Reklama

Reklama

Ninjago - Tajemství zakázaného Spinjitzu

(série)
  • Dánsko Secrets of the Forbidden Spinjitzu (více)
Dánsko / Singapur / Kanada / USA, 2019, 5 h 30 min (Minutáž: 11 min)

VOD (1)

Epizody(30)

Obsahy(1)

Ninjové, kteří od minulého vítězství vyměkli, nejsou připraveni, když se znovu objeví nebezpečná Hadí čarodějnice z minulosti Mistra Wu. Aby Mistra Wu porazila, potřebuje všechny zbraně, které porazily ji: Svitky Zakázaného Spinjitzu. (HBO Europe)

Recenze (3)

Cardo 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zničehonic je tady další hadí kmen. Kdybych měl hodnotit zvlášť Fire chapter a Ice chapter, Fire chapter by si vysloužila stěží 3*, ale Ice chapter to kompenzuje. Vadí mi změny vysílacího formátu. ()

VikkyASH 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prvních pár dílů bylo pro mě trochu oříšek. Kdyby to pokračovalo v tom duchu celou sérii nadšená bych nebyla, ale teď zpětně když znám celý příběh tak se mi to líbí jako příjemný a pohodový rozjezd seriálu. Celkově první část byla zábavná a zajímavá, ale úžasný rozměr tomu dává druhá polovina. Ta je mega boží. Velmi zajímavá pro mě byla animovaná vsuvka. Vzhledem k rozvláčnému startu bych i ocenila rozsáhlejší konec.. Luxusní hudbu! Zejména jeden song se mi totálně dostal pod kůži. ()

Reklama

Scanerior 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S novým stylem seriálu respektive možná s novým seriálem či prostě novou kapitolou přichází spoustu změn, které nejsou moc dobré. Každopádně příběh není také nic moc a zdá se, že spousta epizod není zrovna dvakrát nejlepší a skoro až zbytečně se občas zdržuje příběh. První část sezóny není moc dobrá a ta druhá část není o moc lepší, takže je to celkem zklamání, ale naštěstí se najdou i světlé okamžiky série. ()

Galerie (87)

Zajímavosti (8)

  • Poté, co Zane odstrčí Wua, na sobě Wu nemá plášť, který na sobě měl a jeho hůl nikde není vidět, přičemž ve snu Pixal je hůl vidět vedle mistra Wu. (Cardo)
  • Táto séria je v skutočnosti 1. sériou nového seriálu Ninjago (2019), no väčšinou sa uvádza k pôvodnému seriálu. (Bob0)

Reklama

Reklama