Grave Encounters

všechny plakáty

Diskuze

xxxboards

xxxboards (hodnocení, recenze)

www.ulozto.sk/10149235/grave-encounters-horor-novinka-2011-vlozene-titulky-nostra-avi  , vcelku dobrý film, keď si ho pozriete sami v noci ako ja tak môžem zaručiť že len tak ľahko nezaspíte :-)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

matmanX

matmanX (hodnocení, recenze)

Doufám, že to nebude taková kravina jako Blair Witch Project nebo Paranormal Activity. Hodnocení to má dobré, ale trailer není zrovna úžasný.

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

Tyhle efekty jsou sice okoukaný ale furt jsou dobré, a jestli JohnyiS stavíš film a strach v nich na efekty tak tě lituju.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

JohnnyiS: Ne? :D Ty kokot, já se leknul jako prase! Málem jsem dostal infarkt.. :D Se děláš cecky ne? :D

Pilda17 (hodnocení, recenze)

JohnnyiS: Hodnocení zatím nevypadá špatně, ale to měl ze začátku i Ward.. :)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Sháním titulky, jsou na ulož to, ale zaheslovaný, fakt nechápu..

dubinak

dubinak (hodnocení, recenze)

Na tohle se docela těším,ale mám trochu strach,že mě to zklame. Hlavně nemůžu film sehnat aalespoň s českými titulkami,protože moje angličtina není zas tak dokonalá. :-) jestli by byl někdo ochotný,může mi napsat odkaz :-) díky..mír s vámi.. :)

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Korbitch: :-D a ty sis to nestáhnul? čéče náš festival otrlého diváka by měl třešničku na dortu :-)

C3stmir

C3stmir (hodnocení, recenze)

do haje, at se to uz objevi... kdo se ma porad divat na ukazky :).... i kdyz to celkem posrali tou ukazkou jak ukazali ten xicht a jine veci. Skoda toho!!

Dlee

Dlee (hodnocení, recenze)

korbitch22 No je to rok 2010 takže by to už někde mnělo být.
Koukal sem i na ruznejch Ruskejch stránkách a nikde nic a přitom tam je vždy všechno uplně jako rpvní.

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Dlee: bratr někde něco scháněl a všechno je zaheslovaný nebo zavirovaný :-D

Ravi

Ravi (hodnocení, recenze)

Lizie_star: Na Facebooku potvrdili, že v srpnu 2011. Na Tribeca Film Festivalu to bude sice už v dubnu, ale to je New York.

Lizie_star

Lizie_star (hodnocení, recenze)

Jsem zvědavá,akorát všude píšou 2011 tady 2010...kdy to máš přijít do kin?