Vyměřený čas

Mikino00

Viděl jsem v tom Bonnie a Clyda se sociálním podtextem odehrávající se v jiném světě, pro náctileté a nenáročné diváky. Myšlenka na které film stojí je výborná, scénář pak naivnější, stylizace jednoduchá, ale působivá. Film se sleduje velice dobře, navíc Amanda nikdy nevypadala lépe. ()

Ollie235

Originální příběh o světě, ve kterém by asi chtěl žít málokdo. Zároveň ale o světě, který je strašně lákavým filmovým prostředím. Neustálé napětí, spěch i strach o holý život v Daytonu mě nesmírně bavily. Stejně tak poklidný život v Greenwichi i následné propojení obou světů. Potěšilo i příjemné obsazení a solidní, ač ke konci upadající tempo. Nebýt poněkud nepovedeného závěru, dával bych plný počet. ()

Movie Gourmet

Nápad, používat čas jako platidlo s tím, že zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy vašeho života se vám aktuálně zobrazují na předloktí, byl jistě relativně originální, nicméně čím blíž konci filmu jsem byl, tím mi na mysli vyvstávala podobnost s populární gangsterskou dvojicí Bonnie a Clyde. Za půvabnou "lolitku" Amandu Seyfried, která v lodičkách na vysokých podpatcích a bálových šatičkách doslova utíká o život palec nahoru. V dané situaci ovšem za nesmyslnost tohoto outfitu palec dolů - asi jí život za to tolik nestál :-) Koukatelné to ovšem je. Verdikt: 3* a 70 %. ()

filipvrbik

In Time je jedno z nejlepších scifi posledních let, s asi nejkvalitnější myšlenkou - Justin s Amandou tvoří skvělý pár, a dokazují, že jsou opravdu skvělí herci (škoda Olivie Wilde-ale to byl asi záměr). Já to musel vidět asi pětkrát, než jsem dal pět hvězd, protože jsem měl výhrady, ale faktem zůstává, že čím víckrát jsem to viděl, tím víc se mi to líbilo, a tím víc se tento film vryje do paměti....97% ()

HonzaSim

Dechvyrážející námět! Film, který donutí člověka přemýšlet nad svým životem. A proč ne? Jednou to tak skutečně může být, že nebudou existovat peníze. Dvě třetiny utekly neskutečně rychle a každá scéna měla smysl. V poslední části už laťka trochu upadala a bylo vidět, že dochází dech. Přesto je to snímek na který nezapomenu a pravděpodobně bych mu dal čtyři z pěti. Dokonalou myšlenkou a propracovaností nápadu s indikátorem na ruce, musím pátou hvězdu přidat. Představte si, že místo hodinek sledujete čas, který vám zbývá do konce života a vteřinu po vteřině se zkracuje. To musí být šíleně depresivní. Koneckonců přičítání roků do letopočtu je občas také takové. 80% ()

Yardie

Velmi zdařilý nápad. Je to takových lepších 70%. Film měl tempo, herci byli sympatičtí, dobře se na to dívalo, mělo to takovou pěknou formu. Prvním neduhem je akorát minimum napětí, kdy vše jde jako po másle. Chtělo by to napětí více, nějaká překvapení, trošku více negace a temné nálady. Druhým nedostatkem bych viděl absenci vysvětlení systému - proč, jak, kdo, atd. Nemám rád ty filmy, kde nedostanu odpovědi na otázky. Ale i přes to slušná podívaná. Nenudil jsem se, bavilo mě to. Mrkl bych klidně i podruhé. Ale je to spíše na pohodku, než nějaké super dílo. Howgh! ()

Garch

Stárnout se přestane v pětadvaceti a pak záleží, kolik máš nebo získáš času, nad jeden rok do smrti. Výrazy "nemám čas" nebo "čas jsou peníze" dostávají opravdový význam. Chudí žijí z minuty na minutu. Časem se platí. čas se krade, za čas se můžeš třeba upít k smrti... ...Znovu dobrá hlavní role Justina Timberlaka a výborný Cillian Murphy v roli chladného a neúplatného strážce času - policajta , který nedaruje ani vteřinu. ()

tomik99

Poměrně originální film s dobrým námětem, kdy se ve světě platí časem místo peněz. Film nese zajímavou myšlenku, která je dobře zpracována a člověka donutí se zamyslet, že čas je v podstatě jedna z nejdůležitějších věcí, kterou v životě máme. Film ovšem ze sebe dává to nejlepší v první hodině, ve druhé půli trošku ztrácí dech a stává se z něj klasická americká honička a střílečka. Samotný konec byl pro mě neuspokojující, celý závěr působil dost povrchně. Will prakticky nic nevyřešil a systému obecně nijak nepomohl. Kdyby v dnešní době někdo rozdal všechny peníze světa, chvilku bychom se měli dobře, ale z širšího spektra by to přineslo pouze problémy, protože by se nepracovalo. Celá ekonomika by se zhroutila. Film s sebou přináší tedy klasický happy end, ale v podstatě jde o (ne)úmyslně nejhorší zakončení pro lidstvo z hlediska delšího časového horizontu, jaké jen jde. ()

