Misfits: Zmetci

Velká Británie, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvůrci:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

ari1

První dvě serie jsou, aspon pro mě, bomba. Je to vtipné,zajímavej příběh i provedení. Ale po konci 2. serie kdy odešel ze serialu Nathan tak to byl konec a od toho to jde dolu každym dilem. ()

VvV14

Sem fakt nadšenej. Líbí se mi, že si s tím tvůrci nelámou hlavy a prostě řeknou vše na plnou hubu. ALE!!!! Nechápu proč odcházej postupně hlavní postavy. Podle mě to celý ztrácí úroveň jakou to na začátku nasadilo. Škoda no..... ()

JackDullBoy

Nikto Misfitom nemôže uprieť ich vtipný, zaujímavý a viacmenej neopozeraný koncept, ktorý je založený na celkom nekonvenčnej myšlienke dať super schopnosti partičke deciek považovaných za britskú spodinu. Všetci predstavitelia podávajú veľmi slušné výkony a ak sa človek nesnaží priveľmi polemizovať a odpustí režisérom pár scén, ktoré sa tak veľmi spoliehajú na klišé pomerne silného kalibru, tak si to celé určite veľmi obľúbi. A ten kto absolútne zbožňuje takzvanú východniarsku angličtinu ľudí z okolia Middlesbrough si ten seriál zamiluje aj keby ho všetko ostatné k smrti nudilo. ()

Uesbe

toto je stoka: stoka sci-fi, stoka akčáku, stoka britského humoru........a tak krásne to smrdí!!!!!!! jedna hviezda len za samotný realizmus ()

lord-artoo

Naprosto mi uchází brutální nadhodnocení tohoto ničím významného seriálu. Je to ploché, rozehrané ve velmi komorním prostředí, s klišé momenty a ten takzvaný britský nadhled, který z toho činí neuvěřitelně vtipnou podívanou (jak se tu někteří dušují) jsem prostě nenašel. Ano, pochopil jsem, co se paroduje. To ale neznamená, že si myslím, že je to dobrá parodie. Nuda. ()

Margerie

První série je naprostá bomba, začátek druhé o trochu slabší, ale pořád velmi vydařený, od druhé poloviny druhé série to však jde z kopce a k třetí sérii se snad ani nebudu vyjadřovat. Když se s něčím dobrým začne a dojdou nápady, je lepší to zabalit a ne natahovat jen proto, že nám to doteď vydělávalo prachy. Jednotlivé díly se začaly podobat jako vejce vejci a míst přitažených za vlasy je tam až k nevíře. Škoda, naprosto chápu, čím si seriál původně vydobyl své vysoké postavení v žebříčku těch nejlepších a nejoblíbenějších, hodnotit bychom ale měli celek, ne jen vydařenou polovinu. Kvituji vynikající herecké obsazení, jenže i to jde se třetí sérií do kopru. Nezbývá než zamáčknout slzu a jít si hledat jinou seriálovou zábavu. ()

departed

Široko daleko nenajdete seriál s nápaditějším námětem, sympatickejma postavama, opravdu stylovou hudbou, nahláškovanýma replikama a schopnostma hrdinů, mnohdy tak absurdníma, že si musíte pokládat otázku, zda tvůrci nehulili až moc, samozřejmě v pozitivním slova smyslu. Výborně pojatej seriál, který se houpe mezi komediální a dramatickou rovinou a mnohdy je díky netradičním schopnostem i k zamyšlení. Jinak, pro koho bude Nathan, tak jako pro mě, nejoblíbenější postavou, nezoufejte, nahradí ho potom stejně dobrý Rudy. Hodnoceno: 5 sérií. ()

Mafy

Výborný seriál, který bych doporučil snad každému. Minimálně první tři série. Pak už kvalita upadne do průměru (obzvlášť tedy 4 série), ale i tak to člověka baví a je to furt prdel. Nejlepší postavy: Nathan, Simon (Barry) a Rudy. Díky těmto třem je to tak boží. Fakt pokud se chcete zasmát tak převelice doporučuju, protože já jsem se u žádnýho seriálu takhle nezasmál. Takže velmi vtipný a originální seriál. 90% ()

stephano

Po první serii: Je vidět že scénář napsali lidi, kterým základy a pravidla filmové či seriálové tvorby nic moc neřikají. To je možná důvod proč je to tak zajímavý. Jelikož tohle je přesně ten seriál kde se může stát opravdu cokoliv. Sice to začne být malinko předvídatelné ale pořád to baví. (Spoiler: Jinak úplně poslední střih je fakt klasika, protože si nedokážu představit něco hnusnějšího než pohřbít nesmrtelného člověka za živa) ()

oasismanik

Drsné, plné nadávok a sexu a to priamo z ostrovov. Naši hrdinovia nie sú žiadny najkrajší boháči v oblekoch od Armaniho, ale obyčajní , násťroční, menší grázlikovia. Seriál sa uberá zaujímavým smerom, žiadna americká šablona a to sa mi na Misfits páči najviac. Nie je to jednoznačne zreteľné, že je to anglické, no cítite to. Za prvú sériu 8/10, na 5 hviezdičiek to zas nie je, ale ak to pôjde takto dalej a tvorcovia doladia ešte pár detailov a malých chybičiek, máme tu určite kult. ()

johník

Naprosto originální seriál, každej díl hoooodně zábavnej. První série dávám pět ***** Škoda jenom, že poslední epizoda skončila, tak jak skončila, teď abych čekal minimálně rok jak to dopadne :-) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Po zkouknutí dalších dvou sérií už to na 5* není, ale prostě je nechávám. Druhá série 4* a třetí 3 a půl* bez Nathana už to prostě není ono. ()

Něrpa

S hodnocením jsem si trošku počkal a bylo to třeba. První série mě nadchla, ale druhá už začíná požívat milionkrát viděné a začíná nudit. ()

MyrnaAlec

Dost dobré a jiné. Kamerou, pojetím, obsazením. Kellyin přízvuk je teda něco !!! Za druhou řadu přidávám * navíc na maximum. ()

Sparky

Po dvou řadách.... Skvělej seriál, drama, komedie, sci-fi. Vše dohromady smíchaný v parádních 40 minutových epozodách, kterým rozhodně nechybí originalita. ()

Burrows

Absolutně nekorektní a nekonvenční! Velmi zapamatovatelní hrdinové ocitnuvší se na okraji společnosti s nadpřirozenými schopnostmi. Výborné charaktery - především Nathan se svým někdy až "zhovadilým" humorem a nevyzpytatelný, velmi introvertní Simon a ... Naprosto netypické situace a "zbraně" užité proti antihrdinům (Buráky jako prostředek vítězství? Největší wtf seriálová situace roku!) Co na tom, že se v seriálu objeví nelogičnosti, to mě trápí nejméně. Největší chybou je nedostatek dílu, chci více! 4,5* ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V