Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

Moiraine

Akčně se to jen tváří, romantické to není a vtipné snad ještě méně. Převážná většina filmu je neuvěřitelné trapná a ten konec snad ze všeho nejvíce. ()

vincchuppo

Většinou jsem k tomuto sentimentálnímu žánru skeptický, ale tentokrát mě dostal. Akce byla svižná, herci sympatičtí a tak jsem celou tu klišé bombonieru smlsnul a bylo mi po ní docela dobře. Ze začátku mě kýčovitost manýrů hl.postav vadila, ale pokaždé, když jsem si vzal novou cukrovinku z této bomboniéry, tak se vytrácela. Pohodová oddychovka pro večer s přítelkyní. ()

Pathrose

Musím říct, že jsem se bavil. Možná je to hlavně kvůli obsazení Toma Hardyho, ale pár fórů určitě stojí za to. Celkově se jedná o příjemný snímek dvou agentů CIA v boji o jednu slečnu. Chelsea Handler je sice prkená, ale to co jí padá za "moudra" z pusy to aspoň trochu vyvažuje. Nebudu tu rozebírat nelogičnost a komičnost, je to akční komedie a já si to tak užil. ()

TomStrom

Už od úvodní scény se mi v mysli vynořilo slovo, které celý tenhle film přesně definovalo: žvejkanina. A až do konce se pak tohoto označení nezbavil. Jistěže to není žádné ambiciózní dílko, ale funguje jenom jako štěk na jedno zhlédnutí a jako nenáročná kulisa ke chroupání popcornu, ale nic naplat, existují kvanta filmů, které pro to chroupání popcornu budou o hodně lepší kulisou. Uznávám, že měl film i pár poměrně vtipných momentů (třeba paintball), ale to je hodně málo a stále se nemůžu zbavit dojmu, že ten film je prostě zadarmo drahej. ()

neo93

Pohodová komedie o dvou mužích, kteří doslova dobývají jednu a tu samou ženu.Děj není nijak náročný naopak je přesně takový jaký byste očekávali,ale i přesto s zpestřením nápadu s agenty CIA, je zábava celkem zajímavá. Ne že bych se bavil celý film,byly tam i slabší chvilky (hlavně ty akční scény),ale v celkovém hodnocení pro mě nakonec velmi dobrý snímek se sympatickými herci. ()

ER

Svižná,akční komedie s trochou lechtivých scén a solidními "tvářičkami". Premisa o tom,jak se dva agenti "rvou" o jednu fešandu je vcelku good a je jen škoda,že akční scény, dělají celému filmu "křoví". ()

mira.l

Tak tohle byl zase jednou tak trochu krok vedle - zlákán hlavní rolí jedné z mých oblíbených hereček - Reese Witherspoon, jsem se na to podíval, a vzásadě se plně ztotožňuju s komentářem uživatele boshke - "Z tohoto filmu plyne jediné - nekoukat na sračky jen proto, že v nich hraje váš oblíbený herec". Jo, líp se to asi dá nazvat jen těžko. Jakási prapodivně fungující slátanina romantické komedie, kdy se dva chlapi uchází o jednu ženskou, a těžce americky "cool napínavé" akční podívané na dva supernaprostotajné agenty mě opravdu do kolen nedostala. To byl teda děj jako poleno... Nene, Reese, s tebou si příště dám něco smysluplnějšího, tohle už nikdy víc. Dvě hvězdičky čistě jen za Reese, víc ani prd, protože ty dvá cukrouši mi teda nebyli sympatický ani co by se za nehet vešlo. Nebýt v tom Reese, tak je to asi odpad desetiletí. ()

holub109

Vlastně jsem se celkem dlouho rozmýšlel, jaké hodnocení udělit. Na jednu stranu je zde totiž perfektní ústřední duo a několik opravdu vtipných scén, na druhou stranu mi ale přišlo, že z toho mohli tvůrci a hlavně režisér McG vytěžit ještě o malinko víc. Takže pouze 3 hvězdičky, ale pořád to byl dost solidní oddechový filmek. 69% ()

Zagreus odpad!

OPRUZ. Křečovitě komediální kvazibondovka s nesympatickými herci. Cítil jsem se jako mladá slečna, která je nucena poslouchat celou cestu ve vlaku z Prahy do Brna pubertální kydy floutků, kteří se ji snaží ohromit. Zlatý Atkinson. ()

Franche

Naprosto miluju, když se můžu v kině pořádně zasmát. U tohoto filmu se to povedlo na 100% a dokonalý Tom Hardy už byl taková pomyslná, sladká třešnička na dortu. ()

DadysGirl

Jo a jo a jo... Dám 4*! Je to sice film na tři, ale tak krásný chlapi! A Reese a Chelsea! :) Jo a jo... Líbilo se mi to moc! :) A vyhrál jí ten správnej a ne že ne! :) ()

playboy_05

průměrná oddychovka, celkem úsměvná, zábavná, má to říz a šmrnc...ale trochu mě vadilo že celou dobu šlo více méně jen o to kdo tu Witherspoonovou nakonec sbalí...a druhá zápletka s charizmatickým Tilem Schweigerem, co by hlavním záporákem, zůstala trestuhodně nevyužitá a McG ji zfouknul během posledních 10 minut filmu...je to škoda, i za cenu trochu delší stopáže by to stálo za to víc rozvést a provázat...jako dobrou akční komedii to beru, ale na opravdovýho Hardyho si počkám až do Dark Knight Rises :) ()

Shredder

Mam dost pochybnosti, ci sa niekedy McG zaradi medzi reziserov, co dokazu natocit dobry film. Trailery vyzerali lakavo, ale vysledok je menej zabavny a akcny, ako jeho Anjelikovia. Muzsky predstavitelia to zvladli fajn, no Witherspoon zas pripominala plastikovu Barbie z Harvardu. To, ze dej je uplne simplicitny pri takychto jednohubkach nevadi, ale akcia aj humor postradali kvantitu aj kvalitu a film mi pravdepodobne vysumi z hlavy velmi skoro. PS: Ocakaval som Happy End, ale nakoniec to dopadlo ako v realnom zivote a dievca vyhral douchebag. ()

dj_kure

Ale jo, napálim tomu horší čtyři. Vtipný to bylo, málo nudných míst to taky mělo až na ten klasicej USA závěr. Dalo by se i doporučit po nudném dnu v práci/škole. 66% ()

TommyDiamond

Vtipné, oddychové, nenáročné. Nic velkého jsem nečekal a taky se nic velkého nestalo. Akční scény byly zbytečně vyhrocené, aby přece bylo vidět, že jde o tajné agenty. Tom Hardy a Chris Pine se tak svéhlavě byli o přízeň Reese Witherspoon až mě ke konci přestalo bavit a finále vyšumělo do tmy. Celkově 55% ()

vetsinezobri

Vůbec to nefungovalo, herci se snažili být přirození, ale nějak to nevycházelo. Ke konci už to bylo lepší, jak se k tomu soupeření o blondýnu přidala i akce, ale dojem z filmu to přece jen nevytáhlo nahoru. Prosil bych ale o co nejčastější obsazování Tila Schweigera, ten chlap to v sobě prostě má. ()

Lilien

akčná zápletka stojí za starú belu, ak sa to dá vôbec aj nazvať zápletkou. Ale zato neustále doťahovanie a boj dvoch agentov o jednu ženu priniesol aspoň pre mňa kopec vtipných situácii. A Til Schwinger by bol celkom dobrý záporný hrdina v nejakom akčnom filme. ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)