Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet. Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase. Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu. (Forum Film CZ)

Diskuze

Zeck

Zeck (hodnocení, recenze)

CrashONE: Je to pokračování a pokud jsi viděl Piraňa 3D, tak musíš vědět, že je to film plný nadsázky a chtěné trapnosti. V podstatě to paroduje ty staré "vážné" Piraně. Trailer dobrej, velké prsa, stojaté bradavky, trocha krve a záběry na ženské rozkroky. Co víc chtít od tohoto filmu. Snad mi nechceš říct, že film o rybách, které žerou lidi má být vážný horor, u toho by se snad bálo jen dítě. Těším se.

CrashONE

CrashONE (hodnocení, recenze)

zorz: Máš pravdu. Každý máme jiný názor. Ale očekával bych od Horor / Thriller - horror a thriller a ne směšnou komedii. (opět soudím podle upoutávky) ovšem netvrdím, že se toto lidem nemůže zalíbit. Ale já bych rozhodně peníze za kino, tohoto snímku nedal.

zorz

zorz (hodnocení, recenze)

CrashONE: To je věc názoru. Pro mě je to nejlepší upoutávka, co jsem letos viděl.

CrashONE

CrashONE (hodnocení, recenze)

To video je snad jeden, velký omyl ne? Nepochopím, kdo by na to mohl jít do kina. Nechci odsuzovat nic předem, ale tohle asi bude velebnost blbosti. (soudím podle upoutávky)

Petit23

Petit23 (hodnocení, recenze)

...no jako jednička nebyla špatná,člověka určitě bavila víc než Noc žraloka...ale tady v traileru je vidět na nadsázka což se mi hodně líbí...doufám že si to udrží po celou dobu filmu,pokud ano,bude sakra zábavnej film :D

ledzepfan

ledzepfan (hodnocení, recenze)

týývole-tohle vypadá na jednu z největších konin posledních let-těším těším :)

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Jo přiblížila, z pohledu holky.

David Hasselhoff zabil teda :-) prej přirozený výběr...

Quintarra

Quintarra (hodnocení, recenze)

Jestli tohle nebude ta největší kravina na světě tak už fakt nevím.A nebo jo vím.Asi se vykašlu na práci a začnu točit taky filmy.Když to dokáží oni-dokážu to určitě taky :-D

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

t.mon: Pokud máš namysli tu scénu z traileru. Tak já si myslim že to byl pouze optickej klam. Jak byla blízko kamery tak vypadala ohodně větší. Jestli chápeš jak to myslim :) Jak to je uvidíme ve filmu.Snad :)

t.mon

t.mon (hodnocení, recenze)

Ale vrtá mě hlavou, jak se z tý mrňavý piraně stala najednou obří.

TasteLess

TasteLess (hodnocení, recenze)

no to snad ne :D jednička pro mě byla snad největší kinohit, a tomuhle sem vůbec nevěřil, ale po traileru měnim názor :D doufám že to pude do kin.

(hodnocení, recenze)

jen škoda že asi úplně zavrhli ty obří paraně... mohlo to být zajímavé

zorz

zorz (hodnocení, recenze)

Ty jo tak u toho traileru jsem měl celou dobu úsměv od ucha k uchu. Jednička byla královská zábava a tohle vypadá minimálně stejně dobře. Jak se objevil David Hasselhoff, tak jsem se už začal smát nahlas (v dobrém slova smyslu!). Těším se MOC.

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Budou tam vubec ty velke piraně??? Jestli ne tak mě pěkně naštvou!!

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

TAky bych to tak viděl, že se jí tam dostane přes pipku, no a pak šuk.... a chlap je bez pindi:-)

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Ta piraňa se do ní dostane jejim rozkrokem :D :D :D :D V 45 sekunde traileru to de videt jak ji tam zajede :D

StrYke

StrYke (hodnocení, recenze)

chochi18: v případě prvním mě napadá že pozřela piraní vajíčko nebo něco takového, v případě druhém je to i ukázané - první se do vany dostane jako malá pirana, ale pak vyroste.. nebo alespon tak jsem to já pochopil

chochi18

chochi18 (hodnocení, recenze)

Tak na dve veci z traileru som fakt velmi zvedavy, ako to vysvetlia :) : 1. Ta piranha, co mala ta kocka v tele , ako sa tam kurva dostala ?? . 2. Na konci traileru vo vani -  ta velka piranha. Jak sa tam kurva zas ona dostala ??

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

StrYke: Já právě spolíham a doufam že maj mozkovou hmotu normálního člověka. Ne tvůrců z Asylumu :D

Andersis

Andersis (hodnocení, recenze)

Každopádně držím Gulagerovi vsechny palce. Ted se ukaze jestli je schopny nebo naopak.

ash99

ash99 (hodnocení, recenze)