Hněv Titánů

• USA Wrath of the Titans (více)

Deset let po porážce obludného Krakena se Perseus pokouší uchýlit ke klidnému životu jako rybář a otec malého syna. Jenže mezi bohy, oslabenými nedostatkem lidské oddanosti a dlouho vězněnými Titány, pod vedením zuřivého Krona vypukne velká válka. Zeus, který byl zrazen Hadem, je zajat a unesen do podsvětí, a tak se Perseus musí ještě jednou stát hrdinou, aby nalezl Dia a zmařil snahu Titánů vládnout na Zemi. (Magic Box)

TerribleTale

Je pravda, že vizuální triky a titáni byli excelentní a s akčními scénami se nešetřilo, ale k čemu to když se film jako celek rozpadá stejně jako titán poražený Perseem. Mimochodem, radši bych viděl Persea jak se rube s titány či se svým bratrem trochu jiným stylem, než tím, že první(nedobrovolně) hlavou zneškodní pár kamenných pilířů, vyválí se v prachu, vyplivne trošku krve, sebere zbytky sil a skončí opět na zemi, aby poté NEČEKANĚ soupeře nějakým způsobem přemohl. Opravdu bych radši proti Perseovi poslal více vyzyvatelů s tím, že souboj bude vyrovnanější a polobůh nestráví většinu filmu na zemi...Film "snědl" spoustu finančních prostředků, ale ocitli se v nesprávných rukou...Dvě hvězdy za efekty a za zlepšení oproti předchozímu filmu. ()

Andy.222

Na to jak jsem u toho předchozího trpěl, jsem se u tohoto dobře bavil. Není to sice "perla žánru" ale jako lehké nenáročné béčko to docela ujde. Už se nebere tak vážně a kupříkladu lehce trhlý Billy umí roztáhnout úsměv na rtu. ()

Amputak

Sledovat tenhle film je asi stejná pruda jako čekat ve frontě u doktora. Kraken má štěstí, že ho sejmuli už v prvním díle a nemusel se objevit v týhle sračce. Dávám jednu hvězdičku za docela hezký potvory a za to, že to netrvalo zase tak dlouho... ()

Lokitre

Tohle pokračování bylo o trochu lepší než jednička. Možná proto, že se film nepokoušel o remake úspěšté verze z roku 1981, ale odehrává se několik let po poražení Krakena. Je vidět, že děj tohoto snímek se neopírá o žádnou pověst z řeckých dějin, ale o novodobý film s řeckými hrdiny. Osobně se mi film líbil více než jednička, protože jste (narozdíl od jedničky) nevěděli jak se věci budou vyvíjet. Ovšem smrt všech nesmrtelných bohů (až na Háda) nikdo nečekal. Film měl propracované efekty a skvělé herce plus celkem dobrý nápad. Tomu kdo viděl jedničku (2010) dopodučuji shlédnout pro zlepšení názoru na tyto filmy. ()

beny1234

Akce, akce, akce. Nezájem o nějaký hlubší děj, hlavně že to dobře zní. Suprový film a vůbec mi nezáleželo na tom, že tam je velmi jednoduchý děj. Ani minutu z celého filmu jsem se nenudil. A řekl bych, že takhle se filmy točit mají. Samozřejmě, že jsou i lepší filmy, které mají pořádný děj, ale to sem nepatří. Úžasný filmový zážitek a Worthington opět nezklamal. Rozhodně vylepšení po jedničce, na které mě poutala akorát Gemma Arterton. 90% ()

medveed

Blbina se slabým dějem plochými postavami a bezduchou digitální akcí... Po rovněž slabé jedničce účast herců v tomto pokračování opravdu nechápu. 30% ()

P@\/EL

Ucházející dobrodružný fantasy film, jehož slátáný děj nikterak moc neoslní. Divákovi tak nezbývá nic jiného než se kochat vizuálními efekty, jež jsou ovšem na vynikající úrovni. Navíc se zde setkáváme s postavami bohů, které známe z řecké mytologie, což shledávám jako plus. ()

fitzjoy

Chce se říct - hoši to jste dost posrali. Jediný co drží člověka aby koukal na tuhle frašku, je naděje, že královna vyskočí z obrazovky a rozdá si to s tebou. Čekal jsem marně, nevyskočila. O to víc jsem na sebe nasranej. Aspoň Balroga že si vypůjčili. Balrog - pro mě jasně nejlepší hereckej výkon :). ()

horrormaker

Kvalitný film pre tích, čo chcú pozerať len a len akciu, nič iné. Tie postavy a monštrá nemali chybu. kvalitný film bez deja ()

Mr.Lordi

Rozporuplné pocity vyvolané přečtením komentářů na tento film vystřídal celkem pohodově strávený večer s tímto filmem. Jedná se o akční zpracování řecké báje, pro mne osobně přitažlivé. Velmi dobře zpracované efekty, nabušený finální souboj... zkrátka, kdo čeká přesné převyprávění bájí, ať raději kouká na něco jiného, toto je opravdu oddechová akční řežba našlapaná efekty. 70% ()

RoyBatty444

Čo sa týka trikov je to zvládnuté dobre čo sa týka príbehu je vyjadrenie na efekt lichôtka. Mimo akčných scén je kamera ako zo seriálu a herecké výkony neprekonávajú už zmieňovaný žáner. Neviem čo okrem peňazí hnalo toľko kvalitných hercov do týchto kalných vôd. ()

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

23.03.2012

Alespoň jsou o tom přesvědčení fanoušci legendárního zeleného kvarteta. Ale po pořádku: Michael Bay bude prostřednictvím své společnosti Platinum Dunes produkovat nový hraný film Teenage Mutant Ninja… (více)