otamat

Bez velkych okolku super zalezitost. Libilo se mi miseni strasidelnych momentu, kdy Vas vystrasi prave pouze naznaky "neceho" zleho s chvilemi, kdy se to "neco" opravdu ukaze. Po delsi dobe opravdu kvalitni horurek, kteremu se vicemene neda nic vytknout. Jako pragmatik jen premyslim nad "podle skutecne udalosti". :) ()

Karlos8

Hodně mi tento film připoměl film 3:15 zemřeš. Myslím, že to má hodně podobně napsaný scénář. Nicméně si myslím, že toto provedení je lepší, ať už jde o postavy nebo i o větší napětí, která panuje v démonech. Potřeba je také říct, že je to spíše Thriller než horor. Sice jsou děsivá místa, hlavně konec filmu, ale jde především o příběh, proto ten Thriller. ()

rasto87

James Wan opäť dokazuje nemožné a po Insidious natočil ešte väčšiu hororovú bombu, na ktorú už mal konečne aj vyšší rozpočet. I keď námet je stokrát obohraný a opozeraný tu v Zajatí demónov je to iné. Atmosféra, zimomriavky, lakačky, prostredie či vynikajúca hudba v tomto horore fungujú vynikajúco. Jednoducho musím povedať, že toto parádne kamerové a zvukové predstavenie si u mňa získalo prvú priečku na horor roku. ()

Swingie

jeden z tých lepších hororov, pri ktorých na vás nevybehnú nechutné zdegenerované tváre v hluku (a vy vlastne neviete, či sa zľaknete tváre, hudby alebo či sa vôbec zľaknete), ale to napätie, ktoré v tom filme nechýba, to vás straší a máta. A presne také filmy ja mám veľmi rád. Neviem prečo mi pripomínal sčasti Hrôzu v Connecticute (a ten film mám tiež veľmi rád). Takže som úplne spokojný. Po dlhom čase zas konečne čosi dobré. ()

CorvusBlek

Duchařiny mám rád a tento film je filmařsky povedený, bohužel však ničím překvapující, proto hodnotím 65% jako lehce nadprůměrný. Viděl jsem i lepší, ale i horší filmy tohoto typu... ()

PamelaJJK

Pozvolna vygradovaná duchařina s parádní atmosférou a vizualizací 70. let. Hudba (a zvukové efekty) skvěle korespondují s dějem a podtrhují napětí. Obsazení je bez nějakých citelných antipatií. Veru Farmigu řadím mezi mé oblíbence a i díky ní to má V zajetí démonů za plný počet. Svůj podíl na maximálním hodnocení má i několik nečekaných lekaček (osobně jsem je občas čekal jinde - a to je velké plus) a práce kameramana. Je taková staroškolská (právě v duchu sedmdesátek) a to geniálně pomáhá celkové atmosféře. S tímto dílem jsem naprosto spokojen a rád ho uvidím i opakovaně. ()

empr

James Wan je preborník v natáčaní horrových snímkov po , ktorých sa hrôzou budete triasť celé ďalšie tri dni. Tento film nieje žiadnou výnimkou aj keď treba podotknúť ,že tieto filmárske triky už každý z nás zažil na vlastnej koži, no napriek tomu som sa výborne pobavil. ()

wallax

Ak sa chcete báť a nevadí vám už x-tý film s témou duchárčiny a vyháňania diabla (či iných príšer) s výbornou réžiou a napínavým dejom, tak ste tu dobre. Wan nás zase dostal a som tomu veľmi rád, ono zase nie je v tomto žánre toľko kvalitných filmov. ()

kubina86

Horor, pro kterej je i 5 hvězdiček málo. Nebyla snad ani jediná minuta, která by mě nudila. Neumím film zhodnotit tak jako někteří zdejší rádoby filmový znalci, ale prostě v tomto případě všechno zafungovalo tak jak mělo. Bál sem se jak sviňa, místama mě stály chlupy po celým těle. Tohle je horor podle mého gusta, a jasná jednička v mým hororovým žebříčku. Tleskám a děkuji. ****** ()

srolyma

Ono to bydlení v paneláku má taky své nesporné výhody. Nebo už jste snad někdy slyšeli o strašidelném panelákovém bytě? Teď nemyslím ty v Chánově, ale ty zamořené všemožnými paranormály. Ne. Vždycky jsou to strašidelné domy. Pokud možno s nějakou nepěknou historií, s tajnými místnostmi a někde na odlehlém místě. Stejně jako tady. Ovšem tenhle je fakt výživný, bubáky se to tu jen hemží. Kolektiv vede stará čarodějnice a vypomáhá jí houf oběšenců, utopenců, podřezanců a zamordovaných dětí. Takže nešťastná rodinka s pěti dcerami (což je samo o sobě pěkný horor) si na nudu rozhodně nemůže stěžovat. A nenudí ani samotný film, který je nabitý dějem od začátku do konce a v podstatě nemá žádné hluché místo. A jako správný a kvalitní horor opravdu děsí a nerozesmívá. ()

H.A.R.R.Y.

