Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

• USA Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (více)

V dalším pokračování svých fantastických dobrodružství se kapitán Jack, ke kterému se štěstěna opět jednou nemilosrdně obrátila zády, ocitá tváří v tvář bandě smrtících pirátských duchů pod vedením strašlivého kapitána Salazara (Javier Bardem), kterým se podařilo uniknout z Ďáblova trojúhelníku a jejichž jedinou touhou je připravit o život každého piráta - a zejména Jacka. Jackovou jedinou nadějí na přežití je bájný Poseidonův trojzubec, ale pokud má mít šanci ho nalézt, musí přesvědčit ke spolupráci Carinu Smythovou (Kaya Scodelario), geniální a krásnou astronomku, a Henryho (Brenton Thwaites), tvrdohlavého mladého námořníka a člena královského námořnictva. Jedině s jejich pomocí má kapitán Jack, svírající v rukách pevně kormidelní kolo Umírajícího racka, své zoufale nicotné a zchátralé lodi, naději nejen zvrátit nepřízeň osudu, se kterou se poslední dobou potýkal, ale také zachránit si život ve střetu s nejmocnějším a nejděsivějším protivníkem, jakému byl kdy nucen čelit. (Falcon)

Diskuze

rounen (hodnocení, recenze)

vipeerr: bohužel mám dojem že Rob Marshall mluvil o trilogii... takže já osobně si tipnu, že spacká i další 2 díly...

vipeerr

vipeerr (hodnocení, recenze)

Pokud režírovat bude stejný rejža jako u 1 a 2 nemám problém.
Johnny mě v žádném díle nezklamal, ovšem jde to od 10 k 5 ..

elmatador21: ok :D

Germanotta: jazzová tanečnice, no pěkný :) pro mě docela nevídané :)

rounen (hodnocení, recenze)

Germanotta: pokud to profilové foto jsi ty, tak to jsi teda dost kočka :P :)

Germanotta

Germanotta (hodnocení, recenze)

Ja sa náhodou teším, bavili ma všetky časti. No ale podla popisu hercov to vyzerá že tam zatial bude hrať len Johnny Depp ;D

Kubrickon

Kubrickon (hodnocení, recenze)

Tiež si myslím! Ritchieho Sherlock Holmes o veľa lepší než celý Piráti!!!

freelex

freelex (hodnocení, recenze)

Že si s tím už nedají pokoj, od jedničky  to šlo od desíti k pěti.

fogFrog

fogFrog (hodnocení, recenze)

Fritaaa: Loni na podzim byl v práci scénář, to psal Bruckheimer, chtějí se vyvarovat chyb z POTC4. Vyšlo i pár pochybných spekulací ohledně děje a názvu - Beyond the Seas World. Nejsem si moc jistá, jestli POTC6 byl vůbec potvrzen a nebyl jen novináři dodán při oznámení POTC5, že možná dojde ke stejné situaci jako u POTC2 a POTC3 - natáčení spolu. Povídá se, že by se mohl vrátit Bloom. Vím, že se říkalo, že POTC5 2013 a POTC6 2014, ale to asi těžko, protože do srpna natáčí Depp The Lone Ranger, a pak měl natáčet The Thin Man, ale ten se asi zdrží - údajně problém s rozpočtem, režisér R. Marshall by chtěl prý spíš nejdřív natočit Into the Woods, není ani obsazen protějšek Deppa a samotný Depp si chce dát trochu delší oraz mezi natáčeními, takže kdo ví, jak to nakonec dopadne.

Gumeny

Gumeny (hodnocení, recenze)

Fritaaa: Myslím, že sa budú natáčať spolu, tak aj premiera bude v jednom roku. Tak to bolo aj s druhým a tretím Matrixom.

Fritaaa

Fritaaa (hodnocení, recenze)

Zdravím,

jsou k filmu nějaké bližší informace? Něco málo o ději, popřípadě nějaé zprávy o hereckém obsazení?

Mimochodem, jsou správě data premiéry? Já jen, že pátý i šestý díl jsou oba dva napsané na ten stejné rok..

