Reklama

Reklama

Detroit 1-8-7

(seriál)
Trailer
USA, (2010–2011), 12 h 54 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Jason Richman

Hrají:

Michael Imperioli, James McDaniel, Aisha Hinds, Jon Michael Hill, Shaun Majumder, Natalie Martinez, Erin Cummings, D.J. Cotrona, Joe Adler, Nicki Micheaux (více)
(další profese)

Epizody(18)

Obsahy(1)

Detroit, dříve město slavné automobilkou, dnes patří mezi ta, kde je nejvyšší počet vražd. Stylem "zvědavé kamery" budeme sledovat každodenní práci policistů z oddělení vražd a jejich rozplétání různých případů. Seriál se snaží vyprávět bez příkras, až skoro dokumentárním stylem. (honajz)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

jasiska 

všechny recenze uživatele

Zaujímavá nová detektívka. Pri vyšetrovaní vrážd kladie dôraz na interviá s podozrivými nie na DNA a mikrovlákna. Dobre vypracované postavy bohatej rasovej rozmanitosti. Obzvlášť si užívam dosť divného detektíva Fitcha hraného skvelým Michaelom Imperiolim. Kamerový štýl síce nepatrí medzi moje obľúbené, treba však uznať, že vytvára pocit, že ide skôr o dokument ako o seriál. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Kamera, atmosféra, herecké výkony na vysoké výši. Ale rádoby dokumentární styl (obrazově něco ve stylu Steven Seagal Lawman) mi celou dobu strašně leze na nervy. Tedy, zatím po dvou dílech. Ale celkově to má hodně do sebe, jde o silné tři hvězdičky. ()

Reklama

Galerie (92)

Zajímavosti (1)

  • 187 je telefónne číslo určené na rýchle nahlásenie vraždy na políciu v USA. V americkom slangu sa stalo synonymom vraždy samotnej. (beso74)

Reklama

Reklama