Dredd

• Velká Británie Dredd

Budoucnost. Z Ameriky je ozářená pustina. Na jejím východním pobřeží, od Bostonu po Washington, D.C., se rozkládá Mega City One, rozsáhlá megalopole plná násilí, ve které více než 400 milionů obyvatel přežívá v neustálém strachu. Na pořádek v ulicích dohlíží takzvaní Soudci – vymahači práva, porotci, soudci i vykonavatelé rozsudku v jedné osobě. Takovým Soudcem je i Dredd (Karl Urban), který od svého nadřízeného dostává za úkol vyzkoušet v praxi novou Soudkyni Cassandru Anderson (Olivia Thirlby). Čeká je zdánlivě snadná práce – vražda v nechvalně proslulém dvousetpatrovém slumu, který provozuje bezcitný klan Ma-Ma. Když se ale pokusí zatknout jednoho z přisluhovačů klanu, Ma-Ma neprodyšně uzavře celou budovu. Oba Soudci se ocitají uprostřed brutálního a nelítostného souboje o přežití. (oficiální text distributora)

Diskuze

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

TasteLess: Asi si ještě nikdy nezažil pořádnou zácpu, že? :-) Myslím, že kdyby ji měl Karl Urban, tvářil by se úplně jinak.

BattlePope

BattlePope (hodnocení, recenze)

Doufám, že to nebude tak jak s Ghost Rider 2, trailer byl dobrej, ale film ne, tak doufám, že to taky tak nebude.

TasteLess

TasteLess (hodnocení, recenze)

tak nevim no....vizuálně to působí příjemně béčkově, ale jinak...Urban vypadá jak kdyby měl zácpu, tu jeho kámošku ani nebudu komentovat a když v traileru spustil ten první song, tak sem vyprsknul smíchy. Lena Headey vypadá fakt drsně, ale pochybuju že to utáhne sama. podle mě to bude průser, ale rád se budu mýlit.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Starého Dredda jsem snad nikdy neviděl v celku. S tímhle nemám problém. Jsem zvědav.

zberatel

zberatel (hodnocení, recenze)

deadman93 - mas pravdu, ja som Raid videl a podla tohto traileru to vypada na ten isty koncept, s tym rozdielom ze Dredd nebude mat par vymakanych mortal kombatov ale len strelbu, vybuchy a pocitacovo vytvorenu buducnost za poriadne tucny balik...

Don Pedrino

Don Pedrino (hodnocení, recenze)

Koukam,ze tu uz mame vsevedu monster13...Ten uz videl nejen DREDDA,ale i TOY STORY 4:-)))

nerdrage

nerdrage (hodnocení, recenze)

st.ranger: Tak vzhled kostýmu vidím jako jedno z mála pozitiv (další by bylo obsazení)... Jeho helma vždy byla kýbl i v předloze a pochybuju, že by to šlo udělat líp bez zasahování do originálního dizajnu .) Problém mám s příběhem (scénář je opět leaklej už pěkně dlouho), který působí jako filler epizoda z televizního seriálu. Jakej je pak důvod ke vzniku filmu dle komiksu, když si to z toho komiksu bere jen dvě hlavní postavy a vše ostatní je ingorováno vč. hlavních témat.

st.ranger (hodnocení, recenze)

sniper18: Stačí se jen podívat na ten nový kýbl, co má Dredd na hlavě. A i ten trailer dost ukázal, o čem film bude a kam povede. Britové mají zase problém v příliš komorním podání a nějaký rating film nezachrání, viz mizerný Aliens vs. Predator 2 (příklad jen v rámci ratingu, kdy první díl měl PG13). Již jsem napsal, jak asi bude vypadat konstrukce filmu a pochybuji, že tomu bude jinak.

]V[()Rt

]V[()Rt (hodnocení, recenze)

No vypadá to děsivě. Tohle drsný plkání by Sly odbyl taky. "Ready, rookie? You look ready!" Ty vole to bude síla. Původní verze svou blbostí aspoň trochu bavila, ale tohle se asi bere nějak moc vážně nebo co. Cejtim epickej fail.

(hodnocení, recenze)

čuju z toho the raid a to jsem ho ještě ani neviděl!

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

st.ranger: Lenže s týmto filmom nemá Hollywood našťastie nič spoločné. Je to britský film. A aj preto tomu viac verím. V americkom pevedení by to zase bola rozprávka s detským ratingom. Možno to nakoniec bude blbosť, to ti neberiem, ten trailer je taký zvláštny, že to môže dopadnúť akokoľvek, ale tomuto na rozdiel od drvivej väčšiny blockbusterov posledných rokov šancu dám.

st.ranger (hodnocení, recenze)

nerdrage: Potenciál má vše, ale Holywood z toho dělá akorát dojnou krávu a podle toho to je vidět, stačí připomenout, co se mluvilo o filmové podobě Loba. Co jsem ale viděl z traileru, nijak mě neoslovilo a dokonce se nestydím říct, že velká část rozpočtu padla na rvní část filmu a v uzavřeném prostoru se jen vyplácá zbytek.

nerdrage

nerdrage (hodnocení, recenze)

st.ranger: Dredd má imo obrovský potenciál jako film, ale v obou případech byl vzat za hodně špatný konec. I když věřím, že tenhle film bude pořád lepší (a komiksu věrnější), než ten se Stallonem.

st.ranger (hodnocení, recenze)

Nic proti, ale trailer ukazuje, jaká to bude pitomost, na konci je dokonce vidět, jak Dredd drží hlavního záporáka. Chvilku se bude film odehrávat venku a pak bude celý film v uzavřeném mrakodrapu. K tomu jistě nějaký nečekaný zvrat, holka by mohla být zrádce. Divím se, že se takové kraviny ještě točí. Odhaduji to na osud jako u Conana.

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Trailer navnadil,i když teda Karl Urban podle mě na charisma Stalloneho nestačí ani z poloviny.Film to ovšem může být daleko lepší.

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

v traileru je sakra hodně zomalených záběrů (bože jen to ne) na mě trailer pusobi dojmem strašně béčkového filmu, ale na Urbana se těším vypadá krutě

Matty

Matty (hodnocení, recenze)

Na jeden trailer nějak moc zpomalených záběrů, ale béčko (pocitově, ne rozpočtem) by to mohlo být zábavné (přinejmenším svou debilitou).

TaanStari

TaanStari (hodnocení, recenze)

glassmoon: Karl Urban zní, jak kdyby měl čuráka v prdeli, ale jinak mi to přišlo dobrý. :)

p.a.douch

p.a.douch (hodnocení, recenze)

Náhodou trailer neni špatný. Mám rád komix, i první film a na tohle jsem zvědavej. Karl Urban jako Soudce Dredd nevypadá zle a Lena Headley jako Madeline Madrigal je taky dobrá. Trochu mi nesedí Olivia Thirlby jako Soudce Andersonová. No ale už se těšim na to pověstný "Já jsem zákon!!"

Caszidy

Caszidy (hodnocení, recenze)

sniper18: Nevím, řekl bych že tohle klasický blockbuster nebude;-)

Co dalšího chystá režisér Warcraftu?

Co dalšího chystá režisér Warcraftu?

16.07.2018

Duncan Jones (Warcraft, Zdrojový kód) má zkušenosti jak s malými indie projekty, tak i velkými studiovými blockbustery. Jeho nový film by pak měl být mixem obojího, jedná se totiž o adaptaci herní a… (více)

Natalie Portman čeká Anihilace

Natalie Portman čeká Anihilace

05.08.2017

Soudce Dredd dostane vlastní seriál

Soudce Dredd dostane vlastní seriál

11.05.2017

Pokud ještě pořád doufáte, že se Dredd z roku 2012 dočká pokračování, můžete to oficiálně vzdát. Produkční firmy IM Global a Rebellion totiž postavu přesouvají do televize, kde se drsný soudce z 22.… (více)

Dočkáme se pokračování Dredda?

Dočkáme se pokračování Dredda?

05.04.2014

Předloňská akční comicsovka Dredd bolestivě propadla. Podobně jako letošní Robocop ale dokázala vydařeně oživit sporadicky debatujícího drsňáka, který s velkým kvérem zjednává pořádek v… (více)