Mia a Brian se radují z narození dítěte a oddávají se rodičovským starostem. Miin bratr Dom se probouzí vedle Eleny, bývalé parťačky federálního agenta Hobbse, který šel celé partě po krku. Právě on Doma vytrhne z jeho poklidného života. Kupodivu mu nechce nasadit želízka, ale přichází s nabídkou, která se neodmítá. Hobbs se už dlouho snaží dopadnout bývalého příslušníka speciálních jednotek SEALs Owena Shawa a jeho gang, který svých schopností za volantem využívá k páchání zločinu. V Owenově analyticky chladnokrevném mozku vznikl plán na krádež nebezpečné technologie sloužící k výrobě zbraně hromadného ničení. Je potřeba mu v tom zabránit, proto se Hobbs obrátí na Doma a jeho parťáky s žádostí, aby své schopnosti tentokrát využili ve prospěch něčeho užitečného a protivníka porazili jeho vlastními zbraněmi. Výměnou za pomoc jim nabízí čistý trestný rejstřík pro všechny a možnost vrátit se domů. (TV Nova)

masiko

Uz prvni bitka Rocka s nahodnym plesounkem na policejni stanici da jasne najevo, ze tohle bude hodne prepalene. Dieseluv superskok, finalni nekonecna runway... A co, s timhle obsazenim se proste nejde nebavit. Petka se mi mozna libila trosku vic, ale stejne spokojenost. ()

Illy

K smíchu a zároveň zábavné. Vin Naftu si Dwayne strčí do kapsy, na Rodriguez už jsou léta vidět a navíc se pořád tváří jako by "tam" měla ananas. Celej. Jinak mi všechny ty cool holky přišly jak přešití chlapi. ()

doddo2012

Mia, you better hide your baby oil. I am just playing. You better hide that big ass forhead :D :D :D Drobné výmeny názorov medzi Tyresem a Dwaynom ma zabíjali. ()

Thehellion

Je to trošku sporné, mohly by to být 4 hvězdy, film je dlouhý a nenudí..proč tedy tři hvězdy? Akce ačkoliv je skvělá, tak je místama trochu přepálená, na druhou stranu si nevzpomínám, kdy naposledy mě takhle bavily honičky v autech a tak celkově ta akční část je perfektní..ale, absolutní nelogičnost závěru mě zklamala a udělala z dobrého akčňáku příběhově totálně béčkovou záležitost, za další stále tam všichni mluví o rodině a jak jsou pro sebe důležití, ale když jeden člen zemře, téměř to ani neokomentují..dvě obětí a konec..to trochu kazí dojem z toho, oč se ty filmy mimojiné zdá se mi snaží a to ukázat sílu přátelství..škoda, nebýt těhlech dvou věcí, byly by to výborné 4 hvězdy, takhle to jsou skvělé 3 hvězdy.. ()

bambusacek

Kdybych si měl vybrat mezi Dieslem a Benzinem tak volím jednoznačně oktanové číslo. Vin Vysokocetanový mě ani v tomto snímku neoslovil. Jeho tuková vrstva roste přímo úměrně s bicepsy The Rocka a začínám věřit, že na roli Toretta je už poněkud z formy. Nicméně i samotný film stojí za starou bačkoru. Nějaké to porušování fyzikálních zákonů a do nebe volající absurdnosti bych jim milerád odpustil, na to jsem zvyklý z každého halyvůdského akčňáku. Ale tenhle film trpí stejným problémem jako jeho předchůdce. A sice je zde hromada více či méně povedených scén poskládaných do nesmyslného celku a NEUSTÁLÉ ! kecání o rodině což v Rychle a zběsile nechtějí slyšet ani kojící matky. Přidám i nějaké ty klady. Zdaleka nejlepším herce byl plukovník Drsná Formule v roli geniálního a nepolapitelného padoucha. A pochvalu si zaslouží i ten běžně rapující a zde hrající ošklivý černoch Lucifer jehož hudbu nesnáším. Kamera taktéž výborná, žádné trhané pohyby a stříhání scén po milisekundách jako to je občas běžné. Ale díky mluvící ohyzdné hudbě ubírám filmu třetí hvězdičku, kterou by si jinak za tu nepřestávají akci a sem tam povedený vtípek právem zasloužil. O něco lepší než Fast Five o mnoho slabší než jednička. 45 % ()

