Godzilla

• USA Godzilla (více)
USA / Japonsko, 2014, 123 min

Nejznámější impozantní monstrum na světě se ve filmu postaví proti zlým nestvůrám ohrožujícím samou existenci lidstva, kterým vdechla život vědecká arogance lidí. (Warner Bros. CZ)

Diskuze

tomas.malo (hodnocení, recenze)

E=mc2

"tak zavri fekál" prečo sa znižuješ k urážkam keď som sa ťa normálne spýtal?

ale očividne normálny nie si, tak sa priznaj, z ktorého čierneho incestu pochádzaš?

Dohodnúť sa nechceš, lebo už máš nasraté v plienkach... Teba je škoda, keď z 2min traileru vyčítaš celý dej :-D

E=mc2

ale nezaujal tě, protože se rýpeš v detailech, přičemž i ty blbě interpretuješ. To je problém tvůj

Robiiik

Robiiik (hodnocení, recenze)

Už se v tom ztrácím. Takže, pochopil jsem, že Einstein považuje tento reboot, restart (nebo co to je) za "zbytečný" film a poukazuje na možnou totožnost s Emmerichovým dílem z roku 98. Darknig nesouhlasí, vkládá do filmu více nadějí a věří v odlišné pojetí díla nebo alespoň minimálně zábavné jako dílo Emmericha. Giga a ty se hádáš proč, vlastně? : )

tomas.malo

a podľa čoho iného mám súdiť? trailer sa robí pre diváka..z traileru dokážeš vyčítať veľa vecí..trailer ma nezaujal, nie je moja chyba že ma nezaujal...takáto sprostá argumentácia...a ty si videl scenár Zachránte Vojaka Ryana, Hviezdnej brány, Forresta Gumpa? nevidel, tak zavri fekál, tvoja logika tvoja argumentácia. načo sa robia traileri, na to aby ťa zaujali, chyba trailera, nie diváka. :)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, tomas.malo, Robiiik

tomas.malo (hodnocení, recenze)

E=mc2

videl si film? nevidel. videl si scénar? nevidel. čítal si nejaký popis deja? nečítal. súdiš len podľa jedného traileru.

Dohodnime sa - ak vo verzii 2014 pôjde naklásť vajcia, zmažem sa. Ak nie, zmažes sa ty ;-)

na příspěvěk reagoval Akira777, E=mc2

misterz

misterz (hodnocení, recenze)

E=mc2

Nemyslel som si, ze je to s tebou az tak zle, ale asi som ta podcenil. Si totalny vypatlanec, alebo (to by bol ten lepsi pripad) provokater a vyzivas sa v nasierani ludi. Len neviem prist na to, co z toho mas. Ja som s tebou od zaciatku jednal slusne, to ty si zacal s chujovinami, a teraz uprimne. Nemyslis si, ze je to prejav nezrelosti? Sklzat k urazkam robi iba nezrely clovek, provokater alebo arogantny chujko. Jedno z toho si ty. Naopak. Dodrzat dekorum a uroven slusnosti aj ked sa ti nazory toho druheho nepacia je znak vyspelosti, takze tie nezmysly o nedorastani a pod. si vlastne pisal o sebe, pretoze ako zrely si sa rozhodne nechoval.

Takze ty vies z trajleru urcit ci to bude mat zaujimavy dej alebo nie? No fiiha, si fakt dobry. Naco vlastne chodis na filmy? Si tak erudovany, ze ti z kazdeho staci pozriet nejaky vycuc, kratasek a ostatne si predsa domyslis presne podla napisaneho scenara, uzas (naozaj si dostal svojho avataru, ten nemas nahodne aj to nieco naznacuje). Posudzovat dej iba na zaklade trajleru a par podobnych scen to chce fakt kuraz. Ani si neuvedomujes, co za blbca si prave zo seba spravil. Co sa tyka 100 ludi 100 chuti, tak to moze povazovat za nezmysel iba arogantny tupec a ignorant, co si mysli, ze zozral vsetku mudrost sveta a ma preto patent na pravdu. Paci sa mi nepaci sa mi - to je vyjadrenie o feelingu (nikdy som sa s tebou nebavil o tom, ze ked sa mi nieco nepaci, ze neuznam na filme aj nieco pozitivne, to mas odkial?), aky clovek z filmu ma. Ved to je prave o tych chutiach chlapecek. Kazdy ich ma ine, iba drzan ako ty by si zarputilo presadzoval to svoje a o vacsine tvrdil ze su blbci, pretoze neuznaju jeho mensinovy nazor. To je presne popis pre teba. Dalsia vec preco si mysim, ze druhemu vycitas svoje najvacsie chyby.

tomas.malo

:) čo bys rád? zostávaš na povrchu, jasné že je totožná, tá totožnosť nie je v tvare godzilly, ani výšky godzilly ale v deji ktorý bude totožný.

na příspěvěk reagoval tomas.malo

E=mc2

tou třetí předtím myslíš tu z 54? No a mezi 54 a 98 bylo asi 23 dalších Godzill - pokračování té z 54. A ano, není to možná pokračování, ale když ti nevadí pokračování, proč ti vadí restart?

TheDarKnig

ibaže toto nie je pokračovanie..toto je Godzilla a predtým tu bola Godzilla a ešte predtým tu bola Godzilla..toto nie je Godzilla 3, takže aké pokračovanie?

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

GigaPudding

len sa smej ty trtko :) chytíš sa jedného slovíčka ako vrtuľník alebo godzilla a potom sa ním do zbytku tvojho zaprdeného života budeš v diskusií oháňať aké primitívne a ťažké je nemať argumenty na iné uvedené scény ktoré som spomenul.

ako som napísal nižšie nejde o to že filmy sa volajú godzilla a je v nich godzilla ale o to že dej je totožný, nie to že hlavnú úlohu majú godzilly, ale zasmej sa chujko :)

na příspěvěk reagoval GigaPudding

E=mc2

přesně tak, mezi pokračováním a tím, co ti nejde pod nos není žádný rozdíl, pokračování je jak jsem už napsal jednou (zřejmě do zdi) navíc ještě podobnější (často) a to ti nevadí.

Akira777

Akira777 (hodnocení, recenze)

Třicet filmu od Godzille, a nějaký vůl s toho zná jenom jeden a už je to pán znalec, panebože za co?

GigaPudding (hodnocení, recenze)

E=mc2

Godzilla 54 a Godzilla 98 a libovolný film o obřím zvířátku z libovolného roku ž zo svojej podstaty musí byť totožná, obidva filmy ukazujú ako sa snažia vyrovnať s prítomnosťou Godzilly na danom území a riešia to totožne, silou a podobným postupom..načo sa na takýto film dívať znovu? :)

GigaPudding

Godzilla 98 a Godzilla 2014 už zo svojej podstaty musí byť totožná, obidva filmy ukazujú ako sa snažia vyrovnať s prítomnosťou Godzilly na danom území a riešia to totožne, silou a podobným postupom..načo sa na takýto film dívať znovu? :) mňa trailer nepresvedčil, tým túto nechápavú debatu z mojej strany končím.

na příspěvěk reagoval GigaPudding, TheDarKnig, tomas.malo

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Robiiik

ale tak jako zbytek je zjevně shodnutý, akorát tu je jeden komediant, který na to prostě nemá kapacitu, ale tak třeba zkusí ta vyšetření, co jsem mu doporučila :)

navíc třeba na oční by člověk měl chodit pravidelně :)

Gareth Edwards a nový Jurský svět?

Gareth Edwards a nový Jurský svět?

21.02.2024

Kolem dinosauří série začíná opět být čím dál víc rušno. Není tomu ani tolik dnů od chvíle, co jste se zde mohli dočíst, že ohledně natočení nového dílu Jurského světa z pera scenáristy prvních dvou… (více)

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

27.11.2020

Godzilla vs. Kong se nejspíš posune

Godzilla vs. Kong se nejspíš posune

26.05.2020

Nadcházející snímek Godzilla vs. Kong režiséra Adama Wingarda, jenž má zakončit čtyřdílnou filmovou sérii odstartovanou filmem Godzilla z roku 2014, měl původně dorazit už tento měsíc. Později byl… (více)