Triplethink

Trošku Matrix, trošku Robin Hood, trošku Bonnie a Clyde to je In Time. Nečekal jsem to. Film baví od začátku do konce, ať už skvělou kamerou (některý scény jsou fakt LEGEN...dární), myšlenkama (ano i to tam je!), nebo překrásnou Amandou Seyfried (neznal jsem jí a je úžasně-divně-krásná). Skvělej je i záporák (teda vlastně klaďas) Cillian Murphy. Jendou větou: Ten film má koule. Fakt jsem se dlouho, dlouho, takhle nebavil. Neříkám, že je to film bez chyb (sem tam díra v příběhu, sřih takovej nijakej), ale baví a baví hodně, alespoň mě jo. Rozhodně na to půjdu ještě jednou:). ()

Pavelos

Po dlouhé době opravdu velký omyl v kině:-( Ale pro příště jsem přišel na jednu věc, stačí se podívat do titulků zda ve snímku náhodou nehraje v hlavní roli Justin Timberlake a hned je jasné, že film bude zaručeně neskutečná nuda.. Nějak nechápu jak takového tragéda může někdo obsadit do hlavní role.. I když se zde jedna odpověď hnedka nachází, je to přece zpěvák (pro mě jenom rádoby) který má peněz dost, no a jak to tak bývá u Těchto bohatých floutků, tak asi někoho uplatil, aby ho protlačil do nějakého snímku.. Škoda, že zrovna do snímku, který mohl být díky svému nápadu úplně na opačném pólu mého hodnocení. A vůbec, abych tady nekritizoval jenom toho neherce, tak film jako celek byl hrozně odfláknutý. Prostředí ve kterém se to celé odehrávalo byla vlastně dnešní doba, takže nebylo potřeba se nějak zabývat futuristickým světem, v příběhu bylo nakousnuto spoustu otázek, které bohužel nebyly dále rozvíjeny a ve finále jsme se na ně ani nedozvěděli odpověď:-( Podtrženo sečteno, chtěl jsem dát jednu *, ale nakonec kvůli výborné myšlence dám **:-) ()

Lachvos

Výborně! Po dlouhém období sucha (rozuměj doba, kdy jsem narážel jen na filmové průměry, ne-li podprůměry, a proto se držel čistě seriálů, což je ovšem jak si musíme přiznat, držet se jídla když máš žízeň ;) si zase nemůžu jednu "pecku" vynachválit. Tento snímek u mě zabodoval na všech úrovních, od zakladů jako příběh, herci, dialogy až po maličkosti jako uvěřitelnost, smyslupnost či kostýmy (které se mi mimochodem velmi líbily). Best Of to sice není, to už bych skákal metr dvacet a ne tady psal recenzi, ale kvalitka se pozná...Jestli nyní míříte do kin a nevíte na co, klidně mě zlynčujte, ale mé doporučení znáte ;) ()

B_EyE

Je to Béčko ... ale je to celkem příjemné Béčko. Oporou filmu je celkem zajímavá myšlenka, na druhou stranu některé momenty vyznívají spíše vtipně než vážně - jak je autoři nejspíš zamýšleli. Celkově ale film neurazí ... ()

LuccinyFilmy

Začátek velmi působivý, ale asi v polovině se film najednou rozhodne oslavovat robinhoodovského hlavního hrdinu na úkor předem zavedeným pravidlům hry a běžné logice lidského jednání. Je to taky možnost, ale moc mě nepřesvědčila. Správce času a ospravedlnění pro jeho jednání (a tudíž zpochybnění probíhajícího zpochybňování stávajícího systému) je zcela nedotažené, alegorie na současnou problematiku hrstky superbohatých a kontinentů chudých příliš těžkopádná. ()

Ole92

Tento film mě mile překvapil. Nápad ve filmu považuji za geniální a je jen škoda že film obsahoval některé detaily které ho sráží dolů. Je to například neustálé běhání na podpatcích a na tuto dobu už laciné a nehezky vypadající efekty. Ale i přes tyto nedostatky bych ho rád viděl znovu. ()

JanPancir

Tak to je film pro všechny Rozhořčené a okupující Wall Street. V podstatě jde o sci-fi Robina Hooda. Nápad je to geniální, ale bohužel se utápý v obrovské hromadě klišé scén a dialogů. Přesto všechno dávám 4 hvězdy, pač si myslím, že dnešní systém má někde chybu a je potřeba se mu postavit... Čas určený pro psaní komentáře právě teď vypršel:-) ()

ursinko

Druhý krát v priebehu týždňa v kine. To sa mi nestalo od vysokej školy. Som pár dní slamený vdovec, tak som to využil. No k filmu. Šikovný nápad, "nepredvídateľný" priebeh a koniec. Justin Timberlake vie hrať, úloha mu sadla. Omnoho viac sa mi však páčil Cillan Murphy, hádam prvýkrát, čo mi bol sympatický. Ale celý príbeh sa mi nápadne podobal na Bayov Ostrov. Ewan "Timberlake" a Amanda "Johansson". Ale zabudol som pri sledovaní na "čas", a to je dôležité. ()

Anakinekcz

Potenciál, který tato myšlenka má nepřišel vniveč, a tak se můžeme těšit z tohoto podivuhodného snímku. Novodobí Bonnie a Clyde, kteří vyměnili peníze za čas... Vskutku povedený příběh ve kterém jde vskutku o každou vteřinu a přísloví " Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek" pozbývá nového významu. Film má v sobě také né na první pohled patrné poselství, a to že by člověk neměl zbytečně mrhat svým časem... ()

Dámské posily...

Dámské posily...