TSZ

Tak tohle nezachránil ani můj oblíbený Liam Neeson. Až do cca 30.minuty jsem sledoval slibně se rozvíjející, napínavý thriller, a přemýšlel, kdo bude tím tajemným zločincem. Poté mi však bohužel došlo, že ať to skončí jakkoliv, v žádném případě to nemůže dávat smysl - a jako obvykle jsem se nespletl.Pak už jen unuděně čekáte, jak se z celé polízanice hlavní hrdina vylíže, jak moc mu budou všichni vděčni za svou záchranu a jestli ho ta malá holčička z letadla na konci vděčně obejme. A stane se.Postava Julianne Moore je zcela zbytečná, jako asi každá, kterou tato herečka kdy stvárnila. ()

PavelH

Po slibným začátku a průměrným středu přišel naprosto monstróně pičoidní konec. Zase jednou zhmotněný akční klišé. Tímhle filmem je pro mě Liam prošlý zboží. Nejenomže jsou jeho role všechny dost podobný, ale už jsou i pěkně trapný. Ne vůbec se mi to nelíbilo, vlastně si nějak nevybavim jedinej moment nebo nápad, kterej by stál za zapamatování. To jsem si myslel, že tyhle stupidní filmy se už netočej. A hle... ()

Clark_Kent

Takovýhle zápletky v letadle můžu. Dávám plný počet hvězd, mě se to líbilo. Neeson je dobrej a jěště ve spojení s Julianne Moore. ()

prochy10

ale jo!! po dlouhé době zase celkem vkusnej a do samého konce napínevej film, Liam jen potvrdil, že jeho filmy snesou přísná měřítka!! ()

JimDeNiro

Tak jsem se na tenhle film těšil, a to ze dvou důvodů! 1. Liam Neeson a za 2. Julianne Moore. Liam nezklamal, ten je prostě od dob 96 hodin parádní drsňák, který si poradí s kdekým.. Co mě zklamalo byl tak trochu scénář.. Ano,všudypřítomné klišé mi zas tak nevadilo, jak to,že se film v poslední třetině zhoupne trochu jinam, kam jsem nechtěl, aby se to stalo.. Ale co už.. Rozhodně mi film zpříjemnil večer a musím uznat, že atmosféru režisér Collet-Serra umí, takže jsem byl vcelku spokojen. Ale Julianne Moore mohla dostat o trochu více prostoru - no holt ju žeru... 80% ()

darthvader77

Návrat výborného herce, který se na plátně objevuje mnohem méně než by si zasloužil. Kamera, režie a především krásná hudba, to všechno mě vtáhlo do děje, stejně jako dokonalý hlavní představitel. Příběh velmi zajímavý určitě nemůžu říct, že je předvídatelný ani, že není originální no a dále napětí zajímavá stylizace posílání zpráv a pak samotné prohledávání letadla, kdy je všechno proti Liamovi. Musím uznat, že postavu má ušitou doslova na míru a vše na mě fungovalo jak mělo. Šel jsem na akční thriller s Liamem Neesonem a dostal jsem akční thriller. Za mě spokojenost a proto za pět. ()

DavidWebb

Takže to už inak asi do filmovej smrti Liama Neesona nebude. Ten chlap má jednoducho problém s dcérou. A to prosím neustále, teda prinajmenšom niekoľko jeho posledných filmov. V tomto prípade sa však jeho dcéra našťastie nestáva jeho najväčším problémom. Priznávam, že po prečítaní obsahu Non-Stopu som nebol príliš dychtivý si tento snímok pozrieť. Príbeh samotný nie je originálny ale napriek tomu značne napínavý a technicky dobre zvládnutý. Prinajmenšom dve tretiny filmu som bol stále na pochybách, kto by vôbec náš vydierač mohol byť. A sms-kovanie po obrazovke by bol vskutku dobrý nápad, ak by som ho už predtým nevidel v Sherlockovi Holmesovi. A opäť sa musím vrátiť k alkoholizmu hlavného hrdinu, nakoľko mám s týmto značné problémy a vyznám sa v tom. Viem, že na plátne to môže vyzerať zaujímavo, ale v skutočnom živote by si taký človek ani neškrtol - to mi verte, ani fyzicky ani psychicky. V každom prípade slušný thriler aj keď ja by som asi tak trochen upravil koniec. ()

