Vyměřený čas

Feacher

Poměrně dobře vymyšlené scifi se spoustou známých tváří. Na zpříjemnění večera, trochu té akce a zábavy, určitě ideální. V příběhu je i zapletené filosoficko-ekonomické téma, což dává i podnět k zamyšlení, možná mi ale trochu chybělo něco, co by mě víc chytlo u srdce. Něco, co by mě nutilo si tento film důkladně zapamatovat. 80%! ()

quokam

Varovani pred dispotickou budoucnosti, ktera je, zvlast v teto dobe, mozna blize nez si myslime. Jo, scenar asi ma nejake ty logicke mouchy, na ktere tu upozornuje treba Matty, ale myslim si, ze tisniva atmosfera snimku tyto nedokonalosti vice nez kompenzuje. Teda min. ja jsem snimek zkouknul jednim dechem.  Dalsi z filmu, ktere bych povinne poustel v hodinach obcanske vychovy, dokud snad Dzastyn nevyjde z mody. Nebo uz vysel? Za mne varovnych sto pro. ()

soukyd33

Dostat se do neuvěřitelné situace, že každý další den máte jen 24 hodin života. Čas, kterým se platí život. Čas, který každý den sledujete na levé ruce. Čas, který vám ubíhá vteřinu po vteřině. 0 vteřin, znamená smrt! Neuvěřitelný film, který mě pohltil od začátku až do konce. Jednou se probudit, a zjistit, že všechno je jinak než se zdálo. Nápad na scénář TOP! Efekty velmi dobré. Příběh neuvěřitelný. Herecké výkony vynikající. Herecké obsazení velmi dobré. Poznámka: Kdo by tohle tempo udržel, a jak dlouho? Závěr je epický. Teoreticky by mohlo být i pokračování. Doporučuji. Hvězdiček 5 ()

maara666

Originální myšlenka, vizuálně dost povedené zpracování - tj. zelený zbývající čas. Moc hezky upravená auta. Je dobré, že film se nějak nezabývá tím, kdo ty hodiny na ruku nainstaloval, kdo vytvořil časová pásma ani co přesně člověka zabije, když mu dojde čas. Ani nevíme, do jaké doby je film situován. Za mě je to dobře, že tohle všechno není vysvětleno, alespoň o tom člověk může přemýšlet. Zároveň i téma se mi líbí - aspoň se každý zamyslí nad tím, jak nakládá se svým vyměřeným časem. ;) ()

Le.oko

Paradni napad na sci-fi. Ale uprimne jsi nedokazu vybavit ani jednu sccenu z filmu ktera by me dosti zaujala a kterou by mi ten film pripomela do budoucna. Chci tim rict ze i presto jakej potencional ten film mel, tak prisel dosti nezazivny. Zas na druhou stranu paradni kratky vtipy o tom ze cas je mena. ()

NeOn1702

Naprosto parádní myšlenka a příběh, hezky odvyprávěn, ale chybí tomu trochu silnější osudy postav, nebo osobitější vykreslení postav, do kterých by se divák lépe vcítil. Některé zápletky mi ani nedávaly moc smysl. Mám pocit, že nebylo z námětu vytěženo maximum. ()

MoziMedve

Když koukám na seznam filmů na kterých pracoval Roger Deakins tak jsem hodně překvapivě narazil na tento film. Dojem který si z něj pamatuju je zrovna, že kamera je taková základní, prostě namířená na akci ale ničím nezaujme. Děj je OK, herecké výkony tak nějak taky jenom OK. Justin Timberlake a Amanda Seyfried mají něco jako chemii, takže v tomto ohledu je to uvěřitelný a celkový nápad filmu je hodně zajímavý. Bohužel potenciál je zpracován zcela banálně. Ta alegorie je až bolestivě nasilu nacpaná divákovi a výsledek je, že film je pouze OK, i když ten nápad mohl vést k mnohem lepšímu sci-fi. Promarněný potenciál ale na zabití času to není nejhorší volbou filmu. ()

Thalin

Ta myšlenka je rozhodně zajímavá a poměrně originální. Platit časem a mít možnost žít věčně je rozhodně k zamyšlení, zda by to vážně takhle fungovalo a vlastně si umím celkem představit, že ano. je tam krásně vidět ta propast mezi lidmi, co mají času málo a co ho mají tolik, že vlastně ani nevědí co s ním.  Má to atmosféru, ale bohužel ji místy kazí vcelku klasické prvky z jiných filmů, které to lehce sráží. Ale vizuál i herecké výkony ujdou a rozhodně je to fajn záležitost. ()

PhobiaCZ

Tohle byla vážně bomba! Takhle se bavit po celou dobu filmu, to je prostě mazec. Nápad - dokonalý, zpracování - dokonalé, herecké výkony - super! Fakt velká dávka zábavy v jednom filmu... PECKA ()

Gazzellka

krasne detaily a uplne absurdne behanie v priam vrazednych high heels, bez ktorych by amanda seyfried pravdepodobne dzastinovi nedociahla ani na poklopec... mmmmmmmmmmmmm... ()

Marshal22

Po dlouhé době film, který opravdu stoji za to. Justin už po několikáté příjemně překvapuje svým hereckým nadáním. Vyměřený čas je reálná ukázka, na jakém smyslu žití je náš svět postaven. Ovšem přemýšlel jsem co je lepši ztratit jestli 1000 kč, nebo 1000 hodin svého života. No nevím jak bych se cítil já, kdybych se ráno probudil a začali mi na ruce tikat hodiny. ()

Cizr

Tento film ve mě vzbudil zájem. Chopil se zajímavého tématu a snaží se jej podat co nejlépe. Ukazuje klasickou realitu v mírné obměně. Jen mne děsí, že si pořád někdo myslí, že na světě může a měla by existovat rovnost. Ta dle mého názoru odporuje všemu v co moderní společnost věří. Přeci jen člověk který dělá něco navíc nemůže mít stejně jako někdo, kdo dělá prd. A hlavně převádí pořekadlo: "Čas jsou peníze." do reality. I v dnešní době si za peníze vlastně kupujeme čas dle svých představ a zde je nám ukázáno, co se stane když vynecháme jeden mezičlánek peníze. Zajímavý počin kde nehodnotím film, ale děj a zpracování. ()

Eksi

Robin "Clyde" Hood v podaní TImberlaka a Bonnie v podaní Seyfried mi spolu absolútne nesedeli, skôr by som si vedel v roli Sylvii predstavit Oliviu Wilde. Pár nedokonalostí čo sa logiky týka sa dá prehliadnuť, vzhladom na to že už len tie super digitálne hodiny ktoré neukazujú aktuálny čas ma svojim spôsobom fascinovali. Nechápem však, na čo bol do filmu vsunutý Pettyfer zo svojím gangom, pretože pre mňa tvorili absolútne nepodstatnú stratu času. Celkovo sa dá In time zhodnotiť ako ďalšia tuctová naháňačka dvoch táborov (pričom si v každom myslia že ich zámer je ten správny, a tým nieje bohatstvo ale udržanie/zrušenie systému) s novým netradičným námetom, s hlavnou dejovou líniou, ktorá sa začína smrťou blízkeho hlavnej postavy a končí sebauspokojujúcou, no nie logickou pomstou. ()

marhi

Stručně a jednoduše spokojenost. K plnému počtu nechybělo mnoho, ale Počátek je přeci jenom o kuličku lepší film. Nicméně myšlenka zajímavá. ()

pikovyeso

ale jó docela dobrý, příběh docela dobře zpracovaný, nějaké to napětí tam taky bylo, sice žádná kultovní záležitost ale koukalo se na to pěkně a těch 100 minut by mohlo být i delší ()

Ken43

Na tenhle film sem byl dost zvědavej a su rad že sem na to šel do kina byl sem přijemě překvapen opravdu zajimave sci-fi plné akce parádní scenař prostě ten film nema chybu ()

hakutu

film s netradičnim nápadem - životní čas místo peněz... nezažil jsem okamžik kdy bych se vysloveně nudil (a ani si nevybavuji okamžik kdy bych se jenom trochu nudil) jediný co film dost sráží jsou detaily... at počítám jak počítám, při (před) pokru se Willovi prostě nějakym zázrakem navýšil stav času o víc jak 170 let - nechápu kde vzal 200 let na dorovnání když mu dle všeho mělo zbývat tak maximálně 30, navíc to vyšlo tak že po dorovnání mu zbylo pár vteřin na napínavou scénu) kde se naučil tancovat, střílet, řídit jak mistr světa??? když jsme u toho ježdění - kdo ho vůbec naučil řídit auto?? (dejte někomu kdo za celý život řídil maximálně felicii moderní auto - ani nenastartuje... nebýt těchto detailů dal bych *****, ala takhle jenom 4.... pořád to je ale film který stojí za to vidět.. ()

el.bee

Je stovky filmů, kde lidé obírají o peníze chudé, číhají v tavých koutech na bohatší a občas jsou odvážní obrat o peníze i Ty nejvyšší a nejmocnější.Začátek, prostředek a konec je prakticky vždy stejný, jen hrdina se mění.Zkusme ale z průměrného akčního thrilleru udělat akční sci fi thriller.Jen tím, že za peníze dosadíme Váš vlastní čas, který máte k žití.Žádní roboti, nebo postavy procházející zdmi.Jen ten čas je teď to, co vyděláváte a to, o co Vás může každý kdykoliv okrást.Do poslední vteřiny.Protože když emáte čas, není ani doba na to si ho vrátit.Timberlake (Kamarád taky rád, Social Network), který se film od filmu herecky stále zlepšuje, je už nyní zárukou opravdové kvality. ()

Dámské posily...

Dámské posily...