Vyměřený čas

AlexUnited

Po tej záplave priemerných a podpriemerných filmov, čo som v poslednej dobe videl, konečne vcelku kvalitné dielo. I keď najsympatickejšie postavy poumierali (hlavne jedna smrť na konci ma veľmi nasrala) predsa len u mňa prevládajú pozitívne dojmy. Dobrý nápad, herecké výkony na značne vysokej úrovni, plynulý dej... ja som spokojný. ()

ac1976

Celkom zábavné sci-fi, zaujímavý nápad s akýmsi časovým kapitalizmom (ako € tak dolar sú už dávnejšie v riti ktovie čím budeme platiť v budúcnosti). Bonnie a Clyde budúcnosti, naháňačky, romantika, len škoda, že hlavnú úlohu dostal tanečník Justínko. Nebyť jeho, s pokojným srdcom by som dal 3*. ()

boombang

Miliónový nápad a dál už skoro nic. S lepšími herci a lepším scénářem by to bylo bývalo o hodně lepší žrádlo. ()

LanaDelRey

Dovedete si představit, že by se za vše platilo časem? Tvůrci tohoto filmu ano a tak vznikl tenhle jedinečný a velmi povedený film. Třeba scéna, kdy Justin Timberlake spěchá naproti své matce, aby jí předal trochu svého času, je dosti dojemná. Zvláště, když to o pár setin sekundy nestihne. Film je zajímavý, krutý, dost sci-fi, ale mě bavil. Nejvíc jsem se těšila na Cilliana Murphyho, který svou roli zvládl jak jinak než bravurně. In Time je jedním z těch filmů, které nesou originální nápad, jenž je skvěle zpracovaný a dotáhnutý až do konce. ()

Arccos

45% - Zajímavý nápad na sci-fi, které vyšumělo do zakukleného sociálního dramatu. Voliči ČSSD a KSČM si můžou k hodnocení přimyslet hvězdičku navíc. ()

l.enik.c

Po shlédnutí traileru jsem si řekla: "páni, zajímavý námět, ale bojím se, že to zklouzne jen k obyčejné prachsprosté akčňárně"... takže se mi do toho ani nechtělo, ale po pár letech přece jen a heleme se, ono to "zas tak" akční nebylo, za to námět využit velmi dobře. Za myšlenku bych dala 4 hvězdičky. Solidní Timberlake a jako vždy skvělý Murphy jakožto záporák, který vlastně ani nebyl záporák. A to je ten hlavní problém filmu, nedostatečně prokreslené a nedotažené charaktery postav. Scénář tudíž malinko zaostával, a to i co se dějové stranky týče (opět jakoby nedotažené scény) a proto dám jen 3*, i když celkově velká spokojenost. ()

Brano

Námet veľmi zaujímavý a originálny. Začiatok filmu ma zaujal. Malo to skvelú myšlienku, rýchle tempo a ja som sa bavil. Bohužiaľ s postupom času to strácalo na tempe a tiež nápade a začalo to neskutočne nudiť. Veľmi chabé spracovanie a veľký potenciál ostal nevyužitý. Ani presvedčivý herci na čele s Cillianaom Murphy to nezachránili. Pre mňa priemerné sci-fi, tak na jedno pozretie. ()

Pitryx odpad!

Hromada keců a canců a kde nic tu nic. Do toho se vetře stupid love story a je po filmu. Teprve po čtyřiceti minutách to chytne jak takž šťávu a občas se objeví i akce. Ovšem pořád je to jen Bonie a Clyde. Moc mne to nezaujalo, hlavní hrdinka mi byla přímo protivná, takže film, který je k ničemu. A ten konec? Hanba mluvit, červená knihovna. Za ten mažu i těch dvacet ze sta, co jsem původně mínil dát. ()

subic

Škoda že třináctka zemřela hned na začátku. Zajímavý nápad, peníze nejsou, platí se časem, časový měřič je přímo na levé ruce, v práci dostanu zaplaceno časem, za co čas utratím, je moje věc. A jakmile dojde, je konec. Ale co když si čas ukradnu? Ale zpracování je takové neslané nemastné, až je jednomu jedno, jak to vlastně dopadne, stopáž bych klidně zkrátil o 20 minut a konec by si taky zasloužil trochu víc vyladit. 51% ()

Gamekeeper77

Parádní adrenalinová podívaná. Jedinečný nápad, herci, na které se moc pěkně kouká, průběh svižný. Takže je škoda, že ke konci filmu trochu začne docházet dech. Ale i tak hodně zdařilé. 84%. ()

SAINTS

Film sa tvari že rieši otazky o socialnej nerovnosti ale robi to velmi kostrbato a povrchne.Timberlake velmi nepôsobi ako človek z ludu a jeho vykon je len priemerny.Vo filme je aj vela dier v scenari.Režiser dobry namet nedokazal pretavit na kvalitny film. ()

mrclTV

Celkom prijateľný kompromis medzi popkornovou zábavou a hĺbavejším dielom. Film pracuje s dvomi na prvý pohľad nesúvisiacimi tézami: 1.Keď jednoducho zameníte míňanie času za peniaze, ľahko sa film dá premietnuť ako kritika finančného systému súčasnosti, kde bohatí bohatnú a chudobní chudobnejú, a za 2. heslo "Ži svoj život na plno, akoby bol každý deň tvoj posledný." A to všetko zabalené v tradičnom formáte totalitnej spoločnosti budúcnosti, so svojím špecifickým štýlom (autá sa napríklad skutočne vydarili) a pravidlami. Bohužiaľ, mám taký dojem, že z daného potenciálu sa dalo vyťažiť aj viac ako pomerne tuctový príbeh o novodobom Robinovi Hoodovi. A nechápem tu dejovú odbočku o otcovi hlavnej postavy, ktorá vyšumela nejako do prázdna... ()

Sasulka3

Scifi vylozene nevyhledavam, ale musim se priznat, ze do tohoto filmu jsem zamilovala, a to nejen kvuli hlavnimu hrdinovi (ktery dle meho nazoru nejen dobre zpiva, ale odvadi dobrou praci i na platne), ale kvuli zamysleni nad samotnym dejem. Clovek se snazi udelat dobrou vec, zene se za tim, riskuje a nakonec se tim narusi cely system. A misto toho, aby vse dopadlo ,,happyendem,, .........zene vse do zahuby. ()

Ukrizku

No, předesílám, že nemám oprávnění hodnotit sci-fi, protože ho shlédnu vždycky spíš jen omylem. Tahle fikce ale nebyla špatně vymyšlená. Už bych si i dokázala představit, že prachy v budoucnu nahradí časovač, ale zase jsem nechápala jiné nesmysly. Třeba opakovaný úprk o záchranu života ve vysokých jehlových podpadcích, dokonale nalíčená zajatkyně i po pár dnech v ubohých podmínkách nebo třeba zásah střelkyně amatérky na první dobrou a naopak dvacet minuvších ran profíků... když už, tak už i s detaily, protože ty nedotažené mě, jako neznalce, iritují a neumím se na ně nesoustředit. ()

Pete

Právě mi byly odečteny dvě hodiny mého času. Zase jednou zajímavý námět, který by si zasloužil rozpracovat, ale tvůrci šli raději jednodušší a bohužel obvyklou cestou generického scénáře. Budoucnost, kde čas jsou peníze, všichni mají cool zeleně svítící hodinky v ruce, a všechny holky běhají v mini a na jehlách. Je to kokotina, ale pozitiva se najít dají: dobře to vypadá (je tam Olivia, Amanda, Deakinsova kamera), dá se u toho žehlit, ale dál už asi nic. Slabší ** ()

Blazkowicz

Doufám, že se něco podobného nikdy nestane a pokud ano, tak snad se toho nedožiju. Trošku to smrdí nějakým druhem extrémního kapitalismu, ale naštěstí lidé vypadají zatím dost rozumně na to, aby bylo něco takového možné. Klidně bych čekal i nějaké pokračování, kde by se mohlo zabrousit do minulosti, jak k tomu došlo a třeba i jak se toho zbavit. 4+* ()

Xpojntman

Ono je to s vyměřeným časem těžké. Na jedné straně, dobře udělanej film. Vcelku hezký prostředí, šaty, auta, ženský. Na druhý straně je to sprostá kritika kapitalismu. ()

Dámské posily...

Dámské posily...