forkys

Oni si snad myslejí, že dnešní diváci jsou absolutní kreténi viz. 100 kilometrová runway, která záhadně končí přesně na konci dvacetiminutové honičky.. obsazování kulturistů do rolí, jen aby souboje vypadaly zajímavě, protože nemají co jiného už nabídnou.. a ty trapné hlášky? to se mi snad jenom zdálo, tahle sračka.. doufam že jednou budu mít taky auto s 30ti rychlostní převodovkou.. bojim se že v dalšim díle už budou bojovat proti mimozemšťanům, protože nejdřív to byli policisté, teď nějací spešl trained vojáci :Q ()

majo_svk

Justin Lin urobil zo série Rýchlo a Zbeslilo akčnú klasiku, ktorá sa natrvalo zapíše do kroniky filmového sveta. Dnes nemať doma celú zbierku Rýchlych a Zbesilých je rovnaká chyba, ako nemať kolekciu akčného Ramba. Partia (rodina) rýchlych, drsných, vtipných borcov a ich nežných, krásnych polovičiek sa stávajú akčnou modlou, ku ktorej sa budeme klaňať. Brutálna akcia, dynamika, zábava, nadväznosť na predošlé časti, neprerušená príbehová línia, skvelé obsadenie, viditeľné emócie nemôžu znamenať nič iné ako úspech. A že je to stále to isté? A akcia je až príliš prehnaná a zostrihaná? Kto by to riešil. Zbesilá Domova banda je nesmierne obľúbená a cool. Pri nej sa motá drsný The Rock, krásne ženy, nádherné autá a úchvatné súboje. Čo viac si môže akčný fanúšik priať? Asi len vydržať čas plný slintania, kedy už príde pokračovanie. PS: Záverečné zneškodnenie obrovského záporáka v spolupráci Diesel a Rock? Labužnícka parádička. Suprový a zábavný akčáćik. PS2: Bez Paula Walkera to už nebude ono. ()

M1k9

Sympatický tým opět v nadupané (téměř dokonalé) akci v podání Justina Lina. Nadstandartní herecké výkony a zajímavá tence s návratem Letty. Na druhou stranu opět bezzubý scénář a tím i celé akční pojetí. Bohužel přemíra zastíněných prostor a točení v noci, a to je zásadní odlišnost od minulého dílu. Méně (žádné) "race" songy v průběhu filmu, spíše jen takový béčkový šum. Trochu slabší vtípky, potažmo dialogy. Zamrzelo mě strohé odpláchnutí Gisele (Gal Gadot) a samozřejmě *** osud Paula Walkera - hvězdu této série. Zamrzelo slabé slovo. Ride Or Die 6.5/10 ()

Nolanofil

F&F sériu som bral vždy s rezervou a s nadhľadom, nehľadal som v nej logické diery, ktorých je v nej neúrekom, ani som neriešil zmýšľanie a motiváciu postáv, ktoré je detinské, v šestke jak by dal, išlo mi o svižný výplach s peknou akciou. Lenže! Má to 130 minút a to aj pri kvantu mohutnej akcie, za pomoci blbých cool rečí, pôsobilo na mňa nudne. Najlepšia akcia je na diaľnici s tankom, aj napriek tomu že Vin Diesel tam poletuje ako Superman a to doslova! Londýn v pohode, lietadlová akcia prepálená, čo bolo zjavné už z traileru. Zhrnuté v jednej vete: Melodráma ktorá je dialógmi (opäť) trápna, akciou zábavná, minutážou natiahnutá. Po druhom zhliadnutí nelogickosť bije ešte viac do očí a blbé dialógy do uší, aspoň že tá akcia je stále perfektne natočená. ()

Hepy13

Letty Welcome to back! Paul Walker dlouho dlužil Dieselovi nadupanou káru, Justin Lin nám dlužil nadupanej film... a dostali jsem ho! 6ka bohužel ale pětku nepřekonala, škoda, vloženej potencial z pětky tam byl. To ale neznamená že by se dostavilo nějaké zklamání. Popcorn jsem vyndal z mikrovlnky a odložil do ní mozek, ten totiž při sledovaní šestky rozhodně potřebovat nebudete. Soundtrack výborný, ale to už je u téhle série tak trochu tradice. P.S - SPOILER - Jestli v 7 bude Jason Statham, tak předpokládám že v 8 bude Chuck Norris :D ()

Dejvi21

Jednou jsem slyšel, že Rychle a zběsile je série, kterou nikdo vyloženě nemiluje, ale když běží jeden z jejích filmů v televizi, tak ten kanál už nepřepnete. No a u šestého dílu to platí dvojnásob, protože přestože jsem si sledování užil, působí tak nějak zbytečně. Vše zachraňuje naprosto poslední scéna, která se napojuje na Tokijsou jízdu a přivádí na scénu Jasona Stathama skutečně fenomenálním způsobem. ()

Sygauras

Drtivý propad oproti minulému dílu. Diesel přestal používat jakékoliv výrazy a tváří se pořád stejně, slovo "rodina" tu zazní asi 255x, ze zábavného "Rocka" Johnsona se stala větší, a řekněme si na rovinu i 1000x charismatičtější, verze Diesela (včetně těch keců) a vrátil se kyselej rypák, Miguel Rodriguez. Jakmile tohle vylezlo na obrazovku, okamžitě jsem začala přetáčet. Auta se likvidujou jak v Kobře 11 , u scény na mostě, jsem si začala pomalu okusovat nechty na nohou a závěr v letadle, které má jisté konstrukční anomálie a které si to mašíruje po nejdelší dráze v historii debilit, byl jednoduše hrozný. Tohle už není ani zábavné, ani hravé, ani dostatečně blbé na to, abych tomu ještě někdy dala šanci. ()

nessbeal

Mám k tomu len toľko, škoda, že sa z tejto série stala akčná séria a autá v nej hrajú čím ďalej menšiu rolu... R.I.P. Gal ()

frolish

Z predoslych dielov som videl len jednotku, ktora ma neoslovila a hoci som na to isiel s vedomim, ze sa jedna o jednoduchy akcny vyplach, nedokazal som si to uzit. Aby ma 20-minutove pozliepane nahanacky a fighty dokazali vyse 2 hodiny udrzat zaujateho a v napati, museli by byt naviazane bud na aspon aky-taky pribeh (v tomto filme nie je absolutne ziadny) alebo na sympaticke postavy a uveritelnych hercov, z ktorych som mal ako nefansik sagy skor uplne opacny dojem. Ani hlasky nie su vtipne (minimalne teda tam, kde by chceli byt) a sentimentalne zvasty v ich podani uz uplne odveci. Chapem, ze fanatici do aut a testosteronom nabusenych bitiek, ktori videli predosle diely, z toho maju Vianoce, ale tento film sam o sebe nema okrem jednej sceny (lietajuci Vin Diesel zachranar) a krasnej Gal Godot vobec nic, co by si zasluzilo moju pozornost. "Ako si vedel, ze tam bude auto, ktore stlmi nas pad?" :D ()

