Vyměřený čas

Fifer

Jak už napsal Matty, jakmile film začnete hlouběji zkoumat, zjistíte, že je to nesmysl vedle nesmyslu a že většina postav jedná totálně nelogicky. Jako oddechový thriller to funguje na výbornou, je ale škoda, že Hollywood, zdá se, A.Nicola semlel. Při pohledu na jeho filmy nezbývá než si přiznat, že nejlepší jsou jeho první dva (Truman show-scénář) a Gattaca. Na těchto hollywoodských jednohubkách je vždy největší škoda toho promarněného námětu. In Time je stejný příklad jako Source Code, promarněná příležitost. P.s: Asi nejstupidnější je, když se rozdává na ulici milion let uložených na jednom kartridži a chudina z géta se radostně dělí místo aby se o to pozabíjela, to je tak naivní, že je to až k pláči. ()

nessbeal

Konecne nieco ine ako ostatne filmy :) Velmi sa mi to pacilo, a rozhodne sa to oplati ist pozriet do kina teda vypeckovat zazitok na maximum. ()

jasanka

Tak tohle mě nebavilo. Téma znělo slibně, trailer taky nevypadal vůbec špatně, ale samotný film jsem jen přetrpěla. ()

tomashrabek

Vlastne si to tak vysoké hodnotenie ani nezaslúži. Film je preplnený neskutočným množstvom nelogickostí, scenáristických barličiek a skratiek (prečo, preboha, by ľudia skladovali čas v krabičkách?!) a pôsobí tak skôr ako výsledok scenáristického cvičenia prvákov z Famu. Na druhej strane, typický Niccolov retro-futurizmus je sexy, vizuál dokonalý, Timberlake ukazuje, že je pán herec a ani rozpačitý dej a neuspokojivé vyvrcholenie nemenia nič na tom, že základná synopsa filmu je geniálna a podnietila obrovskú sociologickú a filozofickú debatu medzi návštevníkmi kina. Zrejme si to teda to hodnotenie naozaj zaslúži. ()

Chundys

Pořád mám takové smíšené pocity! Přesto se mi tento film docela dost líbil, příběh ve filmu repektive téma času, který vám zbývá do konce života je úžasné, ale rozhodně bych takhle v budoucnu nechtěl žít! Smutné je to, že u těchto filmů víte jak to všechno dopadne a nebo si to myslíte a nemílíte se :-)! 4 z 5 a to z prostého důvodu za osudy Olivie a Cilliana :-(! ()

TheTrox

Zvláštní, leč originální pojetí sci-fi světa, který se mi do značné míry zamlouval a zároveň mne i udivoval. Niccol překvapil, to rozhodně, nemyslel jsem si, že by se mu mohlo něco takového podařit, Co ve filmu ale pokulhává, jsou dle mého názoru herecké výkony. Neříkám, že jsou špatné, ale připadali mi takové neslané, nemastné. Celkem jsem filmem proplul dost rychle a 109 minut mi přišlo pro takové dílo až příliš málo času, chtělo by to kapánek natáhnout a přidat více dějových zvratů. Celkové hodnocení: 75% ()

Kjuk

Nebylo to dokonalý, to rozhodně ne! Ale někdy i relativně málo stačí k naprostý spokojenosti..bitches!! ()

Viperine

S trochou trpělivosti se to dá dokoukat.. První třetina má dobře našlápnuto, druhá třetina ztrácí na dynamice, třetí třetina poněkud nudí hromadou dialogů o spravedlnosti, rovnosti, naději, příkoří, tíze osudu a tak dále. Notně utopistické vyvrcholení Janošíkova boje za prostý lid je trochu moc. Dá se tam ale najít několik slušně vyvedených scén, tedy hlavně těch akčnějších. Celkově ale zklamání, z takového námětu se dalo vytřískat mnohem víc. 5/10 ()

El-Barto

Skromnější sci-fi s úžasným nápadem, které nabízí dostatek akce, morálních hodnot, emocí a bezvadných hereckých výkonů. Jeden by řekl, že je to trochu riskantní obsadit do filmu samé "mladíky", ale oni to bezproblémů utáhly (nebo spíš uběhaly), 8/10. ()

jorgus

vyborny napad..pro me myslenka roku..:)skoda vlaznejsiho zpracovani, z tohoto slo vytepat ryzi diamant..ale i tak svizni neurazejici podivana..po niz zustava mirna pachut, ze to slo jeste lepe..:) ()

Tred2

Nějaký příběh tu je, logika ani ne. Zajímavé postavy, vlastně taky ne, sci-fi spíš řečmi, než vizuální stránkou (není nutně mínus). Průběh je táhlý a většinu času nezajímavý a poselství filmu je někde na úrovni Disneyho (svět se točí kolem jedné věci). Přesto však pár kladů, jako je například Cillian, či některé scény s hlavní dvojkou, se tu najde. Faktem je, že vzhledem k pojetí společnosti se vlastně ani moc pořádné akce čekat nedá, ale když už nějaká je, tak je povedená. Nejedná se o žádný zázrak a těžko pjet zvlášť chválu k někomu. Určitě po shlédnutí nebudete unešeni a moc si neodnesete, ale jako samoúčelné pobavení to funguje slušně. ()

Rehooo

První co mě dostalo je nápad. Myšlenka, že se místo penězi platí časem - časem života. Celou dobu jsem měl radost z toho nápadu, že mi byl pomalu celý film ukradený. Film je však parádní a na svou délku plyne hodně slušně. Takže pokud vás ten nápad taky dostane, tak je to skoro i na plný počet. ()

Flagg

Jednoduchá (ale originální) myšlenka, s kterou si tvůrci mohli víc pohrát a dotáhnout jí. I tak jsem se ale bavil. Čert vem to, že takhle svět v budoucnu těžko bude vypadat, o to tu vůbec nejde. Justin Timberlake by se měl vyprdnout na hudbu a plnohodnotně se vrhnout na hraní, jde mu to skvěle. Cillian Murphy výborný a jak už tu bylo několikrát zmíněno - s Amandou Seyfried bych opravdu rád strávil poslední hodinu života :o) ()

Filty

Pokud vynecháme padající auto ze srázu (což byl naprosto nevkusně otřesný efekt), pak se to nechalo koukat. Bohužel takového nevyužitého potenciálu. Tak strašně moc, až je to jednomu líto. ()

Dámské posily...

Dámské posily...