Režie:
Valeri MilevScénář:
Michael HurstKamera:
Anton BakarskiHudba:
Justin Caine BurnettHrají:
Scott Adkins, Daniella Alonso, Bruce Payne, Roger Cross, Raicho Vasilev, Layke Anderson, Cat Tomeny, Shelly Varod, Atanas Srebrev, Owen Davis, Mike Mayhall (více)Obsahy(1)
Uplynulo již pět let od vypuknutí smrtelné epidemie, která změnila lidstvo v hladové zombie a jak se zdá, nebezpečí již pominulo. Tomuto faktu ovšem nevěří skupinka R-Division a nadále tak plní svůj hlavní úkol, hledat a zabíjet nemrtvé. Zanedlouho se členům R-Division dostanou informace, které zcela vyvrátí zvěsti o zažehnání epidemie. (PetriK12)
(více)Hrají
Scott Adkins
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Bourneovo ultimátum (2007)
Expendables: Postradatelní 2 (2012)
Neporazitelný: Vykoupení (2010)
Daniella Alonso
USA
Nejlepší filmy:
The Collector (2009)
Pach krve 2: Cesta nikam (2007)
Černý rytíř (2001)
Bruce Payne
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Miss Marple: Nemesis (1987) (TV film)
Victor "Young" Perez (2013)
Bible - Nový zákon: Apokalypsa (2002) (TV film)
Roger Cross
Jamajka
Nejlepší filmy:
X-Men 2 (2003)
Uneseni (2002) (seriál)
Justice League Dark: Apokolips War (2020)
Raicho Vasilev
Bulharsko
Nejlepší filmy:
Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)
John Wick: Kapitola 4 (2023)
Turecký gambit (2005)
Layke Anderson
Velká Británie
Nejlepší filmy:
X-Men 2 (2003)
Match Point - Hra osudu (2005)
House of Boys (2009)
Cat Tomeny
Nejlepší filmy:
Nejsmrtelnější kořist (2013)
Re-Kill (2015)
Tajný projekt (2011) (TV film)
Shelly Varod
Izrael
Nejlepší filmy:
Garden Party (2008)
Zemřít je snadné (2009)
Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)
Atanas Srebrev
Bulharsko
Nejlepší filmy:
Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)
The Angel (2018)
Escobar (2017)
Owen Davis
Nejlepší filmy:
Dívka a moře (2024)
Zabiják & bodyguard (2017)
Rambo: Poslední krev (2019)
Mike Mayhall
Nejlepší filmy:
Quarry (2016) (seriál)
Mistři hazardu (2005)
G.I. Joe 2: Odveta (2013)
Henry Garrett
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Pride (2014)
Foylova válka (2002) (seriál)
Testament mládí (2014)
Dean J. West
USA
Nejlepší filmy:
The Ledge (2011)
Dálniční hlídka (2019)
Komorník (2013)
Rob Boltin
USA
Nejlepší filmy:
Filmový hrdina (2003)
Rande u přepážky (2011)
Dirty Girl (2010)
Scott Everett Nichols
Nejlepší filmy:
Bonnie & Clyde (2013) (seriál)
Nic než pravda (2016)
Půlnoční dítě (2016)
Jesse Garcia
USA
Nejlepší filmy:
Avengers (2012)
V neděli v deset (2007)
Flamin' Hot: Koření úspěchu (2023)
Ian Casselberry
Nejlepší filmy:
Klub poslední naděje (2013)
Kořeny (2016) (seriál)
Shaft (2019)
Dimitar Ilkov
Nejlepší filmy:
300: Vzestup říše (2014)
Septembers of Shiraz (2015)
L'onore e il rispetto (2006) (seriál)
Aaron Jay Rome
USA
Nejlepší filmy:
Hnüs (2019)
Atentát v Ambassadoru (2006)
Focus (2015)
Jillian Batherson
USA
Nejlepší filmy:
The Ledge (2011)
Mistři hazardu (2005)
Špatnej polda (2009)