Chundys

Já musím dát těch 5, je to slabší než Rychlá 5, ale akcí je to tady nahuštěné, to se dalo pochopitelně i čekat. Vypnul jsem mozek už na začátku a opravdu se na to koukalo nakonec hezky. Myslím a doufám, že 7 taky nezklame a měla by být snad na stejné vlně jako 5 a 6 a doufám, že to asi už bude i poslední díl, protože nic se opravdu nemá přehánět! Vtípky jsou tu taky dobré, prostě jsem si premiéru užil a šmitec... Zase si to získalo pro mě veliké plus, že tam neni žádná dementní písnička stylu Danza Kuduro :-) ()

honelnik

Tak ja sa to spýtam : "Skamaď majú šecia tie harpúne?"..............Fast Five nebol film, na ktorého pochopenie bolo treba titul z postgraduálneho štúdia odboru murár-gynekológ, ale Fast 6esť už má fakt v riti...Poučený predchádzajúcimi zásekmi na kapote Vincenta Naftára, som sa na ceste do kina výdatne predzásobil hranolkami, chili dogom a zalial to všetko vanilkovou zmrzlinou, aby bol môj prežitok z očakávaného mozgového klystíru dokonalý. Ovšem ani námraza mozgu ma neotupila voči ohromnej demencii, ktorá sa odohrávala na plátne. Všetci, všetci sú tu dementní - drogový barón v base, čo vykecá svoj celý plán "lebo je to aj tak jedno", manželka Paula Walkera, ktorá vykopne z domu otca svojho čerstvo narodeného dieťaťa po stope skupiny militantných vrahov s úsmevom a slovami "Cítim sa bezpečnejšie keď si s Dominicom (Vinom) kryjete chrbát.", Agent Hobbs, ktorého pre-testosterónované srdiečko zabúcha v ten pravý moment (kvôli rodine!!!), aj Vin, ktorý kuká jak pizda z teplákov, že jeho RODINA je v nebezpečí asi 2 hodiny po tom, čo mu zloduch povie, že pôjde po jeho rodine. Motivácia hlavného záporáka je tiež monumentálne prepracovaná - zháňa posledný komponent, pre svoj...oné..satelit čo odpája krajiny od elektriky...či čo..... Slovo rodina tu zaznieva v priemere raz do 4 minút, rodinné hodnoty sú v popredí, rovnako ako volebné slogany typu "Toto sme my!", "Sme v tom spolu!" a "Sme rodina"....Toto celé má len jednu jedinú chybu - ten film sa berie príliš vážne a v konečnom dôsledku znemožňuje vypnúť mozog a užívať si bezstarostný výplach. Prekvapivo najlepším momentom filmu je okrem samotnej prítomnosti Rocka, ten užvanený nigga, ktorému napísali fakt zopár vtipných replík...tak o triedu horšie ako slaboduchá, ale zábavná 5ka. ()

KOZEL84

Na webech se to může hemžit jak chce a kdyby před sálem stál borec s kladivem aby to v šem těm Izákům a N'ůtnům vyrazil do tupých hlav (on je to už jako 6. díl hele) stejně to bude fuk.Jaký zas Superman?Však normálně fičím 2-3 kilečka po dálnici,otevřu dveře,stočím to na svodidla a jak mě to vymrští tak v letu nad propastí chytím Rodriguezku a dopadnu bez škrábnutí do měkého (poměrně).Upe zívačka na kterou se nějaký homon' v kozačkách,na kterého stačí kus mimozemského šutru,nechytá.Občas je třeba prostě věřit no.A kdyby to letadlo jelo po ranveji 14 dnů bude mi to buřt.Ve finále ho (to letadlo) mohl ještě Samoan Thor chytnout za křídlo a začít s ním třískat o zem.Pětka už to sice není,ale zábava je to pořád.Největší když se do sebe pustí holky (Rodriguez-Carano),nebo to rozjede Gibson s Rockem (ten týpek je fakt boží).A to tam mají ještě jednu větší obludu (tsíí vole ten je!).No a na těšení na sedmičku je krásně zaděláno.Takže Jásone a Jamesi Vroom Vrooooom...!4 ale 5 prostě ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (více)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson