Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PePiG7

PePiG7 (hodnocení, recenze)

Shakers: ja zeru Vina!!! po kazdy kdyz vidim ten souboj, mam husinu, je to tak vzrusujici!!!!  :)

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE:  Nathan je už privelke prasa, ale k Dieselovi mi chýba už len pár centákov :-)

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Shakers: nooo... sidce mi par centakov do Rocka chyba ale vahu mam ako on (podla zdrojov internetovych 125 kilo) takze... ak si velky ako diesel mozme... ale ak si ako Nathan Jones tak to bude problem :D

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: tak tak moja reč a práve preto sa mi aj ta bitka JCVD vs Stallone tolko lubila, len škoda, že nebola trochu dlhšia. A ja že tak to vyzerá ked sa pobijeme mi dvaja :-)

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Shakers: no to je presne bitka podla mojho gusta... a potom sa treba realne opytat sameho seba ci ma proti takemuto 120 kilovemu hovadu sancu 60 kilovu kung fu cinan... je pravda ze tie rany su take ze po dvoch mozno po jednej by uz nestal ani jeden ale do filmu super...

inak takto to vyzera ked sa pobijem v piatok v krcme ;)))

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Vegetol: Já rozumím tomu jak to myslíš. Ale v tom případě dám přednost nekompetentnímu pokusu o cosi, než kompetentní debilitě. Alespoň v případě Torque.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Tak jasně že Torque není ve své podstatě kvalitní film. Na druhou stranu,  já na něm oceňuji, že je za 1) skvěle natročený (i když počítatačových záběrů mohlo být o dost míň) a 2) nesnaží se předstírat bůhví jak vysoké IQ. Prostě kravina která pobaví a za 20 minut si na ni člověk nevzpomene. Jinak řečeno, Torque je kompetentní debilita, zatímco Hranaři silně nekompetentní:)

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

"Proč jen musej auta řídit samí sráči"- Torque. Tuším, že tak zněla jedna z prvních hlášek toho filmu a tím je řečeno vše :-D. Ale jsou horší filmy...

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Hranaře jsem neviděl, ovšem Torque je u mě osobně vrchol filmařské debility. Naprostý souhlas s Lacikem. U mě jedno z největších diváckých rozčílení. Měl jsem chuť tvůrce dokopat za to, že do filmu zvládl zakomponovat všechno to, co mě  skutečně irituje.

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Lacike: Nemáš potřebu pátrat, proč je film špatný, ale proč teda nekoukáš jen na filmy, co mají kladné hodnocení a máš ve svých komentářích i shity? Ztráta času.

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp: nevidel som Hranarov a ani som necital Fukovu recenziu na nich. Pisal v nej, ze tie chyby nevidi? Mozno, ze mu len nevadili a preto dal pre teba obrovske cislo 40%. Neviem. Pre mna to cislo znamena, ze to je slaby film. A vzhladom na dany film nemam potrebu patrat podrobne v rcenzii z akych dovodov je ten film slaby.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike: Jasný, příklady musej bejt:) Tak jinak. Každému se sice líbí něco jiného, to chápu, ale Hranaři mají dle mého mnoho naprosto zřejmých chyb, především po stránce příběhu, že to vůbec nikdo neměl točit a měl to rovnou přepsat. Příliš mnoho postav, logické díry atd. Pokud tohle Fuka nevidí, tak byl při projekci buď ožralý a usnul nebo zhulený a ty pičoviny mu pak naopak přišly cool:)) Což je vtipné, protože jiným filmům logické díry s rád vyčítá.

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp: cakal som ze vytiahnes nejaky priklad typu. Tomu filmu dal x percent a druhemu y percent a pritom je jeden mensia sracka ako druha, alebo su to rovnake sracky atd.

Preto je percentualne/bodove hodnotenie do velkej miery totalna blbost. Je ovela dolezitejsie co o tych filmoch napisal v recenzii. Sam to pisem aj ludom, ktori sa mi ozvu, ze preco som nejakemu filmu dal len tolko a tolko hviezdiciek. Citajte kurva komentare.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike: Odvážné palce znám, ale nikdy jsem to neslyšel:) No, mně těch 40% přijde jako až moc dobré hodnocení. Zvlášť v porovnání třeba s Kajínkem, který má své chyby, ale jako film funguje o poznání líp, než Hranaři. A tomu dal Fuka 30%.

A Torque je sice v chujovina, o tom žádná, ale takovým milým způsobem. Rozhodně je to řemeslně kompetentnější film, než leckteré líp hodnocené. Takovej zábavnej nobrainer:)

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp: :-) Poznas program Odvazne palce, ktory vysiela Radio1?  Tam mu obcas zvyknu zo srandy otrepavat o hlavu prave toto jeho kladne ohodnotenie filmu ako priklad totalneho shitu, ktory sa Fukovi pacil. Tak teraz si vyber, za co ho sprdnes. Kazdy ma nejaky shit, ktory sa mu paci.

A tych 40% pre Hranarov? Nepripada mi to ako nejake kladne hodnotenie, takze nevidim dovod ho za to zjebavat.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike: Torque? Ten film zbožňuju. Je nádherně natočenej a vizuálně úžasně přeplácanej. Ale to bych ti asi psát neměl, viď?:))

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp: co tam nejaky Hrnari. Ale on dal palec hore filmu Torque: Ohnivá kola. Za to by mal chodit po kanaloch. :-)

Eldrick

Eldrick (hodnocení, recenze)

Franta Fuka poslední dobou hodně čůrákovatí... už ani jeho recenze se nedaj číst...

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Camrip delali nahodou machri byly tam lepsi titulky nez v kine taky nevim jak to mohli takhle zprasit ale aspon sem se dozvedel ze Expendables znicily pulku Vidne! to sem fakt nevedel kazdopadne to zase rychle postavily letos sem ve Vidni byl a nic sem tam nepozoroval...

MartinezZ

MartinezZ (hodnocení, recenze)

voliminal: Titulky dělá ještě někdo jiný než Filmprint? (No, asi ne :) Ale je spíše otázka, kdo si překladatele najal a kdo to po něm kontroloval.

Mimochodem, bylo by hezké mít k filmům více informací:

Režie, Hudba, Hrají, Scénář, Producent, Dramaturgie. A k tomu ještě i k cizojazyčným filmům navíc (příklad):

Titulky: Filmprint, s.r.o.
Dramaturgie titulků: Anna Kareninová
Překlad: František Fuka

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Zool-B: Súhlas. Včera som bol druhý krát a už mi ten nepodarený preklad bil do očí. Pre tých, čo nevedia po anglicky to nehrá rolu (aj keď môžu prísť o nejaké dva - tri vtípky), ale u ľudí, čo po anglicky vedia to je celkom nepríjemné.

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky