randi64

Skvělé! Film od začátku našlápnul do zajímavého tempa, které míří určitým směrem. Všelijaké informace a chytré vědomosti se na vás valí jedním směrem, což samozřejmě nedává smysl. V tu chvíli divák čeká, co nastane dál. Hltá minutu po minutě... S přeživším kapitánem Stevensem jsem nejdřív začal být trochu skeptický a už film odsuzoval, ale úplný konec film posunul o další level výš. Pak najednou dává vše smysl. Kapitán už nějaký ten měsíc zachraňuje tisíce lidských životů a velitelé Zdrojového kódu o tom nemají ani páru. Tohle můžu, velice příjemné překvapení! ()

Swayne

Slabšie ako Inception, ale veľmi dobrý konkurent... priznám sa, mal som v kine pri záverečných titulkách v hlave mierny mišung, keďže mi nedochádzalo ako to vlastne je. A vlastne mi to nedošlo doteraz. Budem si očividne musieť počkať na DVD a pozrieť si to ešte raz, zjavne mi niečo ušlo. Akčný thriller o teroristoch s romanticko-komediálnym podtónom... ale veď prečo nie?! Ak je niekto taký zručný, že dokáže skĺbiť neskĺbiteľné, tak poďme do toho! ()

pekas

Všechny připomínky, předším k závěru, beru. Něco na nich je. Ale ten film je tak neskutečná pecka, která šlape jak má a nepustí diváka, dokud neskončí. Klobouk dolů, toto se moc povedlo a nic než plný počet si nezaslouží. 100% ()

iz67

První polovina velký spád, hodně nápadů, pak se nám do toho začalo rvát příliš mnoho klasiky. ()

pekl

Film jde od úvodních osmi minut (probuzení ve vlaku až první výbuch) - 100%!, až k závěrečným patrioticky americkým a holywoodsky předvídatelným cca 70% a pokud odečtu zpětně zjištěné nelogismy, tak 60%. Takže průměr 80%. Dobrá zábava a snad režisérský příslib do budoucna. ()

jafuska

sci- fi film, který je dost zmatený, v jeden okamžik je hlavní hrdina ve vlaku, v druhým momentě zase někde jinde, možná chce zachnánit vlak, , který pokaždé vybouchne, , než se podaří lidi zachránit, a to samé se několikrát opakuje, nevím toto není můj styl filmu který bych musela vidět, a nebo se snad na tento film někdy podívat znovu, Po zitivní je ale, že zde hraje můj oblíbenec Jake Gyllenhaal, kterého mám moc ráda, ale to je asi tak všechno, co by se mě snad mohlo líbit a to je velká škoda ()

Kopite

Napriek tomu, že nie som veľkým fanúšikom sci-fi a toto bol v podstate prvý, ktorý som si pozrel po minuloročnom Inception, musím pochváliť dobrý scénar a úsmev hlavnej herečky. Kinda romantic at the end. ()

skalicky

Film točící se v 2 scénách...nudna kopka a vagon vlaku ,které se pořád dokola opakují,mam rád sci fi ale tento film není dostatečne silný na to ,aby mě natchnul! 40% ()

kubas369

Jo takovýhle filmky můžu jen ten konec mi nějak nesedí já osobně bych hodil titulky hned potom polibku a pohledu na rozesmátý cestující podle mýho by to byl lepší konec ale to už je asi věc názoru ale jinak povedená věcička. Není to zas tak složitý ale přeci jen vás to nutí přemýšlet a to je asi nejidealnější kombinace pro dnešního rozmlsanýho konzumenta. Zajimavý že nikoho nezajíma co se vlastně stalo s tím chlápkem od kterýho si Jake pujčil tělo když se mu ty ostatní podařilo zachránit? Když nad tím tak přemejšlým on ten film vlastně tak moc chytrej nebyl alespoň byl docela zábavnej což se o věčině dnešní produkce říct nedá. Jo a taky si nemužu pomoc ale trochu mi to připomíná Deja vu s Denzlem W. Donnie Darko je prostě lepší. ()

