Filatov

Fíha tak dvojka se s tím doslova nesere a od první minuty šlape na plnej kotel neskutečným náserem a moji Expendables to čistí všemožnejma prostředkama jak se dá a zatraceně jim to jde. Prostředí jsou taky rozličnější, protože se podíváme do Ruska, Albánie i Číny v nádhernejch exteriérech. Dvojka sice trochu zvážněla, takže se nehláškuje v takovým množství, ale ty vtípky, který tu jsou tak prostě sednou přesně na situaci a několikrát mi vyloudily úsměv na tváři. Já prostě nevím jak tohle Sly dělá, že vždycky pobaví. Jsou tu hlušší místa, ale za ty odkazy na Terminátorův "I´ll be back" a nebo za to jakým stylem Sly uctil Norrise nemůžu dát jinak než zase za pět a řekl bych, že dvojka ještě trochu předčila výbornou jedničku a to hlavně díky větší akci a to jsem si myslel, že v tomhle ohledu už to snad předčit nejde a taky v tom, že kamera je tu o hodně klidnější, takže si rubačky užijem v klídku s každým detailem! Jo a na závěr AA12 je fakt legendární zbraň ať už jí má v ruce kdokoliv!!! Miluju, když se ozve to její poklidný slastný vrnění BUM BUM BUM BUM BUM!!! ()

Andy.222

Já si nemůžu pomoct, ale já se dobře bavil celou dobu. Božský Chuck měl výborný nástup na scénu a Arnie s Brucem mě na letišti rozchechtali skoro k slzám ("Ty už ses vrátil mockrát!!"). V rámci soudnosti musím uznat, že nebýt dobré hlášky co pět minut, asi bych šel rapidně níž, ale takhle: V rámci žánru (akční pseudokomedie) prostě hodně dobrý. ()

Pavlo

Expendables 2 je síce o pár percent horší než prvý diel, napriek tomu ide o solídny akčný nárez ako sa patrí. Najviac poteší pribratie ďalších slávnych veteránov do party a skvelé odkazy na iné filmy, resp. na dnešnú popkultúru (že Chucku Norrisu). :) Bavil som sa špičkovo. ()

zeromen

Co dodat, starý dobrý béčkový akčňák je zpátky. Můžu v klidu říct že je 2. lepší než první díl. Na pár much co film má, se to dá ale co to k tomu přece patří. Tak bando šup do trojky.:-) ()

Mr.Sock

Ešte lepšie, akčnejšie a testosterónom nadupanejšie než jednotka. Dúfam teda, že trojka neporuší tradíciu ()

migi01

Víte jak dostanete několik veteránů (jako aut) na závodní dráhu? Pořadateli řeknete že to je recese... Mno a tady se jim to konečně opravdu povedlo... Walker texas ranger nesklamal... Se zásobníkem na 30 výstřelů sundal cca 35chlapů a navrch sundal ještě tank (dobře možná si schoval do trenek Javelin)... Také nepřímo podal důkaz že je nesmrtelný... Walker má palec nahoru a zbytek postradatelných také příjemně pobavil a potěšil ()

wrzec

Daleko lepší než první díl, teda aspoň já jsem přišel "Postradatelným" na chuť, až tímhle filmem. Bavil jsem se královsky, nejvíc asi díky, fakt vtipným a trefným hláškách všech zůčastněných. ()

Rychleji

Znovu stará škola. Dobráci neumírají (na mladší výjimky). Střílení z aut je bezproblémovým. Narozdíl od jesničky tento film zachraňuje, že je vidět, že je točen s nadhledem. Poté vůbec neuškodily hlášky narážející na jiné filmy protagonistů (př. "Tak jsem zpátky" "Došli náboje, ale Já se vrátím") a i nové hlášky stojí za to ("Rest in pieces") a pošťuchování se hvězd hollywoodu. Díky tomu jsem si film užil ... Jednička byla brána příliš vážně, toto bylo lepší ;). ()

petr.k09

Tak návrat postradatelných dopadl jako každé pokračování někdo se řídil heslem čím víc tím líp jak je to ve zvyku u dvojek ale neříkám že se mi film nelíbil ba naopak těším se na pokračování chtělo by to taky nějaký ženský element těch hereček je co bych si tam dokázal představit i když tam byla Yu Nan ale to bylo málo tak snad se dočkám u trojky :) obsazení dobrý dočkali jsme se návratu před kameru dvou akčních legend to je Arnold a Chuck Norris. Tak a těd jsem zvědavej kdo se objeví ve trojce ()

