Vlk z Wall Street

• USA The Wolf of Wall Street (více)
USA, 2013, 180 min (Alternativní 173 min)

Režie:

Diskuze

Baxt

Baxt (hodnocení, recenze)

MrCreosote

Ta tvá pětice mi přijde jako neprůstřelná. Leda by se to akademikům fakt hrozně líbilo. A ještě je tam Forest Whitaker.

Uživatel Kubrickon smazal svůj příspěvek.

Chipsonator

Chipsonator (hodnocení, recenze)

Tak ohlasy mě převelice těší, kino v lednu je nejspíš jasné a snad Leo konečně ukořistí toho zlatého plešouna.

Traffic

Traffic (hodnocení, recenze)

Baxt

Jízda ferrari, ale hlavně to, co jí bezprostředně předchází... největší překvapení je, že to celé vlastně stojí na čistě fyzickém herectví, které mi nejvíc připomínalo některé skeče Rowana Atkinsona a v něčem to šlo ještě dál :-)

Petrucci

Petrucci (hodnocení, recenze)

"z osmdesati procent hulicska a amoralni komedie" ... Paráda. Trochu jsem se bál, že takový bude jen trailer, aby to vypadalo správně našlápnutě a přitáhlo to do kina co nejvíc lidí. Čekám podobně zábavný film, jako byli Tarantinovi Pancharti nebo Fincherův Social Network.

Traffic

Traffic (hodnocení, recenze)

Je to fakt boží a místy hrozně vtipné. Konkrétně jedna scéna je přímo "comedy gold", až mi smíchy tekly slzy. Di Caprio tady podle mě hraje nejlíp za celou svoji kariéru a konečně mě přesvědčil, že dokáže být vynikající herec.

Rob Roy

Rob Roy (hodnocení, recenze)

Matty: Nápodobně, rezervováno. Silvestr s Martym, to tu ještě nebylo (před pár lety jsem byl na Kmotrovi na té 4K projekci ve Světozoru taky na Silvestra a skvělej zážitek, měl jsem větší pocit dobře vyplněnýho večera než při těch hlastačkáchroky předtím :)) Hlavně rána jsou příjemnější...-- Jinak po dneních tweetech z projekce jsem rozpumpovanej hodně..(jiří Pavlovský: Vlk z wall street - Scorsese vali! Je to jakoby Mafiany napsal Appatow... z osmdesati procent hulicska a amoralni komedie.)

Matty

Matty (hodnocení, recenze)

... a 31. 12. pak další předpremiéra, tentokrát v Cinestarech (vypadá to, že ve všech). Program na letošní Silvestr mám částečně vyřešený.

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Cinema City uvede 27/12 předpremiéru ve všech svých kinech čili bude možnost to vidět o pár týdnů dříve.

Moud (hodnocení, recenze)

DaViD´82

Spíš jsem narážel na skutečnost, že uživatel, co má jako profilovku De Nira z Casina, neočekává od MIstra nic jiného než 3 a vícehodinové opusy, přestože ani jeden ze Scorseseho opusů (jsme-li hnidopiši) nemá ani těch 180 minut (mluvím o kinoverzích).

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Moud

Psal jsem o tom, a tak jsem si to rešeršoval a ano, The Wolf of Wall Street je co do stopáže nejdelší Scorseseho filmu (a kritici soudí, že subjektivně i nejkratší, protože je neuvěřitelně rychlý a nikdo by to neřekl do důchodového "spratka").

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

Moud

Čist stopáží asi ano, ale Casino, Gangy New Yorku i Letec mají všechny rovněž ke třem hodinám.

na příspěvěk reagoval Moud

Moud (hodnocení, recenze)

gonga

Je zvláštní, že od něj očekáváš to, co ti nikdy nenabídl. Žádnej z jeho filmů nemá víc jak tři hodiny. The Wolf of Wall Street se svejma necelejma třema hodinama je podle mě Scorseseho nejdelším vůbec.

na příspěvěk reagoval DaViD´82, Bluntman

denulik

denulik (hodnocení, recenze)

erased

Úplne s tebou súhlasím- keď som uvidela, že je v tej kategórii aj HER, začala som váhať, či tie huby na obed neboli nejaké divné:) Oproti tomu bude ešte aj Wolf vrchol komediálneho žánru.

gonga

gonga (hodnocení, recenze)

moviefilm

Po pravdě řečeno, od Mistra nic jiného než 3 a vícehodinové opusy neočekávám. Jeden z mála režisérů v poslední době, kdy se po polovině nedívám na hodinky z důvodu, že se nudím, ale proto, že mám strach, že to moc brzy skončí.

na příspěvěk reagoval Moud

moviefilm (hodnocení, recenze)

Seti

Porota, ktorá tieto ocenenia dáva a kritici (v prípade Glóbusov je to to isté) majú možnosť pozrieť si filmy, ktoré ešte neboli v kinách, skôr... :)

erased

erased (hodnocení, recenze)

mě by spíš zajímalo proč je nominovanej v kategorii komedie/muzikál. I když ona je celá ta kategorie nějak rozháraná..

na příspěvěk reagoval denulik

Seti

Seti (hodnocení, recenze)

Film je jedním z mých nejočekávanějších zakončení uplynulého roku, ovšem vážně nechápu, jak může být nominován na jakoukoliv cenu (Globy), když ho v podstatě ještě nikdo pořádně neviděl :-)

na příspěvěk reagoval moviefilm

denulik

denulik (hodnocení, recenze)

moviefilm

Ja sa na zadok sťažovať nemôžem, my v kine fasujeme podušky- a pri súčasnej návštevnosti dostanem možno aj dve-tri. Vydržíme:)

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

27.01.2024

Je Scorseseho novinka moc dlouhá?

Je Scorseseho novinka moc dlouhá?

21.02.2023

Nový film režiséra Harry Potterů má obsazení