Stačí dveřmi zavrzat nebo oknem zaskřípat a poseru se hrůzou. V tomto filmu bylo podobných úkazů požehnaně, proto se počet sjíždění zraku od monitoru exponenciálně zvyšoval, až jsem sledoval jen chvíle, kdy spolu hlavní postavy pouze hovoří. To abych si ještě dokázal dojít v noci na záchod. ()

sysyphus

Hmm, hmm ... tlesk, tlesk... kto by bol povedal, ze tento horor v retro sate bude tak vynikajuco fungovat!? Tak ja urcite nie. Pamatam sa ako som ho videl na plagatoch po meste cestou z prace a v duchu som si vravel - to bude dalsia lacna bubu-blbost, ktora vobec nestoji za pozornost. Och, ako velmi som sa mylil! :) ()

CrazymanM

Za první třetinu filmu bych dal absolutní počet,opravdu skvěle podáno,až jsem měl chvílemi "zimomriavky"!Postupem času tempo trochu opadlo,přesto bych hodnotil jako velmi dobře natočený film,sice s poněkud blbým koncem(což je ovšem tradiční neduh horrorů),atmosféra a napětí perfektní!!! ()

stolista

Nic nového pod sluncem. Rozumějte, dobrý horor, slušná atmosféra, ale podobný námět viděn několikrát, nic nového pod sluncem. Ale i tak 4*. ()

Adam84

Natočené veľmi dobre a aj otrlému divákovi par krát počas filmu nabehnú slušné zimomriavky ktoré nechcú odísť, napriek tomu scény keď sa už „lieta“ cez miestnosť sú podľa mňa cez a iba uberajú filmu na dôveryhodnosti ktorú sa snaží už od úvodných tituliek nadobudnúť. Koniec čoby náboženské posolstvo zrovna nežeriem, a aj napriek tomu že nejde o nič prelomové, je to slušne natočený horor ktorý vtiahne a pustí až po skončení. ()

waltosin

Wan chce abysme opravdu po jeho hororech nemohli spát a byly posraný až za ušima! On dokáže udělat s duchařskýcho hororu kterých je natočeno stovky udělat něco jedinečného na co jen tak nezapomenete. Je vidět že lidi se chtějí poslední dobou bát s Jamesem Wanem protože je to jistota že dostanete kvalitní a nezapomenutelný zážitek a koukám že o tom taky svědčí výdělky z kin udělat z 20 mil. zachvíli přes 300 mil. to už je záruka že Wan nikdy nezklame. :) 100% ()

Rastman

Špička mezi hororovými počiny, která občas leká, ale povětšinou vám hlavně poleze mráz po zádech. Což oceňuji, protože laciných lekaček mám až po krk. Natočeno v krásném retrostylu, který k příběhu sedí, a přestože zápletka je poměrně standardní, tak je zpracovaná způsobem, který nedovolí utéct od televize nudou. Všechny ostatní útěky jsou naopak v pořádku. ;) ()

djbarrel

Ale jo, nebylo to vůbec špatné. Místy opravdu atmosférické, pár lekaček bylo, hlavní hrdinové byli sympatičtí a děj měl spád. O tom ani potom, ovšem nebýt toho oblíbeného " Podle skutečných událostí " by to zas tak extra nepůsobilo. Možná je chyba na mé straně, možná jsem očekával trochu moc, ale V zajetí démonů je dle mého jen lehce nadprůměrná duchařina, nikoliv extra pecka. 72 % ()

Citera_Mor

Když jsem viděla v létě trailer, říkala jsem si: wow, to vypadá dobře, to bude nadupaný! Avšak po odsledování jsem pocítila hluboké zklamání. Tuctové lekačky, předvídatelné zvraty... Každopádně si filmaři vyhráli. Fakt, že značnou část filmu divák ani netuší, jak si onu škodící sílu představovat, protože ji nevidí (narozdíl od postav) a až do samotného konce je obšťasten jen pár několika sekundovými záběry, přidává filmu na atmosféře. Pominu-li, že film nesplnil má očekávání, jedná se o zlatý střed. Natočeno dobře, atmosféra průměrná (možná spíše nadprůměrnější), zápletka a rozseknutí se také blíží k průměru (tyhle jsem-podle-skurečné-události-tak-si-ze-mě-sedni-na-zadek filmy již automaticky beru s nadhledem), takže bych snímek zařadila mezi ty oddechové, které nejsou skvělé, ale ani přímo špatné. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění