Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

http://movies.yahoo.com/movie/total-recall-2012/ trailer ještě o dost lepší než teaser, Mars sice nebude, ale "three hands" vypadaj slibně :D A samozřejmě nějakou surovost a špinavost nejde očekávat, ale ten současně oblíbený čistý futuristický digitální vzhled mně taky nijak neuráží a je hlavně dost eye-candy (město).. Farrel to zvládá v pohodě.

JirkaKalous (hodnocení, recenze)

hypnos11: Souhlasím s tím co píšeš, dobře to navazuje na to co napsal pixelka. Přesto si stojím za tím že, bez výrazného herce ( a nemusí to být Arnold, třeba Sly v Demolition Menovi taky sednul a také to není film založený jen na akci ) film ztrácí. Mě Farrell zatím nepřesvědčil v přechozích filmech že nebude slabší stránka filmu. Třeba to bude první film, kterým mě o tom přesvědčí.

hypnos11 (hodnocení, recenze)

JirkaKalous: to mas samozrejme pravdu, vsak to byl jeden z filmu, diky kterym mame arnieho radi. ale imho to neni film, ktery by byl bez nej polovicni, narozdil od napr komanda a dalsich ,ktere jsou vylozene akcni

Feidias (hodnocení, recenze)

pro mě je to designově dost dobrý. Cyberpunkovejch filmů není zas tak moc a už tu dlouho žádný nebyl. Poslední, který jsem viděl byl Kazatel. Absence marsu mi taky nějak nevadí (a fakt to neříkám abych prudil:))

Illuminare

Illuminare (hodnocení, recenze)

JirkaKalous: Původnímu Recallu bych pravě řekl že hodně dodala atmosféra marsu. A zařízení pro výrobu atmosféry.

JirkaKalous (hodnocení, recenze)

hypnos11: To vím. Však by ho klidně mohl hrát třeba Jim Carrey. Ale byl by to film, který by neměl atmosféru Arnoldovských filmů, dojem by s toho byl jiný. A já myslím že Arnoldův charakter filmu dodal hodně.

hypnos11 (hodnocení, recenze)

JirkaKalous: podle tebe to bez arnieho svalu nebude mit atmosferu? taky zajiamvy nazor. btw, v dickove povidce, podle ktery byl natocen film (oba filmy), byl quaid profesi urednik bo tak neco. zadnej nadupanej delnik, ale obycnejnej clvoicek, tak jako v ostatnich dickovych knihach. takze i kdyby quaida hral krytinar nebo dinklage, tak by to nemel byti problem :)

ywo666 (hodnocení, recenze)

Kadlík: Beriem späť pozerám, že má na konte aj sračky ako Ultraviolet takže o nejakých zárukách sa nedá hovoriť.

ywo666 (hodnocení, recenze)

Kadlík: V tom prípade som rád, že to nerobí nikto, kto je tebe po vôli. Ctihodný občan aj Street Kings boli dobré filmy. A Equilibrium milujem.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

JirkaKalous: No a já se ti jen snažím vysvětlit, že tvá představa, že Arnold je jediný výrazný herec na světě, je nesmysl. Původní Total Recall si pamatuje každý, ale není to jen Arnoldova zásluha. Jde taky o ty efekty, brutalitu a tak. A ty tu vytváříš dojem, že Farell je herec, kterýho nikdo nezná a napodobuje Deppa. Což je samozřejmě kravina.

Kejdlo

Kejdlo (hodnocení, recenze)

Narcis: Tak jestli na tom dělal scénarista Ctihodného občana, tak to už se ale opravdu začínám bát.

ywo666 (hodnocení, recenze)

movieband: U mňa tiež spokojnosť s režisérom aj scénaristom. Farrella nemusím, ale znesiem. Ženské (Kate, Jessica) mám tiež rád a vedlajšie postavy vyzerajú veľmi sympaticky. To, že to bude iné je jasné. Ale že to bude lepšie ako orgininál by som dopredu neodpisoval.

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Narcis: tak pokud na scénáři dělal i Kurt Wimmer tak to se moc neobávám nějakého problému. Equilibrium byl úžasný film a myslím že je to vcelku kvalitní režisér.

JirkaKalous (hodnocení, recenze)

Feidias: Uvidíme jak se Farell předvede, mě tedy ještě o své výraznosti úplně nepřesvědčil. V Hartově válce byl dobrý, ale SWAT nebo Miami Vice dle mě nic moc. Souhlasím s tím, že každému může sedět do role jiný herec. To jsi napsal dobře.

JirkaKalous (hodnocení, recenze)

vegetol.mp: Ty jsi úplně mimo, bavím se o hercích s Feidiasem a tomu jak dodávají filmu charakter. Původní Total Recall by byl se Swayzem taky jiný film. Protože ať se ti to líbí nebo ne, tak herci dělají film. Ne efekty nebo námět. A dokonce i scénář se upravuje podle režie. A režie ho zase upravuje podle herců.

