Vlk z Wall Street

• USA The Wolf of Wall Street (více)
USA, 2013, 180 min (Alternativní 173 min)

Režie:

Diskuze

cineman

cineman (hodnocení, recenze)

Enšpígl

Matthew si za ten štěk zaslouží nominaci na za vedlejšák. Teda pokud nebyl sjetej, jinak se tomu nedá říkat herectví...

na příspěvěk reagoval Enšpígl

viviak

No dobrá, máš to prostě jinak; já vynucené přerušení chápu, ale jako dobrovolné "pustím si minutku dvě a pak šupem na net; ať všichni vědí co si o té minutce dvou myslím" přijde zvrácené... Každopádně dle mého (resp. mě) přerušení zážitek ovlivňuje; kvalitu díle ne, ale vytrhává z kontextu, atmosféry a ponoření se do díla. Vidět Vlka plně soustředěn a "tak nějak chvíli jo/chvíli ne" roztěkán, je dle mého rozdíl, speciálně pro tvůj zážitek.

na příspěvěk reagoval viviak, viviak

pan Hnědý

pan Hnědý (hodnocení, recenze)

Enšpígl

a pak že chlap nezvládne dvě věci najednout :))) viviak než by jsi počkal na kino omfg! Proto jsou kinosály, proto se točí filmy, aby jsme se na ně mohli dívat v top kvalitě. Když jdeme do kina a začíná film, vstupujeme do jiného světa :)

na příspěvěk reagoval viviak, viviak

Enšpígl (hodnocení, recenze)

Jinak, docela mě mrzelo, že Matthew McConaughey zmizel ze scény tak brzo. Tenhle chlap začíná mít neuvěřitelnou fazónu.

na příspěvěk reagoval cineman

Enšpígl

zle si to pochopil je rozdiel pozerat film a popritom honit, alebo sa sniekym rozpravat, alebo ja neviem co ine a je rozdiel mat rozpozerany film ze ho pauznem, lebo idem nieco robit a ked to dorobim tak film dopozeram.

na příspěvěk reagoval Enšpígl

DaViD´82

ano skusil, ked to cas a okolnosti dovolia: n apriklad teraz rano som si pozrel film ktory mal hodinu a pol na jeden sup, lahol som dopostele spravil si caj a bolo, teraz ked osm ho dopozeral som siel na csfd...a prvy krat som ten film videl prerusovane a nevidim vtom ziadny rozdiel

na příspěvěk reagoval DaViD´82

viviak

Já ti nevím, buď mě film baví a pak mu věnuji pozornost; klidně i s přestávkou (ať již vynucenou či danou okolnostmi); a nebo mě nebaví a chápu, že pak jistá roztěkanost může hrát roli. Ale u tří hodinového filmu, který stojí na nonstop dialozích stíhat diskutovat napříč tuzemským internetem a dát tomu ve výsledku 4*; to mi hlava nebere. Vždyť právě to, že sis co chvíli někam odskočil si popovídat dokazuje, že tě to nemohlo zaujmout... Ale nijak ti to nevyčítám, každý to má hozené jinak; já se jen podivil, že i takto lze sledovat filmy. Zkusil si někdy se nenechat rozptylovat a místo na PC s netem se dívat na TV a s vypnutým PC? ,-)

na příspěvěk reagoval viviak, Dadel

DaViD´82 , hefoo

a este aby som nezabudol, nikde nie je napisane ani dokazane, že ten kto jeden film, to je jedno ci je 90 min alebo 180min pozera pol dna, že jeho hodnotenie, pripadny komentar k filmu je menejcenny alebo menej objektivny, ako u toho kto to pozrie na jeden šup.gáád!

Uživatel viviak smazal svůj příspěvek.

DaViD´82 , hefoo

vys te cely camrip je to dvd screener verzia a je kvalitou podobna DVD RIPU majgat-overte si fakty potom nieco piste.A uz boli aj anglicke titulky-ktore sice boli dost biedne ale obcas pomohli. Co sa tyka diskusie uz som to pisal, predtym nez som siel pozerat film som si tuto diskusiu zaskrtol ciže som videl hned notifikacie a taktiez som pisal a aj moviefilm nieco vtom zmysle ze, nie kazdy ma cas ist nato do kina a sediet tam tri hodiny vkuse...bol som vkine na x takych filmov a a nerobilo mi to problem, ked je clovek doma v pohodli, moze popritom robit aj ine veci a vacsinou ma aj ine veci napraci ako 3 hodiny vkuse bez prestavky cumet na film...

na příspěvěk reagoval DaViD´82

hefoo

hefoo (hodnocení, recenze)

DaViD´82

Asi tak Davide ... to je hriech takyto film pozerat na nejakom zasranom CAMRipe ... jdu blejt velebnosti. Ja by som na tento "drogovy kult" film siel kludne aj 10x do kina.

na příspěvěk reagoval viviak, viviak, viviak

viviak

Chápu správně, že se díváš na tříhodinový film doma na počítači (to už je rip, kde by bylo i něco vidět/slyšet? Je to film stojící na dialozích; to si celkem odvážný pokud něco takového posloucháš i navzdory kromobyčejně skvělé úrovni hovorové americké angličtiny) a u toho chodíš do diskuze s potřebou se podělit „jak to zatím vidíš", aby si ještě následně v průběhu filmu živě diskutoval s ostatními v diskuzi? Zvláštní sorta obecenstva ti dnešní mladí diváci...

na příspěvěk reagoval hefoo, viviak, viviak, viviak

hefoo

hefoo (hodnocení, recenze)

Tak práve som prišiel z predpremiéry v Ostrave a fakt film to je nekutočný. To! čo tam predvádza DiCaprio je fucking unbelievable. Tie dialogy stáli zato a celkovo je film high level. Scorsese len potvrdzuje, že patrí k najlepším súčastným režisérom a Leo? Dúfam, že už mu dajú toho oscara.

Fariss

Fariss (hodnocení, recenze)

Nádherná předpremiéra díky CSFD. Užasný snímek a celkově supr atmosféra v sale :-)

Stasz

Stasz (hodnocení, recenze)

AkrObatiX

Souhlasím.. parádní film, akorát příště doporučuji přijít o 5 minut dříve.. neboť ta řada... Ale chytl jsem celkem slušné místo naštěstí :)

brando

brando (hodnocení, recenze)

Kasugi je velký pozér. Jinak si nedovedu jeho dva poslední komentáře objasnit. Jinak díky za dnešní ostravskou projekci, film byl skvělý.

zuzilka

zuzilka (hodnocení, recenze)

Alpha-17

Bohužel s námi tuhle planetu obývají i odporně upjatí jedinci a někteří jsou navíc ještě tak debilně domýšliví, že si myslí, že svým odpaďáctvím vyčnívají z davu.

Alpha-17

Alpha-17 (hodnocení, recenze)

KASUGI a EPA - Krystalická a nefalšovaná esence demence!!! Ani ne však za samotné odpady tomuto filmu, ale za ty komentáře. Některým uživatelům by se opravdu mělo zakázat hodnotit filmy, nebo je prostě odstřihnout z čsfd.

na příspěvěk reagoval zuzilka

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Tak teď jsem se vrátil z CSFD projekce (Ostrava) a musím říct že film je to parádní už poměrně dlouho jsem se v kině takhle nepobavil čekal jsem že tam bude trochu více kolem té burzy a těch praktikách, ale i tak je to prostě skvělý zážitek a všichni herci zahráli své role parádně.

na příspěvěk reagoval Stasz

Moud

Moud (hodnocení, recenze)

Kubrickon

Obývák 50x30 metrů??? Probuď se.... Tohle ti tu nikdo neuvěří!! Nebo to měl bejt vtip?? Jsem na vážkách!

Kubrickon

no neviem neviem sukromne kino nesukromne kino je to len dvdscr kvalitka, to nezachrani ani plazma na plafone :P

Kubrickon (hodnocení, recenze)

viviak

Nie, mám obrovské sídlo...len obývačka je dlhá 50x30 metrov a to súkromné kino čo mám hahá! Pozriem si to v súkromnej projekcii ešte dnes!

na příspěvěk reagoval viviak, Moud

Kubrickon (hodnocení, recenze)

viviak

Videl som iba trailer.Počkám si až si to budem môcť ilegálne stiahnuť...ehm legálne kúpiť na dévédé za 20 euro :D

na příspěvěk reagoval viviak

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

27.01.2024

Je Scorseseho novinka moc dlouhá?

Je Scorseseho novinka moc dlouhá?

21.02.2023

Nový film režiséra Harry Potterů má obsazení