Mia a Brian se radují z narození dítěte a oddávají se rodičovským starostem. Miin bratr Dom se probouzí vedle Eleny, bývalé parťačky federálního agenta Hobbse, který šel celé partě po krku. Právě on Doma vytrhne z jeho poklidného života. Kupodivu mu nechce nasadit želízka, ale přichází s nabídkou, která se neodmítá. Hobbs se už dlouho snaží dopadnout bývalého příslušníka speciálních jednotek SEALs Owena Shawa a jeho gang, který svých schopností za volantem využívá k páchání zločinu. V Owenově analyticky chladnokrevném mozku vznikl plán na krádež nebezpečné technologie sloužící k výrobě zbraně hromadného ničení. Je potřeba mu v tom zabránit, proto se Hobbs obrátí na Doma a jeho parťáky s žádostí, aby své schopnosti tentokrát využili ve prospěch něčeho užitečného a protivníka porazili jeho vlastními zbraněmi. Výměnou za pomoc jim nabízí čistý trestný rejstřík pro všechny a možnost vrátit se domů. (TV Nova)

Jason69

Nabušená testosteronová akce, která má pěkně svižné tempo, kde se střídá akce za akcí, bitka za bitkou drsných chlapů i holek. Pro mě jako fanouška této série to byl zase parádní díl, i když škoda, že některé scény byly už dost přehnané, ale pokud to překousnete a nepřemýšlíte u toho moc tak dostanete naservírovanou pořádnou nálož od Justina Lina. 85% ()

victt

You’ve got the best crew in the world standing right in front of you, give them a reason to stay. Po Fast Five sme opäť dostali kvalitnú porciu akcie. Justin Lin znova výborne zvládol scény, až na pár úplných absurdít, ako napr. Vin Diesel a jeho skok na moste alebo runaway ktorá bola asi nekonečná. Ale aby ste si film užili netreba sa nad tým nejako veľmi zamýšľať. Veľa krát som sa bavil pri jednotlivých scénkach a hláškach. Celá séria sa kvalitne rozrastá a veľmi sa teším na F&F7 s novým režisérom a veľmi zaujímavým záporakom. ()

Alca

Jako vždycky legrace, jako vždycky rychlá auta a napínavá akce. Že už na začátku víte, jak to dopadne? No a? Hvězdičku ubírám za skok přes most, ale nebudu prozrazovat víc. Nicméně jsme se úžasně bavili při odpočinkovém filmu. ()

DooM94

Každej si stěžuje, že tam je víc akce něž závodů....... ty vole lidi !!! proberte se !!!... když tam bylo víc závodů tak vás to "nudilo" a dávali jste špatný hodnocení. Teď když tam je akce a furt tam jezdí v těch nejbrutálnějších kárách tak si stěžujete, že tam je zase moc akce.... JSTE HOTOVÝ...... 80%.... pro mě to je možná i akčňák roku!! ()

borohub

Film to byl špičkový, avšak už to není to rychle a zběsile jako 1 či 2. Za celý film byly snad jenom dva závody a ani ne moc pořádné. Ale tak co už, rychlá auta tam byly, akce tam také byla, je pravda že film byl dost často fakt nelogickej, ale s tím musel každý kdo si to pustil počítat. Nevím no, tento film není pro každýho, ale kdo má rád pořádnou a občas dost dementní akci tak je tento snímek pro něj jako dělaný. Už se moc těším na 7 ()

angel.CZ

Taak Vám nevím, ale Holywood se vrací a do zlatých 90tých let své nejlepší produkce akčních filmů. Spíše než rychle a zběsile bychto typoval na pokračovaní Mizerové či Miami Vice... i tak dávka akce tam byla a 40 kilometrů dlouhé letiště také... 65% ()

Vykuk

S každým dalším dílem to čím dál více připomíná spíš Postradatelné, s tím rozdílem, že tahle série na to nemá. Kousky, které předvedli v tomhle díle, za ty by se nestyděli ani Avengers. Celkově film odsýpal, humor místy super, místy nedotažené wtf. Váhal jsem mezi 3-4 hvězdami, ale co, bavil jsem se, burácení motorů bylo, relativně kvalitní rvačky taky, takže spokojenost. ()

vieriX

Říkal jsem to už minule, ale Justin Lin tuto sérii zachránil, protože po čtvrtém díle to vypadalo na jasnou smrt. Ale poslední díly z toho kromě automobilových závodu udělali pořádnou akční jízdu, která s každým dílem šla nahoru víc a víc. Tak si to to zrňme před bandou je možná jejich největší a nejnebezpečnější akce jejich života. Protože tentokrát za soupeře mají opravdové profíky a ne jen nějaké nádeníky. Luke Evans jako záporák byla hodně dobrá volba zatím je jeden z nejlepších z celé série. No a agent Hobbs dostává více prostoru a je to jen ku prospěchu protože The Rock se pro tyto role narodil. No a zbytek bandy je prostě zbytek bandy. Jsem hodně zvědavý jak zatopí v sedmičce bandě s Vínem Dieselem bratr Owena Showa s tváří Jasona Stathama sorry za menší spoiler hlavně nechoďte z kina před závěrečnými titulky. Rychle a zběsile je nejlepší akční film roku a ke konci roku nebude rozhodně nikdo kdo by ho z trůnu sesadil. ()

Eilem

Pumpovanie a pumpovanie neskutočnej akcie , ja viem pustite sa do mna ked chcete kopec predvidavosti, kopec nerealnosti miestami az na zasmiatie ale to nevadi. Nechajte sa tym uniest a ten zazitok bude vynikajuci!!! 9/10 ()