Žralok (hodnocení, recenze)

rounen: Tu ignoraci mam za trest nebo za odměnu ? :D Věř mi že fakt nemusim závidět a fiktivní holky už vůbec ne :D
Můžu slíbit ostatnim že už mě nebaví se s tou nickou hádat. Vimže on a ignorace nejde dohromady a zase napíše. Ale já končim ;)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Kolbenova

Kolbenova (hodnocení, recenze)

To sem zvědavej, jestli tahle diskuze někdy skončí, stejně jako natáčení sequelů pirátů.

rounen (hodnocení, recenze)

žralok: myslel jsem to, že každého asi z csfd znáš osobně, víš s kým chodí, kolik měl holek, kam chodí, atd... nechceš mi říct, jak se jmenuje rodina, která bydlí v New Yorku na Park Ave 3? tohle musíš vědět :)  podle mě jsi jen dítě, mladej harant co si hraje na dospěláka.. když má někdo jiný názor, nebo mu závidíš ( třeba holky), tak začneš bejt drzej, dělat si prdel, vymýšlet si, a zvedat si ego, abys byl king - typické chování dnešních pubošů a děcek... až se změníš a začneš bejt jiný, tak uvěřím, že jsi dospělej a dá se stebou argumentovat... zatím tě začnu ignorovat :)

Žralok (hodnocení, recenze)

rounen: Nehledě na to že jsi chtěl dát přesnej počet kolik lidí co Yoshitsunemu napsalo že je retard a nic. Já se ptal kde jsem konkrétně napsal že rozumim filmum. Nic. A kde jsem se ohradil proti tvýmu názoru na sérii Pirátů a Johnyho Deppa. Taky jsem se odpovědi nedočkal. Trochu v tom plaveš ne mladej ?

Žralok (hodnocení, recenze)

rounen: Nevěřim. Měl bych snad ? Holt si sni dál o tom že o tebe má zájem nějaká holka. Třeba se jednou dočkáš a nějaká blbá, zlitá a zfetovaná o tebe fakt zavadí :D Já to neunesl a proto ty nadáváš jo ? Jsem rád že o tom vim :D Nemáme se o čem bavit a pořád meleš to samý dokola :D

rounen (hodnocení, recenze)

žralok: já jsem klidnej :) ale tys to neunesl a zbytečně se ozval, aniž bys měl nějaký důkaz proti mě... bejvalka nebejvalka, svůj názor jsem ti napsal, když nevěříš, tak si naser... pak se nemáme o čem bavit :)

Žralok (hodnocení, recenze)

rounen: Tady se nám někdo rozčiluje a ani vymyšlená bejvalka nepomáhá :D Věř mi že fakt si nepotřebuju nic zvedat. Už vůbec ne na někom jako jsi ty. Když argumentuješ těma pirátama - Kde jsem se ozval proti tobě  a tvýmu názoru na Johnnyho a piráty. Nějak si to nevybavuju :D

rounen (hodnocení, recenze)

žralok: vyplývá to z tvých argumentů, a myslím si, že jenom proto, protože jsem napsal svůj názor na Piráty a Johnyho Deppa... jinak bys držel hubu a neozíval se... nevím jestli je monotématický průserář Yoshitsune tvůj nevlastní bráška, ale zjevně píšeš o mě stejné nepotvrzené sračky jako on, jen aby sis pozvedl své ego... v reálném životě někde na ulici to radši nedělej, protože by ti za to mohl kdokoliv dát přes držku - další moje rada odemě :)

Žralok (hodnocení, recenze)

rounen: Ukaž mi kde jsem napsal - Já filmum rozumim. A kde jsi vzal to že nedokážu přijmout tvuj negativní názor ? To bych moc rád věděl :D A já myslel že jsi chtěl Yoshitsunemu spočítat kolik lidí mu napsalo "retarde" Hodně mi nepřijde jako moc přesnej počet :D

Příspěvek byl smazán administrátorem.

rounen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: velmi hodně a určitě sis toho vědom :) takže nesváděj to na mě, předem díky :)

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku

24.10.2018

Depp, Rylance a Pattinson mezi barbary

Depp, Rylance a Pattinson mezi barbary

23.10.2018

Johnny Depp (Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta) a producent Andrea Iervolino (Hudba ticha) nedávno oznámili spolupráci na několika nových projektech, přičemž tím prvním se stane snímek Waiting for… (více)

Liga spravedlnosti 2 jen tak nebude

Liga spravedlnosti 2 jen tak nebude

20.11.2017

Rádio Filmové melodie obohacené o 515 skladeb!

Rádio Filmové melodie obohacené o 515 skladeb!

13.08.2017