Příběh bývalého vojáka Edwarda Younga, který bude muset několik let po konci občanské války čelit nebezpečí daleko horšímu, než byli nepřátelští vojáci ve válce. Poté, co vinou záhadné epidemie ztratí svou manželku i syna, se vydá na dlouhou cestu, na níž bude pátrat jak po příčinách záhadných problémů, tak po novém smyslu života. (ČSFD)

Karamanlis

Horor a western sú moje dva najobľúbenejšie filmové žánre, rovnako mám veľmi rád living dead tematiku a udalosti, týkajúce sa americkej občianskej vojny resp. bezútešného obdobia po jej skončení, takže mi bolo vopred jasné, že ak bude Exit Humanity natočený aspoň trochu zručne, tak mi určite sadne. Stalo sa, putovanie hlavného hrdinu Edwarda krajinou, ovládanou nemŕtvymi, jeho tragické dobrodružstvá, zúfalá snaha pomstiť sa a opatrné skúmanie symptómov zombie nákazy ma zaujali a som predvedčený, že keby bol tomuto kanadského hororu dopriaty vyšší budget, tak by patril k špičkám subžánru. Vzhľadom na smiešny rozpočet 300 000 kanadských dolárov je to však každopádne malý zázrak. ()

stration

Hrozně zajímavě pojatý zombie horor. Žádné vřeštící scény nasnímané roztřepanou kamerou, žádné masové útoky nemrtvých. Výborné zasazení příběhu na konec občanské války zvyšuje už tak solidní originalitu filmu. V podstatě komorní vyprávění, jakási odysea, rámovaná jednotlivými kapitolami v deníku bývalého vojáka. Pár scén a myšlenek opravdu stojí za zhlédnutí. Velice příjemné překvapení. ()

Dellamorte

U Mňa sa nejedná o žiadnu rozbíjačku , podobná téma pre Moje duševno so siahodlhými účikami už spáchali dávno " MŔTVE VTÁKY " nasadenie zombíkov ( slušné FX ) do občianskej vojny v 17 storočí už nie je nič nové. Menia sa len scenáre a okorenené pár novými vsuvkami. To je na dnešnú dobu málo , lebo zombíci sa tohto roku chystajú na turné a to hneď na niekoľkých frontoch. Sklamanie sa nekoná , ako sa nekonalo ani očakávanie. Typický snímok pod ktorý sa podpísal rozpočet no nie som si istá, či by nejako pomohol. Ale OK. ()

Morholt

Režisér je zjevně Hillcoatův fanda, protože Exit Humanity do značné míry připomíná Cestu. Rozdíl je jen v tom, že ačkoliv v té je ta štreka hodně dlouhá, rozhodně se tolik netáhne. Co na tom, že atmosféra patří k těm velmi dobrým, když se děj dokolečka opakuje a hlavní postavou je protivná vousatá fňukna, která se o hraní ani nesnaží. Víc akce, míň filosofování. 30% ()

honajz

Průvodce zombie světem v době občanské války v USA. Co bude příště? Zombie ve starém Egyptě, zombie při dobývání Tróje? Jděte páni tvůrci už s těmi zombie do pérdele a natočte konečně zase něco originálního. Dvě hvězdičky dávám za kameru a hezkého obrazového průvodce pravděpodobně kanadskou (protože pro filmaře levnější) přírodou. Animace jak z komiksů mě fakt nebrala. ()