Dredd

• Velká Británie Dredd

Budoucnost. Z Ameriky je ozářená pustina. Na jejím východním pobřeží, od Bostonu po Washington, D.C., se rozkládá Mega City One, rozsáhlá megalopole plná násilí, ve které více než 400 milionů obyvatel přežívá v neustálém strachu. Na pořádek v ulicích dohlíží takzvaní Soudci – vymahači práva, porotci, soudci i vykonavatelé rozsudku v jedné osobě. Takovým Soudcem je i Dredd (Karl Urban), který od svého nadřízeného dostává za úkol vyzkoušet v praxi novou Soudkyni Cassandru Anderson (Olivia Thirlby). Čeká je zdánlivě snadná práce – vražda v nechvalně proslulém dvousetpatrovém slumu, který provozuje bezcitný klan Ma-Ma. Když se ale pokusí zatknout jednoho z přisluhovačů klanu, Ma-Ma neprodyšně uzavře celou budovu. Oba Soudci se ocitají uprostřed brutálního a nelítostného souboje o přežití. (oficiální text distributora)

Diskuze

MartinezZ

MartinezZ (hodnocení, recenze)

Beckett51: Hlásí se hluchoslepý neandrtálec :) Popravdě, jeho oči jsem neřešil. Byla to post-apo verze současnosti nebo nepříliš vzdálené budoucnosti, kde byl megamrakodrapy, co měly něco jako zavírající se pancéřování. Robo-oči mi tak nějak zvláštní ničím nepřišly. Ale díky za vysvětlení, hned tomu přidám tři hvědičky.

Kecám.

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Greenpeacak: vystihnul, protože to by nevystihnul jenom hluchoslepej neandrtálec.

Dantte.. (hodnocení, recenze)

Greenpeacak: Oči měl vydloublé, místo nich měl syntetické, které mu umožnovalo to co jsi ve filmu viděl. Ono to tam i v záběru bylo, když Andersonová se mu šťourala v hlavě.

Greenpeacak

Greenpeacak (hodnocení, recenze)

Beckett51: Tos jako vystihnul z tí dvousekundové scénky ?? Nebo to bylo aj nikde prohlášené ?

Greenpeacak

Greenpeacak (hodnocení, recenze)

Neviete, čo to bolo s tým blondatým týpkom, ktorý mal také divné oči, stále pozeral do kamier a pracoval pre Ma-mu ?

Corpsegrinder

Corpsegrinder (hodnocení, recenze)

Dantte..: Nevim no, dneska je to se seriálama těžký. To už bych spíš věřil tomu že to skončí jako animák na Adult Swimu.

Dantte.. (hodnocení, recenze)

Euroboy: Ja píše Beckett, seriál, který by byl uzavřený a promyšlený dopředu.(3-4 řady). Něco jako Battlestar Galactica.

Corpsegrinder

Corpsegrinder (hodnocení, recenze)

Beckett51: Seriál by se zase dle mě na tohle téma moc nehodil, hádám že by se tam neustále kecalo o zákoně a nakonec by tam měl cameo Perry Mason.

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Beckett51:  já vím, nejsem zas taková akultura (akulturní kreatura), ale to předchozí bylo supr    ´=oD

Beckett51: To je fakt, co to je za plešatýho chlápka ? Ty zamlada ? xD

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Beckett51:  souhlas, ale ....... Kurnik, klatě, zemlbába, dej si zpátky tu předchozí ikonku, tahle je hrozná    ´=oD

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

maddy: mě by trilogie vůbec nevadila....ale nejvíce bych byl radši za seriál :-) To by byl masakr

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

GAZ789 / Dantte..: pôvodne síce režisér rozprával aj o trilógii, ale tú už štúdio dávno po absolútnom prepade v kinách zatrhlo, takže radšej by som sa netešil

Co dalšího chystá režisér Warcraftu?

Co dalšího chystá režisér Warcraftu?

16.07.2018

Duncan Jones (Warcraft, Zdrojový kód) má zkušenosti jak s malými indie projekty, tak i velkými studiovými blockbustery. Jeho nový film by pak měl být mixem obojího, jedná se totiž o adaptaci herní a… (více)

Natalie Portman čeká Anihilace

Natalie Portman čeká Anihilace

05.08.2017

Soudce Dredd dostane vlastní seriál

Soudce Dredd dostane vlastní seriál

11.05.2017

Pokud ještě pořád doufáte, že se Dredd z roku 2012 dočká pokračování, můžete to oficiálně vzdát. Produkční firmy IM Global a Rebellion totiž postavu přesouvají do televize, kde se drsný soudce z 22.… (více)

Dočkáme se pokračování Dredda?

Dočkáme se pokračování Dredda?

05.04.2014

Předloňská akční comicsovka Dredd bolestivě propadla. Podobně jako letošní Robocop ale dokázala vydařeně oživit sporadicky debatujícího drsňáka, který s velkým kvérem zjednává pořádek v… (více)