Mia a Brian se radují z narození dítěte a oddávají se rodičovským starostem. Miin bratr Dom se probouzí vedle Eleny, bývalé parťačky federálního agenta Hobbse, který šel celé partě po krku. Právě on Doma vytrhne z jeho poklidného života. Kupodivu mu nechce nasadit želízka, ale přichází s nabídkou, která se neodmítá. Hobbs se už dlouho snaží dopadnout bývalého příslušníka speciálních jednotek SEALs Owena Shawa a jeho gang, který svých schopností za volantem využívá k páchání zločinu. V Owenově analyticky chladnokrevném mozku vznikl plán na krádež nebezpečné technologie sloužící k výrobě zbraně hromadného ničení. Je potřeba mu v tom zabránit, proto se Hobbs obrátí na Doma a jeho parťáky s žádostí, aby své schopnosti tentokrát využili ve prospěch něčeho užitečného a protivníka porazili jeho vlastními zbraněmi. Výměnou za pomoc jim nabízí čistý trestný rejstřík pro všechny a možnost vrátit se domů. (TV Nova)

xardix

Obecně slabší než výborný 5. díl. Akce je prostřídaná přípravami týmu, někdy více, někdy méně vtipnými. Navíc je ve filmu nejdelší vzletová dráha od doby Smrtonosné pasti 2. ()

mcamino

Tohle mě baví, v podstatě je teneto díl podobný předchozímu, hodně akce a zároveň to podstatné jádro rychlých aut. Letty se vrátila do rodiny. Dvě hodiny jsem se opravdu nenudil. V závěru můžeme opět vidět nový problém pro další díl. Za mě plný počet. ()

Michal118

S Rychle a zběsile toho ,,šestka" nemá moc společného. Jak přišel Hobbs, odešli závody, za což ho nesoudím, naopak je to dobré zpestření filmu, ale přeci jen je to film o závodech s auty. Jedná se podle mě o nejhorší díl série. 60% ()

Nastix

Přistupuji k těmto filmům prostě ve stylu, chci vidět akci, humor a náznak děje. No všechno tak nějak šlo ale ten konec s nekonečnou dráhou mě nudil. ()

soukyd33

No, tak po tomhle díle je už v sérii Rychle a zběsile možné všechno! Náš tým se tentokrát vydá do Londýna, a zboří tam kartel se zbraněmi. Konec je dost akční, a opět změní tým. Za soundtrack i tentokrát 👍. Poslední scéna ve filmu vše předchozí vysvětlí, hlavně pak co se stalo v Tokiu. Hvězdiček 4**** ()

Skylwalker42

Jedna hvězda za Rocka a druhá za tank. Avšak... tank tam doslova rozdrtí tucet jedoucích aut, takže máme i tolik mrtvých..a na konci jsou všichni šťastni, že rodinka je pohromadě. Diesel mě už krutě nebaví. Ten sype ze sebe ty svá moudra. Na Jonshona se alespoň dobře dívá. ()

KuceraJohny

Tohle je přesně ten díl, kdy měla série skončit. Nejlepší by to bylo už minulý díl, ale po skvělém finále se dá vždy ještě pochopit poslední návrat oblíbených hrdinů, kteří to celé ještě jednou zakončí. Něco jako když se herci v divadle uklání, ale vždy přijdou ještě jednou. Jak již víme tak se nestalo, ale to odbočuji. V šestce se vrací oblíbená parta, která je prostě skvělá. Všechny postavy jsou opět přesně takový jací mají být. I když od tohoto dílu se objevovali věci, které mi začali vadit, ještě to tu tak nějak funguje jak má. Lokalitě se opět nedá co vytknout a souboj týmu proti týmu je neskutečně zábavný. Akce už sice začíná být, ne lehce, přitažená za vlasy, ale když vypnete dá se to přehlédnout. Je jasné že Domův tým je po Riu braný jako superteam, ale teď proti němu stojí skutečný tým, který není gang. Naštěstí tohle zvládli filmaři dobře. Naše parta nepůsobí jako vyškolená speciální jednotka nebo nějací specialisté, působí tu stále jako bývalý závodníci co se akorát posunuli zase o krok dál. O autech to už moc není, ale i zde se dají najít světlé chvilky. I když úroveň o něco klesla zábava možná ještě vzrostla a tak zůstávám jako původní fanoušek na největším hodnocení. Takhle nějak může vypadat druhé uklonění. ()

Bogrant

Znovu to bolo nadupané, dynamické, miestami zábavné, rýchle a samozrejme zbesilé, ale chýbal tomu väčší moment prekvapenia, ktorý sa dostavil až v poslednej fázy filmu. Čo však vôbec nechýbalo, ale predsa sa to tam nachádzalo, bola prehnanosť - Johnsonov skok z jedného auta do druhého, alebo Dieselov ukážka lietania na moste. Záverečná scéna s lietadlom to isté. Polovičné nabudenie na sedmičku, ktoré vylepšilo iba cameo Stathama. ()

Jansuper

Jako já mám rychle a zběsile 6 rád a kdykoliv bych si ji rád zase někdy pustil ale to s tím že upřímně to pro mě tady přestává být už rychle a zběsile, jako vždy když vidím jak v prvním díle si povídají Dom s Brianem o pouštních válkách v té restaurace si vždy říkám kdyby ste věděli co vás zachvili čeká, zachvili potáhnete přes celý Rio de janero velký trezor kterým zničíte půl Rio de janera, pak se tu budete nahánět s rampovýma autama, budete se honit s tankem, pak se umislně srazite autama budete skákat z jednoho mrakodrapu do druhého pak budete střílet harpuny otáčet rukou torpéda, a ujíždet tepelně navaděným střelam a pak tu budete blbnout s magnetama a pak možná poletíte do vesmíru, ale teď zpátky k šestce jako ono je to fakt dost pestrý, děje se tam toho hodně je tam hodně automobilových scén a ty scény sou natočené fakt dobře a máme tady fakt fajn partu zase a sem strašně rád že se tu vrátila Letty, objevily se tu častěji ty duo souboje které já mám fakt rád ale upřímně už je to tu docela často přitroublá ta akce a občas sem už musel vypnout upřímně mozek, a jako do rychle a zběsile dávat tank, rampový auta už podle nebyl tak dobrý nápad ale jako sem rád že tu byl aspoň jeden fakt pěkný povedený závod v provozu a ta úvodní jízda na začátku u té propasti a jako zakončení trilogie 4 až 6 dílů to bylo dobré. Ale někdy fakt dobré hlášky a někdy i humor a na tu scénu na té aukci s těma autama nikdy nezapomenu 😅,   můžu změnit názor v jedné věci kterou tu připíšu, je to pro mě rychle a zběsile se vším všudy, beru to prostě jako akční zábavu ()

Kritickej

5/10 Viděno zpětně, tady je ta chvíle, kdy tahle série začala jít do prdele.  Oproti dalším dílům je to ještě snesitelný, ale kvalitativní sešup vůči pětce je obrovský. ()

largesnake

7/10. Já tomu zase nevěřím, to snad není možný. Šestka je totiž zatím druhý nejlepší díl (hned po pětce). A zase jsem se fakt bavil. Bravurně natočené akční scény, finále s auty zavěšenými za letadlo se jen tak nezapomene. Scéna kdy se vrátila Letty je dost šokující a nečekaná. Jen je to tentokrát méně kulervoucí a více přepálené a to trochu vadí. Jinak je to prostě film na zabavení a o nic víc tomu filmu nejde. ()

motyka52

Chtěl bych něco napsat, ale momentálně mi teče po monitoru tolik testosteronu, že musím chvíli počkat ... ne teď vážně, byl by někdo reálně schopnej spočítat, jak dlouhá byla ta ranvej? D11 z Prahy do Hradce? Nebo D1 z Prahy do Brna? A nešlo by v rámci Mythbusters vyzkoušet, jestli jde opravdu provést ten přelet se záchranou člověka přes dálnici? Anebo .... ne, už dost. Žádná z těhle blbostí mě nijak neuráží. Dobrovolně na tuhle sérii koukám v lobotomickém módu, což je ten hlavní předpoklad, jak si ji užít. Poslední půlhodinka, kde byly ty největší nesmysly koncentrované, byla nejzábavnější. V té zbylé části filmu se tomu ale občas zadrhával motor, což byl trochu rozdíl proti o něco nabušenější pětce. Ale jasně, nitpicking, těším se na sedmičku. ()

