Diktátor

Pidzey

Prvních čtvrt hodiny jsem se řezal bez přestání. Pak kvalita trochu poklesla, ale pořád se střídali slabší vtipy s těmi výbornými.(geniální scéna ve vrtulníku) Diktátor je v porovnání s Boratem nebo Brunem trochu měkčí. Tohle téma by se satiricky dalo zpracovat mnohem drsněji. Leč je to i tak solidní zábava a Sacha je podle mého jeden z nejlepších součastných komiků. ()

Mallyyy

Kravina, Kravina a Kravina... Divím se, že jsem to dokoukal. Nepochopím hodnocení, ale to už teď u mnoho ''komedii'' nechápu. Čekal jsem opravdu víc. Více mě pobavil i Zohan... ()

Wawer

Opět ďábelsky vtipné, bohužel tentokrát jen místy. Místy jde Cohen zbytečně daleko za hranici majoritního vkusu a strhává tím film do laciné sprosťárny. Naštěstí je to jen pár úletů, ale i to je dost na to aby byl Diktátor v mých oči svržen z příčky nejvyšší, ke které to ve finále neměl zas až tak daleko. ()

Flagg

Je to mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Některé vtipy jsou geniální (projev o rozdílu mezi demokracií a diktaturou, Porsche 911 2012), na druhou stranu spousta jich je až moc prvoplánových. Ke čtyřem hvězdičkám mně nakonec táhnou výborná camea Megan Fox a Edwarda Nortona. ()

RedHot

Může se buď za každou cenu jít těžce proti proudu a Diktátora odsoudit, nebo se otevřeně přiznat, jaký to byl zážitek. Sašův humor je přesně to, proč ještě slepě věřím Hollywoodu. --- Vřele varuji před českým dabingem, který stejně jako u Borata leccos zkazí. ()

rusty09

Cohena mám rád a poprvý natočil film, kterej neni o 2-3 dobrejch scénách a jinak o ničem. Celej film sem se skvěle bavil. ()

El-Barto

Kristovanoho, to byla nuda. Brüno je Cohenovsky dementnější a proto i trochu zábavnější. Diktátor mě ale i přes několik (max. pět, u kterých jsem se pousmál) podařených gagů strašně nudil. Další problém je v tom, že je oproti Boratovi i Brünovi méně uvěřitelný, což ještě podtruhuje finále při podpisu ústavy. Za mě palec dolů. ()

Gastovski

Když jsem se víc nasmál u traileru než u samotného filmu, tak je asi něco v nepořádku. Cohenovi není nic svaté, což je jenom dobře, protože u pár vtípků, narážek a zesměšnění se člověk hodně zasměje. Ale to by jich nesměla být polovina v traileru a druhou polovinu by nesměl udusit dějový balast. Prvních 20 minut super nálož, pak už nastupuje dosti trapná taškařice se svou kamarádkou nudou. Film jako takový rozhodně má poselství pro dnešní vykroucenípalicehodný svět, ale já se chtěl bavit, tudíž mi to bylo u zadele nějaké poselství. Borat tedy zůstává pořád (v rámci satirických komedií) nejlepšejším kouskem v Cohenově filmografii. ()

cyphercz

Není to taková debilita jako Bruno, člověk se i zasměje, ale hodně mi hodnocení srazil závěrečný happy end, který vůbec nebyl třeba... škoda ()

edie sedgwic

Vyborne som sa bavila. Nekompromisny a vsetko len nie politicky korektny humor Sachu Baron Cohena mi zase raz sadol. Tentokrat si vzal na paskal terorizmus a diktatorstvo (okrem ineho) a dava to vyzrat uplne vsetkym. Mam rada ludi, ktori sa neboja ist do extremu a Baron je jeden z tych, ktory nemaju respekt pred nikym a nicim. Hoci sa na prvy pohlad zda, ze ide len o bezduchu komediu, Cohen upozornuje na naozaj palcive problemy a zaobaluje ich do humoru a ironie. ()

char_t

Ze všech naprostých kravin je tahle ta nejlepší. Nálož nekorektního humoru, tu geniálního, tu pubertálního, ale v průměru velmi kvalitního. Královsky jsem se zasmál. Where are the rebel bases?!? ()