Mia a Brian se radují z narození dítěte a oddávají se rodičovským starostem. Miin bratr Dom se probouzí vedle Eleny, bývalé parťačky federálního agenta Hobbse, který šel celé partě po krku. Právě on Doma vytrhne z jeho poklidného života. Kupodivu mu nechce nasadit želízka, ale přichází s nabídkou, která se neodmítá. Hobbs se už dlouho snaží dopadnout bývalého příslušníka speciálních jednotek SEALs Owena Shawa a jeho gang, který svých schopností za volantem využívá k páchání zločinu. V Owenově analyticky chladnokrevném mozku vznikl plán na krádež nebezpečné technologie sloužící k výrobě zbraně hromadného ničení. Je potřeba mu v tom zabránit, proto se Hobbs obrátí na Doma a jeho parťáky s žádostí, aby své schopnosti tentokrát využili ve prospěch něčeho užitečného a protivníka porazili jeho vlastními zbraněmi. Výměnou za pomoc jim nabízí čistý trestný rejstřík pro všechny a možnost vrátit se domů. (TV Nova)

Diskuze

Chipsonator (hodnocení, recenze)

Spiker01

No nevím, Smith je silné jméno, ale přeci jen Shyamalan už není nějaký ten pátek ve formě, a podle mě After Earth není ten typ filmu na kterém by diváci chodili ve velkém. Navíc z trailerů to vypadá že víc prostoru a akčních scén bude mít Smith junior. No a teď se dívám na IMDb a to hodnocení celkem šok. 5.1? Sice teprve hodnotilo něco málo přes 2 a půl tisíc lidí, ale takhle bídné hodnocení jsem nečekal ani ve snu. Podle mě budou vážně rádi když se to zaplatí a vydělá aspoň 10 mega.

na příspěvěk reagoval Spiker01

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

karlik4801

Smith asi těžko zachrání to, že poslední 3 filmy režiséra byly nehorázný sračky a tenhle prej není o moc lepší. Hold lidi chtěj kvalitu a Willa v akci a ne koukat na Jadena jak se prohání po Zemi a Will tam celou dobu dřepí

Uživatel S.W.A.T smazal svůj příspěvek.

karlik4801 (hodnocení, recenze)

GAZ789

Snad vyšplhá, já bych to přál, jen je to dost slabota. Při sedmém díle po více jak deseti leté série, která je poměrně úspěšná, bych čekal víc.

na příspěvěk reagoval Spiker01, GAZ789

Chipsonator

to je pravda Linovi nikdo spočiatku nedôveroval a ani morganovi predsa len jeho scenáre neboli vždy také pecky ale aspoň vydíme že keď sa darí tak sa darí a potom sa ide do toho naplno

Chipsonator (hodnocení, recenze)

Spiker01 , GAZ789

Tak jako jo, určitě i Lin má podíl na scénáři, ale příjde mi že se zapomíná právě i na Morganovi zásluhy (přeci jen on a Lin vytáhli tu sérii tam kde právě je).

karlik4801 (hodnocení, recenze)

Teda ty tržby nejsou žádný výkon. Na to, že je to šestka je to slabota. Se sedmičkou už by mohla přijít miliarda do 14 dnů. Snad nepůjde kvalita dolů, když jsou filmy rok po sobě, bez společného natáčení.

Chipsonator

ty si na michelle odborník takže ťa beriem za slovo .. ale Linovo slovo malo pri písaní scenára dosť veľkú váhu ..

Spiker01

presne je to šikovný chlapík .. verím tomu že 8-ičku natočí on a bude to ešte väščí come-back ako spravil pri 5-ke ..

Spiker01 (hodnocení, recenze)

GAZ789

V tomhle ohledu jsem spíš předpokládal, že ukážou, že to udělal někdo jinej (protože ve čtyřce si to Diesel jen představoval), ale takhle to taky bylo vymyšleno dobře, navíc se nemusela vysvětlovat Domova představivost. S propojeností jsem spokojen, Lin to připravit parádně.

S.W.A.T

šťastie á aj v tom že neukázal ako ten neger z FAF4 strelil do letty určite cchel aby to tak bolo ale vďaka pánu  bohu to nenatočil .. a tak sme sa dočkali sexy michelle rodriguez v FAF6 som mu vďačný

na příspěvěk reagoval Spiker01, Chipsonator

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

GAZ789 , GAZ789

Michelle a všichni herci se vrátí. Produkce se teprve rozbíhá a tak ještě nejsou všichni přidaní.

Scéna se Stathamem se točila během natáčení 6 a Lin to vymyšlený neměl. Ale měl velkou kliku, že ve 3 neukázal kdo Hana nabral a tak mohl konečně 3 dějově zařadit - počítál ale stím, že Han v 6 už do Tokya konečně pojede

GAZ789 (hodnocení, recenze)

a ešte sa tak pozerám že michelle nemá medzi filmami do búducih rokov napísanú FAF7 oni s ňou už nepočítajú ?

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

GAZ789 (hodnocení, recenze)

tak včera som bol v kine .. neskutočný zážitok to fakt .. myslíte si že Justin to mal takto premyslené už od tokio driftu ? ... mám na mysli návrat letty, pospájanie starej partie a pridanie jasona do série cez spomínaný tokio drift.... ja si myslím že nie ale nevedel som posúdiť ako stará je tá scéna zo stathamom .. možno ju natočil zároveň s tokio driftom a nechal si ju pre seba ale to už si protirečím lebo potom by už mal do predu vymyslený tento dokonalý príbeh

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

Spiker01 (hodnocení, recenze)

VojinRyan

Plánujou další trilogii, takže ta bude určitě a pak se uvidí, jak to bude sypat. Lin by se mohl v osmičce vrátit no.

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Gabushka

Keď bude o toho Lin a stará parta + Dwayne, nech to má aj 10. dielov. Lin povedal, že on chce čas na prípravu. Štúdio mu ho nedalo, tak vymenili režiséra. Ale keď Lin bude mať čas, nech si pripraví super 8. diel, tak bude fajn.

na příspěvěk reagoval Spiker01

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (více)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson