Diskuze

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

Jakožto hororový expert Muschiettimu plně důvěřuji. Námět se mi velmi líbí, a tak nepochybuji o tom, že se bude jednat o opravdu kvalitní hororový kousek.

Uživatel Psychor smazal svůj příspěvek.

Kaufman

Trochu děsivé, jakmile je datum premiéry dříve než základní informace, aby to nebylo příliš uspěchané.

Aluska88

Aluska88 (hodnocení, recenze)

To přece nevadí... koho by zajímala kvalitní a propracovaná filmová adaptace jednoho z nejlepších hororů, jaké kdy kdo napsal. Hlavně musí být prachy na to, aby se natočilo dalších deset Transformerů, že:)

West

West (hodnocení, recenze)

No.. Nemám slov. Kdyby do toho šel alespoň James Wan tak by to byla záchrana.. Ale Muschietti? Mama byl celkem hezký digitální fantasy-rádoby horor.. Ale ten konec celkem vtipný.

na příspěvěk reagoval GigaPudding

joker30

joker30 (hodnocení, recenze)

Keď čítam , ako to chcel Fukunaga natočiť a tí dementi mu to nedovolili normálne mi je do plaču. Presne nejakú takú realizáciu o akej hovoril som si prial. Keď z toho spravia nejakú béčkovú plašičku, tak sa asi dogrciam.

FRANTACZ1

FRANTACZ1 (hodnocení, recenze)

Já si počkám na výsledek, no. Mnohdy to nevypadalo, a dopadlo, a nebo opačně.

Ale i tak to každej bude hodnotit podle svýho prioritního hlediska...

st.ranger (hodnocení, recenze)

Takže se na to vrhnou patlalové z Platinum Dunes? Velká škoda, tohle mě už moc neláká.

st.ranger (hodnocení, recenze)

A to ještě škrtal dost razantně, aby se alespoň na těch 40 dostal. Ale abych řekl pravdu, rozpočet na takový film by měl být někde okolo 60 - 70.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

cube6

haha... tak to je komicke trosku... ja som cakal, ze chcel aspon raz toklo ked mu to odmietli dat... kvoli 10 mega, ktore by sa urcite vratili uz len kvoli reziserovi robit taketo caviky... no dalsia vec co nepochopim :)

West

West (hodnocení, recenze)

cube6

Jenže si ti idioti neuvědomili, že díky tomu přijdou pak v tržbách o min. 2x tolik, a naserou nejen fanoušky knihy, ale všechny ostatní, který na to chtěli jít, protože to točí konečně schopnej režisér.

na příspěvěk reagoval cube6

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

su nejake info ohladom toho kolko chcel Fukunaga rozpocet ? Mozno to tu uz bolo, ale nechce sa mi to cele prechadzat.

na příspěvěk reagoval cube6

FRANTACZ1

FRANTACZ1 (hodnocení, recenze)

Třeba to chtějí jen jako remake toho TV filmu... Ale i ten měl 2 díly. Pokud to má bejt fakt jednodílný, tak navrhuju ušetřit i na klaunovi, a udělat z něho jenom malýho roztomilýho šášulu.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Z Michaela Keatona bude Michael Douglas

Z Michaela Keatona bude Michael Douglas

06.09.2024

Oblíbený herec Michael Keaton (Birdman, Batman) poslední dny a týdny tráví zejména mediální propagací svého nejnovějšího snímku Beetlejuice Beetlejuice v režii Tima Burtona (Dumbo, Sirotčinec slečny… (více)

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi