Knights of Badassdom

Skupinka zapálených larpových (Live Action Role-Playing) hráčů prožívá fantasy světy především ve své mysli a na akcích, kde si s ostatními hrají na hrdiny. To se ale změní v okamžiku, kdy omylem vyvolají z podsvětí succubu. Následky, se kterými se budou muset vypořádat, jsou reálnější, než si kdy dokázali představit.
Komedie Joea Lynche je splněným snem geeků a larperů nejen díky své zápletce, ale i hereckému obsazení. Mezi protagonisty hlavních rolí totiž najdeme taková jména jako Ryan Kwanten (True blood), Summer Glau (Firefly) nebo Peter Dinklage (Hra o trůny). (Drirr)

Ukko

Knights of Badassdom jsem měl dlouho v merku a docela jsem se na tuhle komedii těšil. Navíc jakožto dlouholetý hráč larpů to vlastně byla povinnost a upřímně mohlo to být horší, ale bohužel i lepší. První půlka filmu mě doslova přikovala k židli. Supr hlášky, prostředí larpů a partička nerdů, kterou si zamilujete na první pohled. Bohužel druhá půlka trochu pokulhává a z příjemné komedie se stává spíš „crazy mix“ I přesto ale KoB doporučuji. Pro hráče larpů povinnost, pro filmové fajnšmekry pouze ze zvědavosti. ()

Fordzy

Dinklage vládne!!! Prvních 40 minut zábavná "LARPovina", hlavně díky slovutnému Dinklageovi. Spoiler: Poté co se Dinklage odporoučí do říše mrtvých, se z filmu stává nepřílíš zábavná vyvražďovačka, plná levného gore. Celému filmu hodně pomáhá skvělý metalový soundtrack od mistra McCrearyho. Potěší i přítomnost sličné Summer Glau. 55% ()

ywo666

Zaujímavé. Vyzerá to ako funmade, ale hrajú tam celkom dobrý hreci. Nápad je to dobrý a ale filmík má občas hluché miesta a občas to fakt trápne. Keby tam je viac dobrých vtípkov, hodnotím to lepšie. Takto to vidím na 2 a pol *. Lebo má rád takéto úlety, metalovú hudbu a Summer Glau je maximálne sexi dám 3*. Ale asi som precenil. ()

JohnCZ

Těšil jsem se na komedii ze světa LARPu a trochu se dostavilo zklamání, že se v druhé polovině stala z filmu krvavá vyvražďovačka. Je to totiž celé dost amatérsky natočené a kdyby to byla jenom komedie, tak by to ani moc nevadilo, ale ty příšerné efekty a nenápaditý děj to zabíjí. Humoru totiž zas tolik není a v momentech, kdy se film snaží tvářit alespoň trochu vážně, působí spíše trapně a to je konečná. Škoda, přitom začátek byl hodně fajn. ()

hroubek

Znáte ten pocit, když si ještě před premiérou přečte popisek nějakého filmu a obsazení a začnete se na ten film těšit. samozřejmě, že ten pocit znáte. Já měl tenhle pocit u toho filmu, jelikož jsem věřil, že by to mohla být moc fajn podívaná. Jenže se někde stala chyba a film není, tak odvázaný a zajímavý jak se na první pohled zdál. Zajímavý nápad, trochu horší režie a spoustu zajímavých seriálových herců, kteří nejsou moc dobře využity. Jen považte v jakem filmu by se jinak sešli hvězdy z Firefly, True Blood, Community a hlavně Game Of Thrones doplněné o Steva Zahna. Je to docela škoda, že z filmu nepodařilo vytěžit trochu více, ale zas na druhou stranu, film dokáže dobře pobavit a můžete u něho klidně vypnout a kochat se herci a herečkami. ()

• Herci hlavních rolí před natáčením absolvovali sezení o LARPu, přičemž nejúspěšnější byl Peter Dinklage. (Amarria)
  • Natáčelo se v červenci 2010 v okolí Spokane, druhého nejlidnatějšího města státu Washington. (Hal_Moore)
  • Režisér Joe Lynch se od filmu distancoval poté, co studio IndieVest film odložilo a přestříhalo. (Hal_Moore)