Britská verze bláznivé sportovní game show. I tentokrát na 24 soutěžících čeká několik překážek, které je mají za úkol nejen zpomalit, ale také způsobit co možná nejkrkolomnější a nejzábavnější pád do vody či bahna. Pokud se soutěžící dostanou přes 4 úseky, včetně závěrečného kola, čeká je tučná finanční odměna a titul šampióna. Pořadem provází Richard Hammond. (oficiální text distributora)

kinghome

Hammond je prostě borec a jeho hlášky nemaj chybu. Stejně na to všichni koukaj jenom kvůli těm držkám co tam ty účastníci házej. Je to svižný a je to sranda. Víc od takového pořadu nečekám, takže 80%. ()

KASUGI

Vtipné hlášky, vtipné držkopády, škoda jen, že se ty soutěže často opakují a málo obměňují. ()

DeathTheKid

Richard Hammond je nejlepší, jeho hlášky, grimasy, pohyby. V Angličtině to vyzní asi uplně jinak, ale vše co řekne má grády! Ostatní Wipe Outy a Wipe a Outy jsou na prd. Hlavně Wipe Out souboj národů - odpad! Tomuhle dávám ale 80% ()

Trapper33

Lepší než původní americká verze, nejen díky Hammondovi a Amandě. Překážky mi přijdou taky lepší a tak jediné co se mi zde nelíbí, je až moc velké množství opakovaných záběrů. ()

Paity

Kdyby nebyl v pořadu moderátor Richard Hammond, tedy ten vtipný chlápek z Top Gear, což je pořad o pár tříd někde jinde, tak by se na to asi ani nedalo koukat. ()

hellequine

Richarda Hammonda zbožňuji, přesto mi chvíli trvalo, než jsem si na něj v tomto pořadu zvykla. Moderátoři americké verze odváděli výbornou práci..:) ()

Mr.Hudson

Když jsem to viděl poprvé neskutečně jsem se u toho bavil, postupem času mi, ale došlo, že ti blázni co se do tohoto seriálu přihlásí a dokola omílaná dráha a téma, to taková zábava už není. Pointa je pořád stejná a když se na to člověk dívá pořád dokola je to i hrozně nudné. Dnes již můžeme podobné pořady vídat různě ve světě, ale místo toho aby se tvůrci poučili a přidali nějaký vlastní originální nápad, tak je to v podstatě to samé. Takže resumé je asi takové, že je to zcela průměrný pořad, který pobaví za předpokladu, že na něj nebudu koukat každý den. ()