dortpocuni

Zdravim ve spolek. Pro prehled udelam mensi rekapitulaci vsech dilu. Je mi jasne, ze pokud mate misto nohou od postele ctyri pneumatiky a zachodove prkenko osvetleno neonovyma zarivkama, nize uvedene hodnoceni bude pro vas bezpredmetne: ***** 1. Byla prvni a ukazala dobrou akci, dobry pribeh, akci, herecky standard a super auta. 80% ***** 2. Pad na dno, z 1. dilu zustalo pouze par hercu, scenar prosty asi jako jeden natazeny dil nejakeho serialu. 40% ***** 3. Porad jsme na dne, tentokrat v Japonsku. Z puvodni herecke sestavy nikdo nezustal. 30% ***** 4. Zaciname se skrabat zpet nahoru. Zpet vidime stare zname obliceje. Akce a dej se nam zacina zlepsovat. 60% ***** 5. Vystup na Fast & Furious vrchol. Pribeh, akce, hudba, herci, prostredi, zaporak. Tady nemam zadnou vytku. 90% ***** 6. Se posunula do kategorie, do ktere patri napr. Bruce Willis s Die Hard. Mam na mysli tu nekonecnou odolnost cloveka proti zniceni - at se deje co se deje :-) Napr. scena z Die Hard 4, kdy se sklouzl stihacce po kridlu. To jsou momenty, kdy se cele kino smeje, ale ne kvuli vtipnosti :-) Mnohe jiz napovidal trailer - tank, letadlo Antonov vs cars apod. Kdyby se tohle stalo 007 tak ani nemrknu, ale tady mrkam. Dalsi vec je, ze tenhle dil obsahuje nejvice PC efektu ze vsech dilu. Samozrejme jde porad videt, ze Justin Li se naucil tocit. Asi jako Martin Cambel (Casino Royale) je velice dobry rutiner. Citite, ze umi rezirovat, zvlada natocit super akci, dovede drzet cloveka v napeti. Jak ale rikam, s timhle dilem se posunul jiz do urovne, kde auta jiz nejsou na prvnim miste (tam ostatne jiz nebyla v 5. dilu). Pokud si dobre prectete hercke obsazeni k 6 tak jiz tam uvidite jmeno Jason Statham (ne az v 7. dilu). Co se tyce deje tak zaklad pochopite z traileru, ale nemuzu prozradit vice - tolik veci! Tolik zmen.... ze se hroooozne tesim na 7. dil!!! Je to velice fajn rozlouceni rezisera, ktery ma na svedomi 4 dily Fast & Furious a jiz ted se nemuzu dockat sedmeho dilu. 70% PS: Zajimalo by mne, kolik lidi sedelo az do konce filmu Iron Man 3 (az skonci credits) a videlo neco co cely film pekne koplo na jiny level :-) Zde se to vyplati tez. ()

djhlina

Fantastický rozbeh ktorý vydrží až do konca, Justin Lin si nastavil po piatom dieli laťku veľmi vysoko ktorú síce neprekonal ale zatlačil poriadne na pílu a akcia tu je v podstate nonstop, skvelo zohraný tým z pätky pokračuje aj tu no narozdiel od predchádzajúcich dielov som mal tu pocit ako keby Paul Walker bol odstavený na druhú koľaj, čo sa týka hlavného záporáka v podaní výborného Luka Evansa a jeho partie , tak oproti minulým dielom konečne máte pocit že hlavný hrdinovia to majú naozaj ťažké a dostávajú pekne na prdel. Dej je jednoduchý a stručný ale to už sme si mohli zvyknúť aj v minulých dieloch tu vidíte ako to všetko pekne do seba zapadá , keď sa film blížil ku koncu tak som bol naklonený k 4 hviezdam ale potom ma definitívne presvedčila záverečná scéna ktorú si budem pamätať z filmu najdlhšie. Nástupom Stathama na scénu vám nič iné nezostáva ako čakať na ďaľší diel ktorý verím že hororový kráľ James Wan zvládne. P.S. V sedmičke budú mať Diesel a spol. po prdeli:D ()

Thommy91

Není to film, který vás osloví, ale solidní pokračování, plné přehnané akce, kde se porušujou fyzikální zákony. Proč ne. Na odreagování super. Mimochodem, napadlo někoho jak neuvěřitelně dlouhá musela být ta runway v závěru filmu ? ()

vitraurig

Ve 4DX je to prvotridni zazitek. Obcas tomu chybel hlubsi dej, nebo byly bitky moc dlouhe, ale v celku je to opravdu podareny film. Doporucuji 4DX kino. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (více)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson