Godzilla

• USA Godzilla (více)
USA / Japonsko, 2014, 123 min

Nejznámější impozantní monstrum na světě se ve filmu postaví proti zlým nestvůrám ohrožujícím samou existenci lidstva, kterým vdechla život vědecká arogance lidí. (Warner Bros. CZ)

Diskuze

beba789

A když se tak starala o lidi, nevadilo mu (godzilla je samec), že způsobil tsunami a utopil půlku Honolulu?

na příspěvěk reagoval beba789

barancek

barancek (hodnocení, recenze)

Darren Aronofsky by mohol natocit sequel to by vyzeralo psychologicke scifi ,,,

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

jo, to mělo být na Yoshiho (ten poslední příspěvek). Ale může to být vlastně i tak obecně

TheDarKnig

A jaký je pohled fiktivní příšery, kdo ho ví? Navíc, godzille lidi starosti opravdu nikdy nedělali, ani v jednom z filmů. To, že zachraňovala planetu/Japonsko a Japonci ji tleskali, i když přitom zničila půlku Tokia, je trochu něco jiného a ukazuje to spíš mentalitu LIDÍ, ne Godzilly.

dawe04

ale každopádně vztahy  člověk - hmyz a godzilla - hmyz nejsou a nemůžou být stejné, protože člověk je jinak přemýšlející než Godzilla (zajímalo by mě opravdu, pokud bych odebral to, že ztelesňuje něco abstraktního, jak vlastně Godzilla přemýšlí :D

Yoshitsune

Ja tvůj názor připouštím, jen s ním nesouhlasím, protože má tolik logických kiksů, které připustit nechceš ty. Jak řekl kolega, Godzilla by musela přemýšlet jako člověk, aby jí dělalo starosti zašlapávání lidí.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, TheDarKnig

TheDarKnig

tak když se to tak vezme pro malé živočichy , sou lidi taky něco jako Godzilla/y , jako člověk prostě jde někam ......do krámu třeba , a jak řikám jde (nejde úmyslně ničit a zabíjet malé živočichy ) , ale prostě jde a nechtěně muže něčemu ublížit

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Martin741

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

to je dobrý tak on se mnou ten dawnm nemluví , ty vole ten bude víc jak egoistický , to bude něco víc , jak já miluji lidi kteří uznávají jenom svůj názor a cizí nepřipustí :)))

na příspěvěk reagoval dawe04

Yoshitsune

jasně, ale člověk jaksi není "zvířecí bůh" a síla přírody. Ta nepřemýšlí takhle, takže už definitivně u ní nejde hovořit o tom, zda je hodná nebo zlá :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

to je je jako když člověk jde ven , taky určitě nejde úmyslně zašlapávat brouky , a snaží se vyhnout šnekům (třeba) a nechtěně a nevědomky může šlápnout na jednoho

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

Dle mého názoru "neutrální chaos" nebo spíš "přírodní síla" byla v originálním filmu, tady mi přijde i podle Watanabeho popisu jako prehistrické zvíře vržené do moderního světa lidí. A stejně tak proto nemůžete říct, jestli je hroznýš, žába, moucha, lev zlý nebo hodný.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

dawe04

:) ale diskutovat tady s Yoshim a přesvědčit ho o jeho omylu či špatném tvrzení, to je hoodně těžké :) Takže to asi dál rozvíjet nebudu :)

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jako kdyby Godzilla chtěla tak si tam se všema vytře prdel a tím by to pro ni haslo

dawe04

no počkej , počkej , však od toho je tu ta diskuze , tím že napíšeš že nechápu tvůj názor a následně zdrhneš , tím se nic nevyřeší a ani si nenecháš vysvětlit jiný názor , takže nikdo jiný kromě tebe nemá pravdu a tím to hasne , hele ty budeš asi trošku egoistický co ?

barancek

barancek (hodnocení, recenze)

Godzilla by mohla prist aj na slovensko do blavy znicit parlament sorry za troska politiky :)

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ono všechno svést na Godzillu , to je trošku moc jednoduchý , lehký a hlavně se to hodí že jo :-)

na příspěvěk reagoval dawe04

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Gareth Edwards a nový Jurský svět?

Gareth Edwards a nový Jurský svět?

21.02.2024

Kolem dinosauří série začíná opět být čím dál víc rušno. Není tomu ani tolik dnů od chvíle, co jste se zde mohli dočíst, že ohledně natočení nového dílu Jurského světa z pera scenáristy prvních dvou… (více)

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

27.11.2020

Godzilla vs. Kong se nejspíš posune

Godzilla vs. Kong se nejspíš posune

26.05.2020

Nadcházející snímek Godzilla vs. Kong režiséra Adama Wingarda, jenž má zakončit čtyřdílnou filmovou sérii odstartovanou filmem Godzilla z roku 2014, měl původně dorazit už tento měsíc. Později byl… (více)