zeromen

Příjemné překvapení, obava že to skončí jak nový Conan se naštěstí nekonala, a můžu klidně s nadsázkou říct že je lepší než originál. Opravdu skvělé sci-fi na 4hvězdy stačí. ()

Bohulib

Potěší odkazy na původní verzi, všiml jsem si tří: tři ňadra, tlustá ženská u příjezdové kontroly,hláška "na Mars bych se rád podíval". Pochmurná atmosféra v kolonii velmi dobře vykreslena, technicky kvalitně zvládnuto. Ale závěrečná scéna, kdy se Lori maskuje za Melinu, byla na děj poměrně násilně našroubována. A průjezd (či průlet) jádrem Země považuji při současných technických možnostech na rozdíl od letů na Mars za naprosto vyloučen. Navíc pokud by transport fungoval na základě volného pádu, byl by beztížný stav po celou dobu letu. Mimochodem, stejně jako u původní verze bych uvítal aspoň trochu nejistoty, jestli příběh byl skutečný, nebo se jedná o umělé vzpomínky. ()

Lollaa

Předvídatelné, vizuálně a moderně přepracovaný Total Recall. Pro někoho kdo neviděl původní kultovní verzi to může být pěkný pro ostatní hezky udělaná slabota! ()

SKl247

Nenáročný film pre každého, kto má práve chuť na prehliadku sci-fi svetielkujúcich hračiek či futuristických stavieb. Film síce nevytvára atmosféru (hudba nula bodov) a o postavy som sa vôbec nestaral (možno aj preto, že som vedel, ako to skončí...), no kulisy, ktoré to celé obaľovali stačili na to, aby som nič iné neriešil :). Na konci film síce dosť spomaľuje a množstvo vecí, na ktoré sa dá pozerať, klesá na minimum, no prvé 2/3 filmu aj tak stačili na 4*. ()

Maarty86

Jako fanda původního filmu s Arniem jsem se tohoto remaku docela obával, nicméně teď už vím že zbytečně. Nový Recall není úplnou kopií původního filmu (což je dobře), ačkoliv základní zápletka je stejná, spoustu věcí je jinak a potěší jak nové zajímavé nápady (jízda "zeměpádem", telefon zabudovaný v ruce), tak i pár odkazů na původní film (např. prostitutka s třemi prsy :-) ). Vizuální stránka je úchvatná, perfektně vystavěné futuristické špinavé město (podobnost s Blade Runnerem nebo i hrou Deus Ex). Akce má spád a jede v podstatě od začátku až do konce. Tedy ač původní Total Recall pro mě zůstane no.1, tak tento remake je velice důstojným nástupcem a moc příjemně mne překvapil, stejně tak Colin Farrell nezklamal v roli Douga Quaida. Silné 4* - 85% ()

medveed

Jeden z povedenějších remakeů a pro mne příjemné překvapení. Zejména první dvě třetiny filmu vtáhnou do děje a momenty, kdy je hlavní hrdina i divák zvykláván, zda se pohybuje v iluzi "recallu", či v realitě, patří k tomu nejlepšímu, co film nabízí. V závěru jde již pouze o akční destrukci, ale celkový dobrý dojem z filmu u mne přetrval. 80% ()

BaseDallas

Slabé ako film a ako remake už vôbec nie. Nemôžem si pomôcť, ale Colin Farrel na mňa pôsobí ako uplakaný chlapec, vhodný skôr do romantických filmov, s akčným hrdinom nemá spoločné nič. Celkovo je to veľké nič. ()

Pompeius

Naprosto zbytečný a nudný film. Remake má překonat původní film, aby měl smysl, ne parazitovat na tématu a příběhu, ale přitom obojí vyprázdnit. ()

Marnotrat

Mohlo být i hůř...Pokud bych nikdy neviděl původní Total Recall neboli "Schvarzenegger na marsu" (tak jsme tomu říkali jako špunti) asi bych hodnotil tříhvězdičkově, snímek zařadil někam mezi typické velkorozpočtové akčňárny posledních let a zapoměl. Bohužel jde o remake kultovního trháku a proto přichází nemilosrdné srovnávání...ve kterém tento další pokus o vydření peněz ze známé značky zaostává snad ve všem. Snad jen výkon hlavních postav je srovnatelný...přesto...mohlo být i hůř. ()

BlackVelvet odpad!

Bohuzel uplne promarnena sance. Dejove roztristene, nezajimave, podle mne i strasne spatne zahrane. Nikomu z hlavnich hrdinu neverim jejich roli, na platne jsou jak hezci vypadajici roboti. Chybi tomu humor a nadhled puvodniho Total Recall s Arniem. Fakt jsem tomu chtela dat sanci, nezatracovat jen diky tomu ze je to remake, ale proste to vubec nic nenabidlo. Pro mne v tom totalne akcne rozflakanem deji chybi i napeti, vse je jen o vsem co desne rychle nekam mizi, jede, utika, ale od niceho k nicemu. Takova prazdnota. Nerada to rikam, ale on ten Arnie byl proste asi mnohem lepsi herec nez se mu v dobe jeho nejvetsi slavy prikleplo, s nim ten film proste ubihal hladce, nenucene, proste Arnie byl v te roli borec, zatimco Colin je upoceny, nuceny a jalovy. Koukam, ze co jsem napsala zni dost negativne, ale takove obrovske zklamani se z filmu nezazije casto. ()

chosan

Nu co naplat čekal jsem od toho víc. takto můžu říct že mě tento film vůbec nebavil je to nuda. Dávám 50%. ()

AlohaAnty

Tak jsem si dal Collinovský víkend. Film dobře natočený, efekty parádní. A první soubor v Recallu byl pro mě lahůdka, ale v polovině mě děj začal pomaličku nudit, a ani finále jsem si moc nevychutnal, jak jsem očekával. Doufám, že se takové doby nedožiju, jinak budu muset navštívit Recall, a posekat to tu. 75% ()

zipS

Aj keby to bol original.. a original Total Recall by neexistoval, 2 hviezdy su tak akuraat. Film, na ktory rychlo zabudnete. Zlaatanina, ktoruu zachranuju 2 nadhernee zeny holywoodu. ()

sigiMAN

Čo sa týka vizuálu a toho ako to vyzerá na prvý pohľad je to dokonalé Sci-Fi. Postupne však vizuál prestanete vnímať (resp. ho beriete ako samozrejmosť a súčasť filmu) a začnete riešiť aj obsahovú stránku a tá taká úžasná nie je - otrepaná téma, otrepaná zápletka, otrepané takmer všetko. Za KB +10% ;) Film ma aj tak bavil a určite neľutujem čas, ktorý som pri ňom strávil. 70% ()

StrangeZs odpad!

Dystopicka atmosféra ponuré budoucnosti v úchvatných kulisách? Bohužel. Kulisy jsou skvělé malované a pořád blikající, někdy jsem měl až pocit, že někdo se snaží ve mě vyvolat epileptický záchvat. Přelidněný ponurý svět plný nesmyslů (např.: Chudý dělník a obrovsky, královysky vybavený byt.) Scénář, který naznačuje, že autor neumí vést rozhovor a nápady mu došly dříve než začal psát. Se mi až zastesklo po pěkné žánrovce. Moderní total recol je prostě jen akční patos s lítajcími auty, bez špetky nápadu či atmosféry. Škoda :( ()

flouny8

Většinou, když se točí nějáký remake, tak to dopadne katastrofálně. Tady to ale naštěstí neplatí. Vizuální zpracování je nádherné, výběr herců povedený. Kate Beckinsale je tu neuvěřitelně krásná a role mrchy jí snad byla ušitá na míru. Na originál to určitě nemá, kde kdo se ohání vykrádáním tohodle a támhletoho... No a co? Takový akčňáky, jaký se točily dřív za dob Arnieho, Bruce, Slye, Gibsona... se už prostě netočej a nikdy točit nebudou. Vždycky se někde objeví něco, co už někdy bylo a je to dobře, protože dobrý věci se maj opakovat. ()

Lal.V

Čisté wtf s dobrou akciou, vhodné na vypnutie mozgu, ktoré však vôbec nedáva zmysel, aby to nakoniec úplným záverom dorazilo všetko !!SPOILER!! žiadne tetovanie?!!!SPOILER. Bohužiaľ však ani na 3 hviezdy nie. ()

StereoHearts

Pozreté pred pôvodnou verziou, najbližšie sa chystám na ňu a som zvedavý aká bude. Najhorší film to nebol, vizuálne spracovanie bolo viac než slušné, no príbeh pritiahnutý za vlasy, a predvídateľný "ľúbostný trojuholník" kde mi už keď pri začiatku filmu bolo jasné ako to skončí. ()

sha.piro

Všechno je tu skvěle odvedené (triky, honičky, akce, hudba...), herecké výkony také člověka strhnou, ale přesto je tu něco, co mi brání v tom dát snímku čtyři hvězdičky - a tou je jakási průhledná přímočarost a méně úchvatný závěr. Hlavní protagonisté Jessica Biel a Colin Ferell ale splnili má očekávání a dávám jim plný počet. Ani Cate tu ale rozhodně nehrála žádné druhé housle. Přesvědčivě se mi vtiskla do paměti coby nejvíc sexy filmová mrcha za posledních minimálně deset let! "Congratulations!" : ) ... film jako celek 70% ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011