RINGOCZ

Už to nemělo takový "drive" jako výtečná Fast Five, nicméně pořád se jedná o skvělý oddychový akční snímek letní sezony. Opět to výborně táhne stará dobrá parta v čele s V. Dieslem a navrátivší se M. Rodriguez. Vyvážený mix akce a odlehčenosti doplňuje skvělý T. Gibson, jehož hlášky byly výborně napsané. Mínus bych viděl v několika přetažených akčních scénách, ale myslím si, že to je jen malá kaňka na kráse. Co mi osobně nejvíce udělalo radost je The Rock - konečně zaujal právoplatné postavení na pomyslném žebříčku "oldschool-type action heroes". Nejen, že je to chodící namakaná reklama na Underarmour :), . . . ale tak nějak konečně hraje to, co jsme od něj očekávali všechny ty roky po "Kráčející skále" a "Welcome to the Jungle" . . . ()

migele

Pěkně rychlá sračka, která už není o tuningovaných autech, jak to mam rád. V polovině filmu jsem se nudil a některé sci-fi scény mě doslova rozesmály ( i zbytek kina). ()

Syna.1990

Mám hodně velký problém, protože nevím jak tento film ohodnotit a proto jsem si řekl, že si to zase zkusím zprůměrovat. Takže soundtrack 80%, některé scény byly vážně trochu přehnané, na druhou stranu proč ne .. Některé byly lepší, některé zase horší, ale musím podotknout, že všechny byly výborně natočené 70%, humor (hlášky a gesta) 85%, ale celkově mě tento film bohužel nedostal, něco mu chybělo, možná mě i trochu štvalo, jak je to celé překombinované a lehce přitažené za vlasy a z toho důvodu je můj názor "pouze" 70% a to jen proto, že mám tuto sérii dost rád. Takže mé váhání mezi 3 - 4 rozhodl průměr 76,25%! ()

thepeabody

Kdo se předem připraví na absenci fyziky a logiky, ten bude z filmu nadšen. V rámci žánru ukázkový. Já jsem věděl přesně, co od filmu čekám a do čeho jdu, a dostal jsem přesně to. A trošku víc. Letty is back. Enough said. ()

Scelleton

Justin Lin má sice úžasný styl akčních filmů, ale nemá mozek. Vcelku výborný film, pro mě asi tak na úrovni pátého dílu, který vlastně vůbec může za to, že vznikl i tento film, bohužel kazí naprostá přehnanost v akčních scénách, což zapříčinilo to, že jsem si chvilku myslel, že nesleduji Rychle a zběsile, ale spíše nějakou adaptaci marvelovských superhrdinů. Každopádně hlášky skvělé, styl si to drží, akce opravdu originální (i když přehnaná) a můžu se zaručit, že se u filmu rozhodně nudit nebudete. Mnohdy se dá ocenit i to, že Justin Lin dokáže navodit rychlou a akční atmosféru, avšak stále udrží pořádek a vždy budete vědět, co se na scéně zrovna děje, což málokdo umí. Následuje SPOILER: Bohužel dobrý pocit z filmu také kazí konec, kde úplně zbytečně zemře jeden z hrdinů (což jim sice vyřeší logickou návaznost na třetí díl, ale beztak se to dalo vyřešit i jinak, tohle bylo celkem trapný klišé) a poté se Vin Diesel, též úplně zbytečně, vybourá na místě, kde to vzhledem k ostatním scénám a jeho jízdním schopnostem prostě není možné. Samozřejmě to přežije, což každý ví, takže jestli si tvůrci mysleli, že to tak bude napínavější, byli prostě na omylu. ()

Lucky;)

Když jdete do kina na ryze akční film, nečekáte nic než super moderní zvláštní efekty, výbuchy a sem tam vtipnou hlášku. Když se ale u akční filmu při některých akčních scénách chytáte za hlavu, co to pro boha vymysleli za kravinu, tak je asi něco špatně. Neni to špatný film, ale za lístek do kina už bych po druhé nezaplatil. ()

Bobris

Hmm velké zklamání. Bohužel mě ty kecy o Domově rodině, jak všichni drží pospolu a že v jednotě je síla a bla bla bla, prostě a jednoduše nebaví. Už ani ta akce nebyla nijak drtivá - v pětce sem byl ještě ochotnej ignorovat některé fyzikální nesmysly, protože tam nebyly tak okaté, ale tady to skákání na auta za jízdy prostě bije do očí strašným způsobem. Ale nebylo to jen o fyzice, bylo to i o hlavním příběhu. Je tam teda nějaký krutý padouch se strašlivými motivy a obrovskými plány, ale točí se to beztak kolem jedné velice nesympatické ženské, která ještě nakope zadek Gině Carano, na kterou mám crush už asi 2 roky. Postava Letty mě vůbec nesedí a nezajímá a přísahám, že kdyby se ve filmu objevilo ještě jednou slovo "rodina", tak bych šel na záchod a už se nevrátil. Beru to, jakým způsobem se snaží skloubit příběh s Tokio Drift, což bylo opravdu hodně rychlé a nucené, možná to mohli protáhnout aspon na 5 minut a mohl se tam ukázat i hlavní hrdina, říct nějaký shit a odejít zas do pozadí, ale nestalo se, možná se dočkám v příštím díle, pokud budu mít odvahu se na něj podívat. Naprosto nevyužité některé postavy, které mě zajímají více než Dom, Letty a nějaký novorozený harant, aneb další člen silné rodiny, chce se mi fakt brečet. Achjo no, těšil sem se na další akční výplach s dobrým záporákem a příjemnou atmosférou. Nedostal sem ani ten výplach,.. nevim co sem dostal. Brekeke, ani nevim za co dávám 2 hvězdičky, asi za ty svaly a baby oil. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (více)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson