jsi, jak se tam kralovna hreje u srdce? :)

deiwitch (hodnocení, recenze)

tron: to je mozne vysvetleni s tim rustem psa. Ja jsem se tim nejak nezabyval, Bylo mi to jedno :) Ad kralovna bez "vejcovodu" :) v theatrical verzi to neni, ale v director's cut verzi je Super facehugger (nova kralovna), ktery se muze treba lihnout i jinak, nez z obycejneho vejce. Nutno vzit v potaz i skutecnost, ze vetrelci byli dva... Runner a kralovna, takze by melo byt jeste jedno obycejne vejce... jak rikam, tohle jsou spekulace, teorie a tim se nezatezuju, zkazil bych si pak tenhle vyborny film premyslenim o nepodstatnych vecech.

glassmoon

glassmoon (hodnocení, recenze)

jasne v pohode mne sa pacili vsetky 3 diely (jednicka ale najviac prave koli "neviditelnemu faktoru") len som sa tak zamyslel ked som cital diskusiu. neviete niekto ci v dvdpozicovnach maju tie predlzene verzie? prip nejaky slovak ci by mi ich neposlal - na vymenu za nieco ine?

deiwitch (hodnocení, recenze)

Tak nad tim vejcem bych se zrovna nijan nepozastavoval. Je nutno brat v uvahu, ze Fincher tocil svuj prvni film, navic skoro bez scenare, takze bychom mu mohli nejakou tu chybku odpustit. Nemam moc rad patrani nad takovejma drobnostma ve filmech, taky by tady mohla bezet diskuze na tema "jak se mohl narodit z byka/psa temer dospely vetrelec" nebo "proc nedelal z obeti kokony, jako v minulych dilech". Drive jsem mel nejradeji druhy dil, dnes je to vyrovnane, kazdy dil ma neco do sebe a to se mi na tom libi.

Dan9K

Dan9K (hodnocení, recenze)

Já vim, co se Spinosaurovi na trojce tak nelíbí. Že má Ripleyka krátký vlasy. Usuzuji tak z toho, jaké byly mé pocity při sledávní filmu v pěti letech.

Fincher a zombíci?

Fincher a zombíci?