Diskuze

Squash

Squash (hodnocení, recenze)

Co si budeme povídat,že??Tento film vás zahltí dávkou akce,napětí a skvělých efektů k tomu navíc přidává kvalitní scénář a sympatické herce,tak co víc si ještě přát !! Vypadá to skoro jako remake Stývýho Války Světů,ovšem s trochu lepším scénářem,efekty a zadaleka lepším,logičtějším a nečekaným koncem,dle mého soudu by se měl Stývý od těhle borců ještě na stará kolena co učit.Za mě jednoznačně 10/10 takže *****

zipS

zipS (hodnocení, recenze)

.... Strause brothers mali asi zostať len u tvorby efektov. .a nie sa ťahať ku "rejžovaniu" .... 1,5* - -- hviezda za koniec (mám dojem, že film mal začať radšej koncom a rozvíjať ho, aspoň by bolo o jedného magora a jeho dialógov menej) no a Half star za útok na Mothership .. . ale inak prepadák ako mrak

DanielP.

DanielP. (hodnocení, recenze)

skutečně prach obyčejná vykrádačka. Na rozpočet dobře natočený, ale proboha co ten děj??? Nuda, nezáživný, opět nelogické jednání herců a dialogy až na španělského domácího naprosto o ničem.

DtX

DtX (hodnocení, recenze)

aaach jo a trailer byl tak slibnej. 1* za zvuk, 1,5* za efekty

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Tak já nemám přímo odkaz na stránky, já to sleduji na warforum tam to má jeden uživatel v profilu. Tak jsem mu napsal jestli by mi poslal odkaz odkud to bere tak jestli mi ho pošle tak Vám ho pak tady dám.

Zeck

Zeck (hodnocení, recenze)

Hele a odkud čerpáš ty informace? Slyšel jsem, že existuje přímo web, který o tom informuje, nechceš mi hodit do pošty odkaz? :-)

Zeck

Zeck (hodnocení, recenze)

Němá někdo přehled o tom, kdy má vyjít například R5 ???

Flav

Flav (hodnocení, recenze)

Je to opravdu tak. Nejlépe si vedla F117. Chaotické pobíhání odnikud nikam a závěr mne nesmírně pobavil.

honajz

honajz (hodnocení, recenze)

Rostik28: Však jo :-) Ale nahrávka na vtip to byla skvělá... Možná kdyby v tom filmu byly nějaký ženský zadky, bylo by to zajímavější. :-)

(hodnocení, recenze)

honajz : to mělo být přeci :-D překlep ne :-))) jinak předky, zadky jsem tam také neviděl ...

honajz

honajz (hodnocení, recenze)

Rostik28: Co tam dělali jaký předci? Já tam žádný neviděl. Ani předky, ani zadky. ;-)

(hodnocení, recenze)

Zase tak ubohé to nebylo a docela to bylo zajímavé. Podobnost s jiným filmy tohoto žánru je trochu znát, ale předci na tom bylo něco zajímavého. Trhák to není, ale koukatelné to je :-)

StarsFan

StarsFan (hodnocení, recenze)

Zahranici, Plzen uz je pro me momentalne (tedy minimalne do roku 2014) jen prazdninova destinace.

StarsFan

StarsFan (hodnocení, recenze)

Sorry, puvodne jsem komentar omylem odeslala do diskuze (a ja se divila, kam mi zmizel), nicmene uz jsem ho smazala. Jinak tady, kde ziju ja, to v kine normalne bezi :-)

Guilemot

Guilemot (hodnocení, recenze)

málo soubojů emzáci x US Army, ale efekty to má dost slušné...teď už jen počkat na Battle: Los Angeles ať můžeme srovnat :P

st.verka

st.verka (hodnocení, recenze)

No vida, hodnocení zatím dobrý. S kritikou počkám, až to uvidím celé.

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

súhlas s uživateľom 3KAVKY, chcel som ísť do kina (keby to u nás ovšem išlo), ale pravdepodobne si tých 5 EUR ušetrím na iný film ...

3KAVKY

3KAVKY (hodnocení, recenze)

Čím víc se toho o tomhle filmu dozvídám, tím víc v něj ztrácím důvěru. Nevyhodim zbytečně dvě kila do luftu, jestli to stojí za vyliž řiť.