Marty7CZ

Pecka, zase povedená akční petelice s vynikajícím bourakem Neesonem, málo dnešních tophollywood herců (dneska snad JEN Tomáš Krujzovic) je zárukou parádní horský dráhy na plátně! Bravo, 90% ()

Zombiepod

Filmy z prostredia dopravných lietadiel nikdy neboli mojím šálkom kávy, no osvedčenej kolaborácii Serra - Neeson som dal šancu. Na prekvapenie sa mi dostal veľmi solídny mystery triler s typickým rukopisom režiséra, s mrazivou stiesnenou atmosférou a kvalitne budovaným napätím. Liam je ako vždy výborný, no trochu zamrzí, že v poslednej tretine sa film nechcene mení na pomerne lacné klišé s hrdinským podtextom a logickými dierami. To však nemení nič na skutočnosti, že záver je napínavý ako sviňa, scenár stále nápaditý a odhalenie pomerne nepredvídateľné. Ako zaujímavý akčňák stojí za to. ()

Colchack

Škoda, že sa to napätie nepodarilo udržať aj v poslednej tretine filmu, kedy to začalo byť viac vtipné ako dramatické. Charizmatický Neeson ako inak presvedčivý. Predošlý Collet-Serraov film Neznámy ma bral viac. ()

papadoce

Je pravda, že to chcelo troška iný koniec, možno menej happyendu, ale musím uznať, že atmosféra počas celého filmu ma až nečakane pohltila a Neeson robí na staré kolená proste skvelé akčné thrilleri. ()

JohnZ87

Povedený komorní thriller odehrávající se na palubě letadla, který v některých ohledech může připomínat jiný Neesonův film - Neznámý. Skvělá práce s napětím a s postupným odhalováním resp. zahalováním rozuzlení. 80% ()

Lilien

Neesonovi úlohy osamelého bojovníka sedia a podľa mňa je top akčný herec súčastnosti. Super námet,rýchle tempo,akcia no záver stráca nejaké tie bodíky. ()

beso74

Perfektný nápad, lietadlo uprostred oceánu, jeden šerif a niekto, kto by si rád privyrobil k dôchodku a tak sa začne vyhrážať povraždením zopár nič netušiacich cestujúcich, ak mu americká vláda nepridá nejaký ten dolárik k dôchodku. A tak sa následne niečo okolo hodinky a pol rozvíja napínavé pátranie po identite vraha, ktoré dokáže zamestnať divákovú myseľ natoľko, že nemá žiaden čas na to, aby špekuloval nad reálnosťou situácie a čiernymi dierami scenára. Namiesto tomu drží prsty Billovi Marksovi pri tej jeho Mission Impossible. ()

Gromit

Tak tohle mě vážně dostalo! Dalších 96 hodin? Pche! Non-Stop je nervy drásající thriller, za který by se nestyděl ani sám Alfred Hitchcock. Závěrečná pointa sice není nikterak šokující (leč dává smysl), ale to, co jí předchází, se mi nesmazatelně vrylo do paměti už po prvním shlédnutí. Jaume Collet-Serra a Liam Neeson už sice spolu natočili solidního Nevinného, ale ten jejich druhé spolupráci nesahá ani po kotníky. Netvrdím, že je Non-Stop novodobým Uprchlíkem, mezi napínáky, které se dnes točí, však představuje absolutní špičku. ()

Maniik88

Mne sa film páčil. Napätie počas celého filmu. Páchateľ neznámi až do konca. Neeson proste skvelý a fajn bola aj Julianne Moore. Veľmi slušný akčňák, ktorému akurát trochu kazí dojem záver. Ten bol moc naivnučnú, aale stálo to za pozretie. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu