Mia a Brian se radují z narození dítěte a oddávají se rodičovským starostem. Miin bratr Dom se probouzí vedle Eleny, bývalé parťačky federálního agenta Hobbse, který šel celé partě po krku. Právě on Doma vytrhne z jeho poklidného života. Kupodivu mu nechce nasadit želízka, ale přichází s nabídkou, která se neodmítá. Hobbs se už dlouho snaží dopadnout bývalého příslušníka speciálních jednotek SEALs Owena Shawa a jeho gang, který svých schopností za volantem využívá k páchání zločinu. V Owenově analyticky chladnokrevném mozku vznikl plán na krádež nebezpečné technologie sloužící k výrobě zbraně hromadného ničení. Je potřeba mu v tom zabránit, proto se Hobbs obrátí na Doma a jeho parťáky s žádostí, aby své schopnosti tentokrát využili ve prospěch něčeho užitečného a protivníka porazili jeho vlastními zbraněmi. Výměnou za pomoc jim nabízí čistý trestný rejstřík pro všechny a možnost vrátit se domů. (TV Nova)

jizvoun

Tohle mi opravdu vůbec nic neříká. Velkej steroiďák se spojí s menším steroiďákem a jeho partou a jdou chytat škodnou partu jak jinak než ve vytuněných kárách. Zajímalo by mě, jestli někdo skutečně shledává jako cool scény toho typu, kde nafouknutej Johnson vyskočí z jedoucího auta po mostě na jiný jedoucí auto tak dvacet metrů pod mostem a neodře si ani tílko ()

CHYREN

No a co? Líbí se mi to! Nas*at na všechny intelektuální žvásty kritiků, má to koule bejka, který si sedl do sršního hnízda. Jasně že přitepleným týpkům, co potřebují story "o něčem", zaclání. Má to sakra žlázy! Ty bitky mohly bejt víc nasvícený, Michelle mohla bejt víc sjetá testosteronem, její trapný ántre s amnézií nějak nepřirozeně hlušilo do všech těch výbuchů, scén, u kterých si cvrknuli i velcí hoši nadržený na 3 OHC turbo CO2 diesel ...a všechno to nějak tak působilo, že ta partička dostala do ruky hračky, který jim nějak nesedí v paprčkách. ALE MÁ TO KOULE. A to oceňuji. O další důvod víc hltat dokumenty z továrny Koenigsegg. Protože tahle nabušená mašina se tam taky mihla. A já jsem spokojenej. Teda vlastně nejsem, ku*va NEJSEM! Ten konec ..za titulkama , ten mně dostal do kolen. Jestli Statham vlítne i do sedmičky stylem, který na jeho dílcích oceňuji nejvíc .. mají se hoši, na co těšit! A u výfuků jim bude hořet koudel, jako na doutnáku TNT pod prkýnkem záchodový mísy. Už se těším!! ()

Punkies

Šok na začátku, šok na konci.. Scéna s tankem mě bavila a ta s letadlem byla už i na tyhle filmy moc.. Na pětku to ale nemá.. ()

Luminary

Šestka už nejde srovnat s jedničkou ani náhodou, postupem času se z Rychle a zběsile stal otální akčnák a řekl bych že mi to ani nevadí, očekával jsem něco podobnýho a moje před Vánoční chill out požadavky to splnilo. Bavil jsem se, u scén jako záchrana Letty na mostě, nebo třeba ranvej, která zasahuje do několika paralelních vesmírů jsem se smál a za břicho popadal. Kdyby serie F&F zůstala u starého konceptu tak by svítila modře a ne červeně i když těsně. ()

seveneez

Už to není takový to rychle a zběsile jak bylo.. bohužel. Akce sice střídá akci , ale k reálnosti to má hodně daleko. Kdyby ve filmu nebyl Vin Diesel a Dwayne Johnson asi by bylo hodnocení o dost horší ()

DannyVlk

O dost lepší než pátý díl. Řekl bych, že se konečně poučili ze svých chyb a splácali všechny předešlé díly dohromady (dokonce i černou ovci trojku). Akce je oproti pětce přehledná, auta jsou hezčí, fyzika reálnější, herci mají méně stupidní dialogy a celkově i příběh si přilepšil (až na pár hluchých nedůležitých míst). Parta jako by dospěla a už nemá pestrobarevná autíčka, ale namakaná auta s pořádným motorem, která stejně hned rozmlátí (proto asi tolik nemalují). Díl jsem si užil stejně jako kdysi jedničku, ale oddychová série prostě nikdy nebude záležitostí 5ti hvězd. 4 jsou vrchol, kterého po Cimrmanovských slepých cestičkách zase dosáhli. ()

medveed

Vynikající pátý díl zůstal nepřekonán. Nadupaných aut, akce a zábavy si ale fanoušci této série užijí dosyta. 75% ()

johnysd

Opět jízda. Film, na který koukáme protože se nám prostě líbí rychlá auta, pěkné holky a tajně si zkoušíme doma macho hlášky Vina Diesela (už od prvního dílu :-) ). Akce, akce a pro změnu akce. Nic víc, ale taky nic míň. ()

zeromen

Justin Lin zraje jak víno, čím starší a zkušenější tím jsou jeho filmy lepší a lepší. Justine drž se svého kopyta.:-) ()

ohinek

I když je to ještě třeskutější než pětka, tak když pominu vycucanou zápletku, jak do filmu dostat celou hvězdnou sestavu, tak je to trefa do černého, a i když i tady jsou fráze jako "to je blbost" a "to si dělaj prdel" zcela namístě, člověk si je nemusí celý film chtě nechtě opakovat a aspoň na ty dvě hodinky tomu může uvěřit. V dobrém slova smyslu jsem se u filmu i dost nasmál. Začlo to tím, když Skála Johnson vymetl tu vyšetřovnu, přes bitky všeho druhu i pohlaví, nebo dálniční tankodrom. Celý film jsem se takhle pochechtával, jenže když se do sebe pustili Kráčející skála s ještě další o hlavu větší gorilou, to už jsem se smíchy vyloženě neudržel:D. Na konci to letadlo sice mohlo startovat třeba na solném jezeře, aby o 20ti kilometrové ranveji už nikdo neřekl ani slovo, ale i tak to zatím byla nejlepší akce celé série. ()

Lubik333

Super film, sice to byla samá mlátička, ale podobal se 5. Namakanej agent Hobbs si to rozdává s jiným záporným svalošem, dvě holky, které si pak ke konci filmu vystřídají role a Toretto s hlavním záporákem. Myslím si, že se film povedl a zabaví vás na 2 hodiny plné akce. ()

jakup57 odpad!

Keď to zarába, tak prečo nie, však že. Tak keď môžem dať odpad tak prečo nie :). Povedal som si, že si pozriem jasnú blbosť, že vypnem na chvíľu...Naopak, ešte viacej ma to unavilo. Kamióny a kamióny totálnych blbostí a gýču. Trápne donemoty omieľané kraviny...Dal by som tomu aspoň hviezdičku, za to, že som sa sem-tam dokázal na tých kravinách zasmiať, ale posledná polhodina ala "ako za 30 minút nevzlietnuť s lietadlom alebo epos o nekonečnej runway" to celé tak uzemnil, že si to s obrovským pôžitkom vychutnám. ODPAD ! :D. ()

Hypnocrocus

Kdybych bral pětku jako první díl tak tohle je ta klasicky přepálená dvojka. Jestli vám vyloženě vadil trezor demolující Rio, tak tady asi těžko překousnete tank jedoucí 150km/h... Mě to ale nijak netrápí, víc akce mi nikdy nevadilo a film se mi líbí. Jen mi tam strašně chybí onen natřískaný souboj Rocka s Dieselem ve Favele :) ()

nudlis

K čemu je tenhle seriál? Nevyčerpal se už dostatečně po třech dílech? Asi ne, když se chystá sedmička. A je furt to samý. Není lepší to zkusit na živo, vzít svojí vytuněnou Fabku a jít (se) honit někam na opuštěnou okresku? Jsem rád, že do týhle komunity nepatřím. Na druhou stranu. Každej patří do nějaký "komunity" a někdo jinej to nemusí nutně chápat. Takže na další díly už se radši dívat nebudu, nic mi to neříká. ()

Jarray

Z tohoto dílu si budu pamatovat, že vzletová dráha na letišti je sakra dlouhá :D.. Co si budeme povídat na předchozí díl to nemá.. Zase je to o krok méně uvěřitelné, ale s tím už nic nenaděláme.. I přesto pěkný film.. ()

Lukkyn

Tenhle díl jsem vynechal a vrhnul se na něj až po návštěvě kina a sedmičky!!!!No a je to zlámání. Šestka už svými kousky hraničí až z trapností. Superdiesel si lítá jak se mu zachce, tanky, letadla, a bitky , to vše je tak přitažené za vlasy, že to prostě nefunguje. Navíc hlavní záporák je ubohý a Stathamovi nesahá ani po kotníky. Hovadiny kolem návratu Letty mě k smrti nudili. Akce ušla, auta opět vyfešákovaná, Londýn nebyl špatný výběr. Průměrné akční béčko!!!!! ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (více)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson