Diskuze

TheRaven

TheRaven (hodnocení, recenze)

AxelWers: No vidíš, u mě je Hardy jeden z mála, kterej může Maxe opravdu zvládnout a překonat Gibsnův stín, až ho s nim budou samozřejmě všichni srovnávat. S obsazenim rozhodně spokojenost, jak už jsem ostatně psal víc jak před rokem. Jen aby už to bylo.

AxelWers

AxelWers (hodnocení, recenze)

Tom Hardy mi tam absolútne nesedí. To ako keby v hlavnej úlohe Smrtonosnej Pasce nebol Willis ale Danny de Vito.

InGen

InGen (hodnocení, recenze)

Hlavně ať ty automobilové honičky nejsou digitálně, ať tam je vidět ta realnost.

AxelWers

AxelWers (hodnocení, recenze)

Mad Max bez Mela Gibsona je ako terorista bez kalašnikova. Ale napr. takého Sama Worthingtona by som si vedel v tejto úlohe predstaviť.

Conspi

Conspi (hodnocení, recenze)

TheRaven: jj, to je. Ale dokud tam je dvojice Charlize Theron a Teresa Palmer, stále mi obsazení přijde dost atraktivní.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Takovéhle vychvalovačské kecy jsou nejvíce k smíchu až po filmu, kdy se ukáže, jaká to je blbost.

TheRaven

TheRaven (hodnocení, recenze)

Mela ma rád klucí, Maxe mam v topce, ale Hardymu věřim jako asi nikomu jinýmu. A za pokus navázat na triloogii to rozhodně stojí. Když to šlapat nebude, zapomenem a budeme dělat, že se nic nestalo. ;-)

vBaker (hodnocení, recenze)

jedničku jsem viděl o hodně později než dvojku a trojku, byla úplně jiná, taková syrovější, ne tak hraná

KiJi

KiJi (hodnocení, recenze)

Jako malý jsem Maxe hltal, první byl super, druhý, taky dobrý, ale třetí to byla . . . . . Jestli se to ponese v duchu jedničky, nebo fak postkatastrofické dvojky, s pořádnými honičkami, fajn. Pokud z toho budou dělat rychle a zběsile, tak omg.

vBaker (hodnocení, recenze)

to je pravda, že ne za každou cenu má smysl točit další díl, nemyslím si však , že to bude pouhá napodobenina

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

O co mi jde? Abych se nedožil toho, že další Die hard bude bez Willise apod. Všechno to jde do kopru.

vBaker (hodnocení, recenze)

o co ti jde ? název není zavádějící jako např. Max Payne, Postal, Far Cry atd.

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

A proč ji a každou cenu musí hrát někdo jiný? Proč se na to jednoduše bez Mela nevysrat? Bude to stejně na nic jako T4 bez Arnieho.

st.jim

st.jim (hodnocení, recenze)

ano, jednu postavu nemůže hrát do nekonečna jeden člověk. Tom Hardy bude dobrá náhrada :-)

vBaker (hodnocení, recenze)

samo, že to nebude "ono", ale Mel je dost starej... Tom Hardy by mohl být dobrej

woody

woody (hodnocení, recenze)

rukodělné honičky ala Mad Max II zní až příliš dobře, kór, když si vzpomenu na Happy Feat...

Moviie

Moviie (hodnocení, recenze)

Zrovna jsem teď četl, že režisér má 2 podmínky .1. Maxe musí hrát nějaký australský herec jak Mel.....v tomhle případě mě napadají 3 jména pro oživení a nalákání do kin(Hugh Jackman,Chris Hemsworth,Sam Worthington). 2. Film natočí prý i když to bude propadák roku.......hm kdybych byl na jeho mistě, začnu propadat senilitě, nebo tohle je projekt, který nevypadá už ani na začátku dobře.

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

21.05.2024

Vyjma hokejových komentátorů jsou v těchto dnech nejzaměstnanějšími pracovníky v celé Evropě nejspíš ti šťastlivci, kteří v Cannes drží stopky a měří, jak dlouho po skončení filmu trvají které ovace… (více)

Další Šílený Max je v přípravách

Další Šílený Max je v přípravách

02.05.2024

Již za pár týdnů nás v kinech čeká návrat do dynamického světa stvořeného vizionářem Georgem Millerem (Šílený Max). Furiosa: Sága Šíleného Maxe dorazí na plátna 23.5., tedy celých devět let poté, co… (více)

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi