Vyměřený čas

culo7

Hltal som každú sekundu. Skvelý nápad. Justin je každým filmom lepší a lepší a Amanda krajšia a krajšia :) V mnohom pripomínajú slávnu dvojicu Bonnie a Clyde. Film je odrazom dnešnej doby, ako bohatí chcú mať viac a chudobní prežívajú zo dňa na deň. Super hudba, dobrá kamera a hlavne originalita, ktorá ostane v hlave na nejakú dobu. Hazardovať s časom vás môže stáť život! ()

luki22b

Parádní sci-fi. Zde je vidět že se takovíto film nechá natočit i bez spoustu efektů a podobných věcí. Začátek mi přijde trochu línější ale potom se docela rozjede a rychle sem se do děje dostal. Film příjemně utíká a dokázal bych si představit i trochu delší stopáž.. Herecké obsazení je slušné a herecké výkony ještě lepší. Pár věcí mi nebylo až tolik po chuti, ale jsou to spíše detaily ()

misiacik

Zaujímavá spojitosť, dalo by sa to prehodiť na peniaze, koľko kto má, že žije z ruky do huby, v tomto prípade z ruky do hrobu. O tom, že dostať sa "vyššie" ide iba ak máte toho mnoho. Ale vo filme mi pripadalo, že všetko ide príliš ľahko, zachránil chlapíka, dau mu čas, v poho ale potom típkovy všetko vychádza, a to ma ubíjalo, ako keby boli tvorcovia lenivý vymyslieť niečo viac, komplikovanejšie vyklučkovať z daných situácií a nenechať to iba tak, na smiešnu náhodu ktorá síce poteší, ale nie v tomto prípade. Slabé, veľmi slabé. Justin fajn, Amandu znásilniť a nechať pohodenú v priestore v roztrhaných punčocháčoch a červenú čiapočku s košíčkom pre babičku skryť do křoví. Zívačka, ďalší prosím. ()

Aceboris

Výborný film, čo som vôbec nečakal. Geniálna myšlienka pri ktorej mi až mráz behal po chrbte pri predstave ako by to bolo keby niečo také bolo vôbec reálne v našom čase, v našej realite. Film, ktorý Vás vtiahne do deja a nemusí sa o to vôbec snažiť, niektoré dejstvá sú predvídateľné, no to nijak neberie čaro z filmu. Film, ktorý Vás prinúti sa zamyslieť ako to je dobre, že nemáme taký časovač na ruke, aj keď jednu výhodu to má, nepotrebujete kreditku. Ja osobne by som kradnutie času druhou osobou trošku viacej prepracoval aby to nebolo také jednoduché. Herci boli fajn, no čo potešilo moje očí bola Amanda Seyfried, bože tá vyzerala fantasticky, tie krásne dlhé nohy a tie sukničky čo nosila, no krása. Celkovo film na mňa spravil výborný dojem, preto 8/10. ()

macot

No převládají ve mě rozporuplné pocity. Na jednu stránku originální ve světě dnešního filmu a na druhou stranu zase nudné a dějově až nezajímavé a uzavřené. Nicméně budu soudný a na rovinu je to film, který nenadchne a zároveň nezklame. To znamená, můžu doporučit pro skupinu, která vyznává tenhle žánr a která nepase po něčem originálním a zároveň konstatuji, že podruhé už si jej nepustím, protože bych se neskutečně nudil. ()

linsi

Zajímavá myšlenka... Kolik lidí by asi spoléhalo na úřad práce a sociální dávky, kdyby přitom sledovali, jak jim ubíhají poslední hodiny jejich bytí? Celkově by člověk zřejmě přistupoval k svému životu o dost jinak, kdyby měl na očích, kolik času mu může zbývat do konce. Někteří by pak skutečně mohli prožívat každý svůj den jako ten poslední. Ovšem kromě originálního nápadu v podobě času jakožto měny děj sám o sobě nějak extra výjimečný není. ()

Aligon

Prekvapivo dobré sci-fi...Scenár sa mi veľmi páčil ale dalo by sa doťahovať... Namiesto Justina by som si tam vedel predstaviť " skúsenejšieho sci-fi " herca ale pohoda.. Hudba sa mi nepáčila ale i tak 4/5 ()

vitrouš

Já vím, takhle špatný hodnocení si to ode mě nezaslouží, jenže já se tak těšil!!! Od režiséra který natočil Gattacu, jsem prostě čekal něco lepšího, než takovýhle blábol, no nic. A proč tam jako hrál Justin Timberlake? Tohle by zahrál líp i stůl na kterém mám monitor. Asi ho pošlu na nějaký ten casting, aby přivezl domů nějaký ty chechtáky, tohle by dal s přehledem. ()

BioRaj

Bezva námět a zpracování , ale s ubíhajícím časem se to začalo nějak tendenčně červenat . Překvapil mě už po druhé Justin , kdy jsem ho viděl ve Zkažené úči a není špatný . ()

susilson

Nemám rád Timberlakea jako zpěváka, ale jako herec mě velmi příjemně překvapil. K tomu výborný Cillian Murphy, jako nekompromisní polda. Škoda jen, že Olivia Wilde nedostala ve filmu více času, holt měla ho přesně vymezený :-). Velmi solidní sci-fi, jež mi námětem trochu připomínalo equillibrium (sám nevím proč). Jak je vidět, není potřeba pompézní počítačové grafiky, aby člověk natočil zajímavý sci-fi snímek. Dávám 80% ()

Felrem

Film je naprosto super. Má originální zápletku. Proměna Amandy Seyfried z roztomilé naivní blondýnky z Mamma Mia do "Bonnie" se mi moc líbí. Bohužel film kazí naprosto příšerný český dabing. Výběr hlasu pro Justina Timberlakea je naprosto příšerný. Pokud tento film tak jedině v AJ. ()

Pierre95

Docela dobrý nápad čím platit kdyby na světě neexistovaly peníze. Trochu nelogický film, ale zase na druhou stranu skvělý Justin Timerlake, dospělá Amanda Seyfried a hezká máma Olivia Wilde. Prostě takový příběh filmu, který se nikdy nestane skutečností. ()

luukaas

Námět poměrně zajímavý....Zpracování příšerně trapné bez logiky a dějové linky..Justin Timberlake je asi herec jako já.... ()

Kris007

Příspěvek obsahuje ...bla bla bla, prostě spoileruju! Výbornej (vcelku) neotřelej nápad, který Niccol proměnil v koukatelný snímek na zpříjemnění pochmurného večera kdy se zamýšlíte nad budoucností sebe sama nebo lidstva. Hned za tímhle snímkem bych rovnou zapnul Equilibrium a pak šel s brekem a obavami o budoucnost našich dětí spát. Timberlake potvrdil, že víc než zpěvák (zpíval ne?) je herec a ty hodinky mu slušely. Klidně bych i skousl konec v podobě absolutního pádu systému a né jen náznak v podobě následujících krádeží které evidentně museli vyústit v konec systému, neboť i jedno mega je slušně rozhodilo. ()

MAsakRA

Buď se se základní myšlenkou filmu ztotožníte, nebo ne a pořád vám zbude slušný thriller z alternativní současnosti plný amerických muscle cars a Amandy Seyfried... ()

kriss1313

začiatok...100% koniec...10% strašne som sa na film tešila ale po pol hodine napätie a akcia viditeľne klesli 3 hviezdičky si film zaslúži iba za nápad a Amandinu parochňu ()

Lacoo

Konečne nejaký zaujímavý nápad, naposledy to bol inception s di capriom. Aj keď by som bral viac akcie. ()

Yenda66

Ústřední nápad filmu, platba časem, mě přišel velmi zajímavý. A paralely s dnešní světem a jeho stavem mě při sledování filmu bavily. Také se mě velmi líbily kulisy. A zvědavý jsem byl na Timberlake. Musím říct, že mě příjemně překvapil. Ve filmu je hodně vychytávek, detailů. Jeden z filmů, na který jsem myslel i pár dní po shlédnutí. A to je podle mě hodně dobré vysvědčení. Doporučuji vidět. ()

Dámské posily...

Dámské posily...