Baroque

zadarilo sa. film ide na plné obrátky už od začiatku a svojim absolútnym počiatočným nasadením mi pripomína james bondovo quantum of solace. úchvatná explózia mostu musí dostať každého, kto má v sebe ešte stále ducha chlapčenského pyromana. samozrejme, film sa nevyhol mnohým klišé (postsovietska atmosféra, ivanovia, hrdinovia z afganistánu, choppery, čiernobiele videnie sveta...). no od tohto sa treba odosobniť. čo iné sa dá od amíkov s ich skresleným pohľadom na svet čakať. v tomto filme každého poteší už len prítomnosť jedného esa za druhým a človek sa cíti ako v absolútnom raji akčnej elity. nie, že by film nemal chyby, ale je to jednoducho ňamka. minimálne na jeden krát. treba si to pustiť ešte k tomu na plné gule (moja matka prišla za mnou v noci a revala, prečo to mám tak nahlas, že som zobudil celý dvor). na toto je škoda ísť do kina, lebo tam si nemôžete dať oddych v rámci cikpauzy. mňa osobne uchvátil najviac môj osobný favorit JCVD. má jednoducho svoj otrepaný francúzsko-valónsky šarm, dokáže hrať aj zloduchov tak, ako sa to v takomto žánri očakáva. a vždy som mal na jeho filmy, akokoľvek to boli kvalitné i tie menej kvalitnejšie, slabosť. takže i keď majú chlapci už kufre pod očami ako derrick a uznajú, že už ich dych stráca na sile, v tomto filme presvedčili. o triedu lepšie, ako jednotka. bude čo prekonávať. ak sa bude dať. škoda menšieho priestoru pre jet li-ho. vidieť ho pri jeho vražednej gymnastike je niečo, ako vychutnávať si chladnokrvného stevena seagala. ()

gezko

Pozerať tento film je ako návrat o 20 rokov späť do čias, keď každý z týchto pánov bol hrdina môjho detstva. Vždy som túžil, aby sa raz stretli v jednom filme Rambo s Terminátorom, Kickboxer s Vlkom samotárom. A Expendables 2 túto moju detskú túžbu splnil. A preto je tento film WAW, proste za 5*. Nepotrebujem riešiť nejaké chýbajúce dejové klišé, lebo je tu dostatok toho, čo ma vždy bralo - akcia, zábava, hlášky, zhovadzovanie sa a hlavne veľa kečupu a vystreľaných nábojov. Veľmi potešil návrat Chucka Norrisa a jeho svetoznámych hlášok (viď. tú o kobre :) a Van Damma, pre ktorého to bol jeden z najlepších výkonov v živote. Tento film sa kľudne môže volať aj Poslední akční hrdinovia, lebo podarené filmy s pátosom 80-tych rokov sa dnes už nerobia. Je to presne tak, ako napísal golfista - film je ako pustiť si LPčko keď každý dnes počúva mp3ky. ()

mcamino

Tohle je jedním slovem PARÁDA!!! Herecké složení? Neskutečné. Nikdy jsem neviděl že uvidím jména jako Stallone, Lundgren, Willis, Statham, Schwarzenegger, Norris a van Damme nejen v jednom filmu, ale i v jedné scéně. Odrážení do reality dělá film také vtipným, to když Chuck Norris vypráví o kousnutí kobrou, která po týdnu bolestí zemřela, nebo když Arny nakonci prohlásí, že všichni patří do starého železa. Neskutečný film. Takhle mě dlouho žádný snímek nenadchl, nepřitáhl. Kdyby šlo dát 6 hvězd, tak je tomuhle filmu dám. Tohle je prostě vrchol mojí síně slávy. - 5* ()

salokin

Akční film, kterej zrovna tu akci nemá úplně zmáknutou, natočenej v těch nejlevnějších dostupných kulisách, s divným střihem, místy je to vyloženě parodie.....ale sakra... scéna na letišti. Víc ani nemusím říkat. ()

carnacv

Hraje to o mnoho lépe, než jednička. Slaboduchou linii typu plutonium v rusku, shodou okolností poblíž cvičné americké vesnice, zachraňují herecké výkony a nadstandardní hlášky. "Rest in peaces" blahořečím. Můj obdiv partí Stallonemu. Vypadat v letech jako on, ... to bych si fakt přál. Jason tady neuvěřitelně září a společně se Stallonem stíní výkony ostatních. Nejsem si jist, zda to bylo úmyslem scénáristy (Stallone), ale Arnie vypadá fakt jak dement (což ostatně v té miniroli ani jinak nejde); u scény s rypadlem vypadal jak pošuk propuštěný z léčby, avšak následně to s Willicem relativně kompenzoval. Film slušel i Van Damovi a i přes poněkud zvláštní roli Chuckovi. No a abych nezapoměl, Liu je prostě dokonalá. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky