Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

snek49

Překvapivě pohodový film se spoustou dobře načasovaného humoru. Akce tady moc nečekejte, jedná se spíše o komedii, což se v tomto případě jeví jako lepší volba... ()

RedRose

mno... me jsou ti dva naopak proti obecnemu nazoru krajne nesympaticti a film jako takovy byl pro me vice-mene zklamanim... Reese je v podstate porad stejna a nekdy mam pocit ze hraje porad jednu a tu samou roli... takze jsem mel temer problem film dokoukat do konce... skoda... ()

Don82

Hodně divná slepenina. Romantická rovina filmu, která převládala na mě skoro vůbec nezapůsobila a naopak rovina špionská zde nedostala skoro žádný prostor. Od formátu jako je McG jsem čekal nabytou akci a ironické vtípky. Přes to vše hlavní dvojce agentů vytvořila zajímavou dvojici, která ve filmu fungovala, ale jen u sledovacích scén a popichovacích dialogů. Určitě bych si je dokázal představit v nějaké lepší špionážní akci. This Means War je bohužel dlouhé a bez patřičné šťávy se spoustou nudy převzaté z úděsné Pravé blondýnky. ()

Evii.B

Trailer vypadal dobře, ale vyklubal se z toho ten druh filmu, kde do traileru dávaj ty nejlepší scény a při koukání už pro diváka nic extra nezbyde. Celkově taková oddychovka, prostě průměr... ()

slavokvasic

Akčná komedia s akciou len na začiatku a na konci. Sexy Reese Witherspoon odohrala svoju rolu na výbornú. Tak isto aj Tom Hardy a Chris Pine, ktorím hra na partnerov skvele sedala. Výborná oddychovka s jedinečným humorom. 80% ()

johhny007

Celkem dobrý film , zajímavý námět,sympatičtí herci,dobrá zápletka,bohužel mne nezaujal konec od kterého jsem přesně tohle čekal ten bude mít ji a ten se vrátí ke své rodině na kterou 7 let sral.Jen mi přišlo trošku odbyté pronásledování hlavního nepřítele.Ale co ikdyž příběh neukázal nic nového na slunci tak určitě dokázal zabavit za mě 78% ()

alldo.raine

Kdo kdy soupeřil o srdce nějaké dívky, musí tento film mít rád. Když navíc pracujete jako tajný agent, který je speciálně bojovně vycvičen a má téměř neomezené technologické vychytávky, je z toho dobrá komedie se skvělými herci. Duo Pine Hardy je skvělé, ti si to vyloženě užívali. Doporučuji alespoň bloopers z natáčení, výborné. ()

Bombastikus

Jedna z těch lepších romantických komedií. Sympatičtí herci a uvolněný příběh. Parádní oddechovka s tu a tam vtipným momentem. 3+ ()

Zl0

Z tých lepších romantických somarín. Bál som sa že tam zbytočne napchajú veľa toho čo bolo na začiatku. Našťastie nutné zlo v podobe akcie tam bolo v minimálnej miere, takže sa to dalo pozerať. Dokonca aj s polovičkou ( to je vzácna devíza ). Nepochopím však načo ten paintball bez masky. Ok, nie je to vážny film, ale takéto sprostosti by si mohli odpustiť kým to nie je naozaj nutné. Palce som držal Hardymu. ()

Petus

Byť jsem nečekala žádný zázrak, tak jsem se dobře bavila. Překvapivě mnohem víc v akční poloze filmu, včetně souboje dvou přátel-agentů, než v té romantické. Ta stála vcelku nepřekvapivě za houby. Ale jinak fajn odpočinek. ()

Ramiraa

Čert ber priehľadnosť zápletky! This Means War je už od úvodnej akčnej scény neskutočná zábava a drží si skvelé tempo až do konca. Sledovať Chrisa Pina a Toma Hardyho, ako sa predháňajú v tom, kto skôr získa srdce Reese, je na nezaplatenie. Tí dvaja by to so svojou charizmou utiahli aj bez nej. A vôbec by som sa nehnevala, keby si dali repete. ()

jadran90

Pana a paní Smithovi potkávají Rabína, kněze a pravou blondýnku. Otázka nezní, který z dvou tajných agentů je paní Smithová, nýbrž který z nich není gay. To asi v Americe neexistuje registrované partnerství, protože jinak by se ty dvě hrdličky, teda holoubci, s přiteplenými jmény, dali hned dohromady. Místo toho svedou boj na ostří nože o srdce jedné ženy. Nejspíš se jedná o poslední ženu na světě, protože je jim jedno, že chodí s oběma najednou. Dle telefonátů dokonce s druhým začala chodit ještě před prvním rande. Jako správná feministka to nakonec převrátí tak, že chlapi jsou ti viníci. Je opravdu tak špatné využít veškerých dostupných prostředků k dosažení cíle? Sám jsem byl zvědavý, kterému borcovi budu fandit a ve výsledku mi to bylo celkem jedno, protože herecká bitva mezi J. T. Kirkem a Banem se nekoná. Oni vlastně neměli co hrát. Reese Sucholžičková vypadala asi nejlíp co si ji pamatuji, jenže na to autoři až moc sázeli. Přebilo to herecký výkon. Nemůžu film hodnotit jako čistou romantickou komedii, ale akční scény tomuto žánru bohužel odpovídaly. Záporák na dvě minuty filmu je zbytečný. A to nemluvím o tom nečekaném rozhodnutí, kdo s kým nakonec skončí, aniž by k této volbě dříve mělo něco naznačovat. ()

seiffs

Mne to prislo hodne zabavne. Malokdy se u dnesnich cim dal tim vulgarnejsich komedii ma divak cemu zasmat. Tato komedie jde nastesti proti proudu. Otazka na zamysleni, opravdu vam prijdou Millerovi na tripu lepsi? ()

3mates33

Láska vie byť akčná. Príjemný mix romantiky, pre ľudí čo majú radi bonda a nie romantiku a opačne. Každý si tu nájde to svoje, aj keď ako to býva nad logikov si hlavu nelámte! :) ()

departed

Akční sympatická jednohubka, u které se určo zasmějete, ale druhý den už si ani jeden z vtipů nevybavíte. S dobrým hereckým obsazením a stylovou hudbou nemám problém, ale film je krom hlášek prolezlej bohužel i řadou klišé a sterilně natočenou akcí, když už na ni dojde. Nápad teda dobrej, ale provedení už tak moc ne. ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)