Narcis

Narcis (hodnocení, recenze)

Mozna se to tu uz resilo : Obavate se nekdo toho, ze na scenari delal Kurt Wimmer ?? Ja sem naopak rad - pevne verim tomu, ze se potvrdi jeho kvality jako u Street kings, Ctihodnyho obcana a samozrejme Equilibria ...

ywo666 (hodnocení, recenze)

Feidias: Graig sa celkom hodil na Blomqista. Aspoň jeho popisu asi sedí najviac z holywoodskych hercov. Aj vekom aj vzhľadom.

Feidias (hodnocení, recenze)

JirkaKalous: pravda je, že o tom filmu mám svoje pochyby, ale líbí se mi čím dál tím víc. Chvíli mi trvalo než jsem pochopil tvůj komentář:). Mě každej druhej herec někoho připomíná a Johnny Depp se třeba netají svojí inspirací v Al Pacinovi. Myslel jsem tím spíš, že Colin Farell je tenhle typ herce, ze kterýho je cítit určitě charizma. Fajn každý to cítime jinak, ale mě ani v těch Predátors Pianista nevadil... Nevím proč by měl... stejně tak mi nevadí Daniel Craig v Mužích, kteří nenávidí ženy. Nepotřebuju to kritizovat protože je velká šance, že se u toho filmu budu bavit

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

JirkaKalous: Sorry, ale trošku mluvíš z cesty.  Jako že Farrell někomu připomíná Deppa? A co jako? Tomas Jane taky vypadá jako Lambert. A  Matthew McConaughey nebo Josh Lucas připomínají Paula Newmana. A má bejt? Kvalitu herce definuje kvalita jeho výkonu, nikoliv to, jestli je někomu podobný. Nevím, jestli sis toho všiml, ale rozdíl mezi Arnoldem a Farellem je v tom, že zatímco Arnold je kulturista, ze kterého stala filmová hvězda, Farrell je herec, ze kterého stala hvězda. Jistě jsi postřehl ten drobný rozdíl. Kulturista x herec. To v praxi znamená, že Arnold se celou svou kariéru úspěšně vyhýbal vážným rolím a moc dobře věděl, že mu to jde hlavně v akci a komedii, zatímco Farell v podstatě hraje co ho napadne, protože herecky pokryje všechno. Mám Arnolda rád, ale je faktem, že už do původní verze Recallu se uvažovalo o subtilnějším herci. Třeba o Patricku Swayzem.Jinými slovy, o herci atletickém, nikoliv nabušeném steroidy.  A Farrell se mi na podobnou roli hodí úplně stejně dobře jako Arnold. Ona totiž Arnoldova účast v prvním filmu byla spíš jen důsledkem jeho popularity, nikoliv původním záměrem tvůrců.

JirkaKalous (hodnocení, recenze)

Feidias:Feidias: Už tím co jsi napsal, jsi to posoudil.

Týden po premiéře - diskuze A: Co ten Total Recall? B: Ale jo pěkný efekty. A: A kdo že tam hraje teď Quaida? B: No.. tamten, připomíná Johnnyho Deppa. Zahrál to možná líp jak Arnold ale nemělo to tu atmosféru. A: Jo Arnold, do teď si pamutuju ty jeho hlášky.

Feidias (hodnocení, recenze)

JirkaKalous: hele Farell mě zrovna příjde jako dost charizmatickej herec když si vzpomenu na Tábor Tygrů, nebo Minority Report. Připomíná mi Johnnyho Deppa, což je podle mě taky dost charizmatickej herec...

JirkaKalous (hodnocení, recenze)

vegetol.mp: Hlavně o hodně menší osobnost a ano arnold je mnohem charizmatičtější. Farell není špatný herec, ale příliš zapadá do průměru a kdyby roli nevzal on našlo by se tucet podobných typů který by Quaida zahráli identicky.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Caehar: Renomovaný režiséři jako Scorsese, Branagh, Ivory nebo Rod Lurie do svejch filmů určitě obsazujou Beckinsaleovou hlavně proto, že je to mizerná ochotnická šmíra:)

hypnos11 (hodnocení, recenze)

chopper666: a jak si nekdo muze dovolit tocit stejny film podle knihy (povidky..)? fakt to nechapu

Caehar

Caehar (hodnocení, recenze)

Přeefektovaná pitomost už z ukázek. Scéna v Recall směšná, parta (asi) Stormtrooperů se nechá postřílet jak panáci v Call of Duty (myslím ty 3 poslední, kteří akorát utíkají dopředu nic nedělaje); samoúčelnost, zpomalovačky a do toho ta basová estráda. K tomu všemu krásná leč neherečka Kate Beckinsalem odříkávajíc klasickou cool repliku... Ach jo.

petero

petero (hodnocení, recenze)

Adrien Brody je lepší herec ako Arnold, ale ako ho niekto mohol obsadiť do Predators nechápem do teraz. PS: Na nový Total Recall sa teším a Farrell mi nevadí. Samozrejme, že klasiku neprekoná.

JirkaKalous (hodnocení, recenze)

Počítačově velmi dobré, herecké obsazení se obávám bude velká slabina. Na překonání původního filmu to dosáhne stěží.

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011