meemini

Můžete mi vysvětlit, proč by se někdo vzdával kariéry kvůli chlapovi v nějaké kapsuly?? A proč by člověk, který se dozví tolik zdrcujících informací o něm samotném, choval tak ignorantským způsobem vůči nim?? Ještěže stopáž filmu nebyla delší. To je bohužel jen jedno z mála pozitiv celého snímku. Nudné opětovné prožívání 8 minut, stále dokola viz Groundhog Day, i s tím, že hlavní postava odříkává budoucnost, hudba, která neoslní, ani nic jiného, na druhou stranu sympaticky hrající Michelle Monaghan. Celkový dojem na 45%. Víc to opravdu nemůže být, protože je mi jasné, že na tenhle film velmi rychle zapomenu. ()

Stanix

Máme tu další Groundhog (Matrix) Day. Gyllenhaal ve svém velice osobitém ztvárnění "nenafrněného", nýbrž racionálně uvažujícího hrdiny. Děj si precizně a zábavně plyne svým tempem a odhalování pointy je servírováno po drobtech. Celkový dojem vskutku na výbornou. Zcela ignoruji cca posledních 5 minut stupidního, k ději naprosto nehodícího se naroubovaného happyendu, ať už ho měl na svědomí kdokoli. ()

elishia

Logicky jim hlavni motiv pribehu absolutne vubec nefungoval, bohuzel ani trosku. A ten preslazeny zaver si taky mohli odpustit. Ale porad tam byl Jake a po vetsinu casu jsem se docela bavila, takze cisty prumer. ()

pe3czech

Koncovka snižuje hodnocení filmu jako celku.. Duncan Jones asi na poslední chvíli nezvládl představu stovek divaček brečících po kinech celého západně smýšlejícího světa a finále podělal. Na zápletce si ale není možné neujíždět jako na rybí polívce... ostatně co může být lepší alternativou Tří oříšků pro Popelku na štědrovečerní plátno? ()

sechmet5

Nic hrozného, nic extra. Film by byl zajímavější, kdyby se soustředil buď na hledání bomby nebo na Coltera. Už na začátku filmu vám dají vědět, kdo je vrah a to, že se hlavní hrdina pohádal se svým otcem a chce se mu omluvit. Celý zbytek filmu je o tom, jak vám tyhle dvě věci odhalují. Nepochopila jsem např. tu odbočku s Nellis Air Force ani to, proč Colter nezjišťoval, jestli on sám/Shawn není atentátníkem. Nejsem si jistá, jestli šlo z filmu vytáhnout něco víc, aniž by se musel překopat celý systém. Film nebyl úplně špatný, ale potřebovat by trochu dovychytat detaily. Dala bych jen 2*, ale herci to vytáhli na 3 ()

frxXx

Aj takto sa dá povedať aby sme si užívali každu minútu života! Trošku scifi spôsob ale rozhodne zaujímavý ... 70% ()

jirin_cz

Tak takhle má vypadat sc-fi podle mého gusta! Super - zajímavý příběh, akce, trocha filozofování, nepřepálená délka filmu. Dokonce mi nevadil ani kritizovaný konec. 90% ()

67891234

Tak to je přesně to, co mi hodně sedí, drama se sci-fi tématiko. Kromě toho, že se film trefil žánrově do mého vkusu, tak se mi také líbí, že film nepohltil žádný velký herec v hlavní roli. Ne snad že by Jake Gyllenhaal nebyl velký herec, ale vždy mě potěší, když uvidím kvalitní výkon i u méně známých "značek". :) Celkově scénář i námět bych pochválil a akorát bych více vyzdvihl konec. Nějak ho ještě opepřil. Ale 90% má tento film jistých. ()

Mute už je za rohem

Mute už je za rohem