gicous

Farrell není Arnold a Wiseman není Verhoeven. Který blázen by si troufl dělat remake Verhoevenova filmu? Tohle nemohlo skončit jinak než debaklem na celé čáře. Farrell je stokrát lepší herec než Arnold - o tom žádných pochyb. Kdykoliv se ale Arnold dostal do akce, všechno a všechny zastínil sílou své figury a charizmatu. Na tohle bohužel Farrell nemá. Wiseman je rutinér, Verhoeven je umělec. Původní Total Recall byl nevšední, barvitou, zábavnou a řádně krvavou sci-fi podivanou plnou nápadů a skvělé hudby. Všechno stmeleno propracovaným scénářem a režisérem s jasnou vizí. Nový Total Recall postrádá všechno a nenabízí nic vyjímečného. Celý fílm působí jako jedna velká honička, která míchá motivy z původního filmu a snaží se je zkombinovat s novým příběhem. Neúspěšně. Tři hvězdičky za dobrou akci a sexy Kate. ()

Syna.1990

Kdybych neporovnával starý Total Recall s tím novým, tak bych tomu novému dal 4 hvězdičky a ani bych se nad tím moc nerozmýšlel. Ale prostě už asi stárnu a držím se klasiky. Nutno podotknout, že je toto akční Sci-fi lehce nadprůměrné, ale já prostě budu držet s Arnoldem a dám Collinovi jen tři hvězdičky, stačilo by jiné jméno filmu a bylo by mé hodnocení o stupínek lepší. Bohužel ani dvě neodolatelné krásky, v podobě Jessica Biel a Kate Beckinsale, mé hodnocení nezmění, každopádně nelituji, že jsem tento film zhlédl. 68% ()

Stejšn

Asi tak do půlky se mi překvapivě film líbil stejně jako originál, který mám velmi rád. Je to pěkné v podstatě do scény s výtahy. Pak to ale kvalitativně rychle klesá, nekonečné bitky s Lori jsou vyčerpávající, spousta klišé a padouchů vstávajících z mrtvých, neskutečně předvídatelný děj a tak dále. Je to fakt škoda. Každopádně ale musím pochválit vizuál, autoři si vyhráli se všemi těmi technickými hračkami. PS: viděl jsem to trochu nachcanej, střízlivej bych třeba hodnotil jinak. PPS: střízlivýmu se mi to po dvou letech líbilo o něco víc než napoprvé, ale lepší tři hvězdičky trvaj. ()

Ocelotr

Pokud chcete vidět film u kterého si neustále budete říkat proč daný/jakýkoliv protagonista reagoval na cokoliv tím nejdebilnějším možným způsobem tak směle do toho. TOTAL RECALL je píčovina přesně pro vás. ()

N3O

Arnie s Verhoevenem zůstali nepřekonáni. Pořád je to ale koukatelná záležitost s pekelnou mrchou v podání Kate Beckinsale a tu já rád :) ()

JajinkaBec

Nuda a šeď. Trailer vás navnadí na film, ve kterém nebudete vědět, čí jste, kde jste a co jste. Skutečnost je ovšem někde jinde. Na začátku jsou vám nasazeny rentgenové brýle, takže to prokouknete celé od kabátu až pod spodky. Pořád jsem čekala na nějaký zvrat, doufala v něco, co mě šokuje. Nakonec mi došlo, že čekám marně. Efekty okoukané, zaujal snad jen Výtah. ()

MikeMyers

Je to takový současný Total Recall, v tom je tento film asi v pořádku. Já jako fanoušek původního filmu, bohužel musím srovnávat s bezkonkurenčním Recallem Verhoevena. Pro mě tak 2,5 hvězdy. ()

radys.v

Mám rád starší sci-fi filmy, kde jsou efekty z pohledu dneší doby dosti primitivní. Kupříkladu Predátor (legendární, geniální film s efekty dnes až vtipnými - a to mám na tom filmu rád). Tím chci naznačit, že by se mi měl velmi líbit i původní Total Recall s hlavní rolí Arnolda. Nicméně není tomu tak. Tento "moderní" Total Recall se mi zdál lepší a tím nemyslím efekty. Colin Farrell je můj oblíbený herec a i tuto roli zvládl bravůrně. ()

curfew77

Po průserech posledních let (PROMETHEUS, LOOPER, PROROCTVÍ) konečně jednou příjemné sci-fi překvápko! Vzhledem k "dědičnému zatížení" a rozpačitým recenzím jsem nečekal skoro nic, a nakonec dostal nadupanou žánrovku, na které je vidět každičký cent z gigantického rozpočtu, plus jako bonus s přehledem nejlepší ženskou záporačku nového tisíciletí. Tohle že byla Kate Beckinsale, ta tuctová cuchta z PEARL HARBORU a KONTRABANDU?!? Odmítal jsem uvěřit, dokud jsem si neprohlídl galerii k filmu! Herečka, pro kterou jsem nikdy neměl dobrého slova, si tentokrát ukradla celý film pro sebe a mít její postava opravdu vývoj, který naznačují zlostné pohledy zhruba ve třech čtvrtinách stopáže, šel bych klidně na pět hvězdiček. Jinak samozřejmě platí, že na Arnolda hned zapomeňte, protože s Verhoevenovou klasikou nemá film kromě názvu nic společného - scénář je taky namíchaný z béčkových klišé a špatných známek z fyziky. Protože ale Wiseman neplýtvá rádobymoudrým tlacháním a pokaždé včas uhne k výtečně sestřihané akční scéně, a protože k tomu přihodí opravdu moderní vizuál a pár velmi efektních technických vychytávek, rádi mu odpustíte srandovního Billa Nighyho (obsazeného zřejmě nějakým omylem) a zkousnete i lehce nevýrazné ústřední duo Colin/Jessica. Dvě hodiny jsem se nenudil a to opravdu není málo - kdyby aspoň takhle vypadal každý velkorozpočtový popcorn z budoucnosti, úplně by mi to stačilo. 80 %. PS: Tradiční otázka: když už někde vyštracháte na film 150 mega v dolarech, nestálo by přeci jen za to dvě tři procenta z rozpočtu vrazit do opravdu solidního scénáře? Nic jiného totiž tenhle film nepostrádá... PS2: Kde tam byl proboha Ethan Hawke? :/ ()

DooM94

za efekty vážně palec nahoru ale myslel jsem, že je celou dobu v recallu :D alespoň, že to árnýho "recall" nechalo na pokoji 75% ;) ()

warhammer

Ubohej, ale doslova ubohej remake! Myslel jsem si, že to bude sračka stejně tak jako novej Barbar Conan, ale bylo to ještě horší než jsem čekal. Bejt horší efekty, tak dam snad jen 1*. Zbytečná ztráta času. ()

Pochtli

Logika (a především fyzika) zas jednou dostala pěkně na prdel, hlavně díky "výtahu". V rychlostech, které film naznačoval by ani neotevřeli přechodové dveře, natož si vesele pobíhat na náporové straně "výtahu", kde by z nich zbyl leda mastný flek, o kyslíku a teplotách nemluvě. Srandovní je též panika na "koloniální" straně Země, stačilo by odstřelit rampu a je po invazi. Sečteno podtrženo - ani vizuál, natož překopávka s novými výmysly tento remake určitě nezachrání od propadliště filmových dějin. ()

Hawaj

Nejvíc mě nadchli zavařovačky se zeleninou. .... pak taky skvělej dizajn a pěkný efekty, ale příběh jenom z části. Zbytek bylo už jen klišé, nudné vysvětlování, slepí a váhaví střelci a dost profláklý holky v trapně upnutejch hadrech jak z tínejdžrovskýho snu, kterým se rtěnka nikdy, ale opradu nikdy nesetře. Všechno co mi chybělo ve starým Rekallu bylo tady a navopak. Milovníci Abramse si mužou dosyta užít spoustu barevných lensflérů :) Dobrej holywůdskej entertainment. ()

otilrak

Postapokalyptické filmy, ty já rád. V čase sledování filmu, jsem zrovna končil svůj pobyt v Austrálii, takže pro mě má film i jiný aspekt. Oproti původnímu zpracování se mi tato verze líbila o moc víc. Colin Farell prostě umí hrát a u tato role mu sedla. Líbily se mi překvapující momenty v příběhu. ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011