Zásah

(festivalový název)

Ishmael (Iko Uwais) jakožto mladík trpící úplnou amnésií s masivním poraněním na hlavě. Nepamatuje si absolutně nic, natož svojí identitu. Po ošetření od dokorky Ailin (Chelsea Islan)  vypukne spád událostí a Ish bude muset čelit minulosti, resp. lidem, kteří s ním zřejmě mají nevyřízené účty. A následuje násilí... (Ouwen)

Diskuze

Ouwen (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

to i batman umí pěkný bojový kousky.. nevim v jakým díle předváděl Keysi Fighting Metod, pamatuju si že naskočil do nějakého chumlu a tam jsem si vychutnal ty chvaty a lokty :D a KFM je jedno z mejch oblíbenejch bojovejch stylů. Ale upřímně - na batmany se nikdy nepodívám. Nepochybuju o kvalitách.. ale nic to pro mě není

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Yoshitsune

Ale to nejsou stejné ikonky, a já stejně do diskuzí už moc nechodím a ještě méně do diskuzí, do kterých chodí Ouwen. Tak se to nauč rozeznávat nebo si dej vyšetřit oči! :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Jo, já když jsem viděl s tou ikonkou Ouwena v nějaké diskuzi poprvé, tak jsem se chvilku divil, že si nepamatuji, že bych tam přispíval. Ale pak jsem si všiml, že to není Bruce, ale nějakej trapnej šerif :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Ouwen

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

nicméně z tohohle film ucítím, takovou tu pozitivní energii, asi jako když sem viděl trailer na Raid 2

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a ještě sem zvědavý na ty dva bráchy, a taky na toho s brejlema a ještě toho plešatýho, od krve a směje se jako Joker

Ouwen

sakra spletl sem si tě s DarKnigem, máte hrozně podobné profilovky ,dělejte s tím někdo něco a k té holce, nooo aby se jí to nevymstilo

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Yoshitsune

Já jsem si nevšiml, že tu již ten trailer je, proto jsem to smazal.

Vypadá to jinak skvěle, Hammer girl jako milá sestřička, sem s tím už jen kvůli tomu!

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Uživatel TheDarKnig smazal svůj příspěvek.

Ouwen

já sem se koukal, aaa ten film byl sice v přípravě, ale byl zrušen protože tam byli produkční problémy

na příspěvěk reagoval Ouwen

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

takže nože, střelné zbraně i bojová umění, to bude mít od každého něco