Potomek slavného hledače pokladů sira Francise Drakea, Nathan Drake, konečně našel stopu k prokleté zlaté sošce ze Zlatého města v El Doradu. Když se však vydá na cestu, za zády se mu náhle objeví zakeřní konkurenti. (Falcon)

Diskuze

callix

callix (hodnocení, recenze)

Teď jsem asi popátý prošel všechny tři díly, tak ať už je tu film, a jsem rád že Wahlberk tam nebude, neseděl by mi tam.

RockyZz

RockyZz (hodnocení, recenze)

Prosím at se tohle stane... Akční, srandovní a skvělá hra, víme už dobře že at už hry podle filmů, nebo filmy podle her většinou stojí za prd, slušně řečeno... Ale v tohle věřim a doufám že to nebude tak hrozné!

Nons3nse

Nons3nse (hodnocení, recenze)

Dúfam že to naozaj uvidí svetlo sveta. Uncharted som prešiel min. 3x :)

Carol Pifková

Carol Pifková (hodnocení, recenze)

Mala som tú česť to hrať na PSP Vita a verím, že na PC by som bola z hry spokojnejšia. Ale teším sa Uncharted je podobný ako TR takže dúfam, že nesklamú.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Sabrewulf: No jo, jenže co kdyby to pozměnění příběhu bylo jako u Maxe Paynea? Ten film neměl s hrou absolutně nic společného a Max Payne je sakra filmová hra. A stejně tak Ucharted. Jestli to opravdu natočí, tak osobně doufám, že už se o Wahlbergovi nebude uvažovat ani v legraci. Nejen že Nathanovi není podobnej, nezapomínejte taky na nezbytný fakt, že je to hroznej prcek. To Nathan Fillion má výšku výbornou, nicméně pochybuju, že by se dokázal dostat náležitě do formy. Jinak po herecké stránce by byl skvělá volba, ač není Drakovi podobnej. Celkem by se hodil ten Eddie Cibrian, ale stejně jako Nathan Fillion, i on je už trošku moc starej. Nathan Drake by měl bejt tak trochu mladej hejsek. Chtělo by to někoho, kdo se narodil tak cca r. 1980. Myslím, že 30 let je celkem dobrej věk.

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Habansz: Však o tom mluvím. Silent Hill nebyl úplně doslovná předělávka konkrétního dílu. I když si bral hodně z jedničky, plno scén, nebo postav tam bylo vymyšlených, ale všechno stále v duchu hry. Hráčům nevadí pozměněné příběhy, hráčům vadí úplně překopané koncepty (RE, Doom apod.).

Habansz

Habansz (hodnocení, recenze)

Sabrewulf: Podle me se Silent Hill povedl jako jediny film podle hry. tak proto

game.play

game.play (hodnocení, recenze)

Moc doufám že film výjde hry mám otočené hodněkrát a furt baví ale bojím se že stoho asi nic nebude.-

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Habansz: Proč by se to hráčům nemělo líbit, kvůli pozměněnému příběhu a některým postavám? Když se to poveze na stejné vlně jako hra a natočí to schopný režisér.... Bude to jednoduše jako "další díl" hry (viz Silent Hill).

Wade W.

Wade W. (hodnocení, recenze)

som zvedavy v akom štádiu vývoja je ten scenár čo píšu a či sa to vôbec bude v kinách do konca roku 2013

Habansz

Habansz (hodnocení, recenze)

Hry jsem dohral vsechny 2x. Vsadim se, ze to byl stale vetsi filmovy zazitek, nez bude film samotny. Byla to lahudka po strane vizualni, hratelnosti i pribehove, proc to kazit filmem? Bud to natoci do posledniho puntiku podle hry (zbytecnost filmu), nebo si pridaji par novych lokaci, pozmeni pribeh, nektere postavy apod. a 8/10 hracum se to nebude libit. No uvidime

na příspěvěk reagoval PlutisMovie

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Merengues9: To je sice pravda, ale zatím ty herní scénáře byly vždycky lepší, než ty filmové.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Nechápu, proč platit filmové scénáristy, když můžou jednoduše platit ty herní. Byli by určitě levnější a lepší.

haj

haj (hodnocení, recenze)

S Neilem Burgerem jsem získal trochu důvěry, že by to mohlo dopadnout dobře, nová scénáristická dvojice moc důvěry nevzbuzuje, škoda že se to takhle komplikuje.

haj

haj (hodnocení, recenze)

Nevíte spíš někdo nějaký novinky o filmu? Burger to převzal někdy v létě, scénář už by měl bejt dávno hotovej, ale od tý doby žádný info, snad se na tom pořád pracuje.

okick

okick (hodnocení, recenze)

tak jako Princ z Persie taky primo nevypadal, ale ze znamejch hercu je mu podobou podle me nejbliz. radsi bych tam teda stejne videl nakyho neznamyho, o herci ty trzby primo nejsou. spis o predloze, diky ktery na to konzolisti pujdou

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

okick: Nevím, Jake je úplně jiný typ, než Drake. Nemyslím jenom podobu, ale celkově.

okick

okick (hodnocení, recenze)

-OverLord-: Taky si myslim ze by se na Drakea Jake hodil, ale nebyl bych ani proti neznamymu herci, kterej by podobou sedel vic. Jmeno tomu filmu uz dopredu udelal hra a pokud je tak svetoznama a ukrutne dobra, jak se tvrdi, tak trzby nebudou problem a naky dospeli jedinci na to zajdou taky, protoze je to dobrodruzny.

A nebo at ho hraje Arnold Schwarzenegger a je vyreseno :D

-OverLord-

-OverLord- (hodnocení, recenze)

Sabrewulf: Někde v davu určitě. Ale profláklou tvář, která by zároveň zajistila solidní tržby, to už je něco jinýho. Mě mnohem víc zajímá film samotnej. Herec sám film utáhne málokdy.

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Carljack: nic proti, ale c ty o o tom můžeš vědět. Samozreime, že hru nevydaji teď, až se Vita pořádně rozjede tak proč ne. A vím, ze hru nedělali Naughty Dog...

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

-OverLord-: Vůbec není problém sehnat herce stejného vzhledu jako Nathan Drake.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

tequilla

tequilla (hodnocení, recenze)

Carljack: Máš pravdu, protože jsem si ještě vzpomněl, že ty HD remaky vydávají tak, že vezmou několik dílů(u většiny vydaných jako trilogie) a dají to na jednom Blu-Ray disku a Uncharted na PS Vita je jenom pouze jeden díl :)

Například: MGS HD Collection - dvojka, trojka a Peace Walker

Jak HD Collection - První tři díly

Sly Collection - Všechny tři díly

Ratchet And Clank Trilogy - První tři díly (vychází 16. května)

Amazon odhalil obří plány s Tomb Raiderem

28.11.2022

Hvězdy herního The Last of Us součástí seriálu

Hvězdy herního The Last of Us součástí seriálu

10.06.2022

Fanoušci herní série The Last of Us včera díky akci Summer Game Fest obdrželi celou řadu skvělých zpráv. Tou první je, že se první díl dočká nové přepracované a definitivní edice s lepší grafikou a… (více)