Reklama

Reklama

Ninjago

(seriál)
  • Kanada LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (více)
Dánsko / Singapur / Kanada / USA, (2011–2022), 57 h 26 min (Minutáž: 11–23 min)

VOD (1)

Série(16) / Epizody(212)

Kai, Jay, Cole a Zane musí ovládnout moc svých elementů a zbraně Spinjitzu, aby ochránili zemi Ninjago, která má také podsvětí. (Netflix)

Recenze (34)

darthvader77 

všechny recenze uživatele

Říkám vám tohle má potenciál a budoucnost. Podle mě nejlepší lego seriál a mezi lego filmy taky. Příběh je dobrý vůbec to nenudí a taky jsem se parkrát zasmál. Doufám že bude víc dílů. Na youtube už jsem viděl díly už s hady bohužel v angličtině a jsem rád za informaci že to dávaj na Primě. Hej co to má být jakto že z 85% je z ničeho nic 57%. Asi někoho vykillim. ()

Ten_Geek 

všechny recenze uživatele

Na seriál ninjago jsem koukal už od mala, několik krát jsem přestal a začal znovu. Řekl bych že velmi silnou stránkou je to, že tento seriál se snaží ukázat že svět ninjago má historii a převážně se mu to daří. Prvních pár sérií je průměr, až na nějáké vyjímky, řekl bych že Ninjago se rozjelo v 8, 9 a 10 sérii které je temnější než ostatní, ukazuje prvky které jsme v ninjagu nikdy neviděli, ale zde je ten největší problém. Po téměř perfektních 3 sériích nastane peklo, dovolil bych si říct že 8, 9 a 10 série nasadila laťku až moc vysoko a 11 a zbylé řady stojí za starou bačkoru. Příběh v těch sériích není promyšlený a snaží se hrát na nostalgii což jim moc nejde. Seriál jsem jako špunt miloval a provázelo mě v mém dospívání, ale poslední série to kazí a připomínají mi, proč se na Ninjago už nepodívám. ()

Reklama

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Začalo to jako otřesně odfláknutá rychlokvaška a neskrývaná reklama na "jdi a kupuj LEGO Ninjago", ale sérii od série je to lepší a lepší. A to dokonce tak moc, že od čtvrté série už je to regulérně dobré a od šesté více než jen dobré. Rázem to vypadá k světu, charaktery sympatické, akce nápaditá, děj postupně budovaný a i ta poučení pro děcka nejsou lámaná přes koleno za každou cenu. Jeden hned pochopí, proč je to vlajková loď narativní odnože LEGO univerza. Jsou to sice nepopiratelně pouze (původní) "Želvy Ninja" upravené pro mladší generaci, ale i ta bude v dospělosti potřebovat nějakou tu nostalgickou guilty pleasure z dospívání. A ano, Ninjago kostičky a postavičky máme doma kam šlápneš. A šlapu po nich, bohužel, dosti často. ()

Prometheus69 

všechny recenze uživatele

Na lego dobrý.... příběh nebyl zas tak úplně špatný:) Ale je to pořád lego, něco jiného si z tím hrát (bývávalo :) a něco jiného se na to koukat... Ale na rozdíl třeba od CHIMA.... kde absolutně není definováno o co tam sakra jde! V tomhle případě... scénárista aspoň trochu přemýšlel než to vypustil z hlavy na papír a později do telky. O stravitelné kvalitě hovoří i to že Ninjago má aspoň 2 řady... a jsou tam kouzla démoni a ninjové i když trochu kostrbatí..... to dneska letí. Dabing též odpovídá věkové hranici které byl tento seroš určen... občas se i člověk celkem zasměje což už je tak nějak u LEGO Story zvykem.Aj hudba není zlá.. Za ty tři hvězdy to celkem i stojí. :) ()

Nikolas__ 

všechny recenze uživatele

1. série: kolem 75% - No, tohle se mi dost líbilo. Jedna z nejlepších seasons pro děcka a je to zábavné. Postavy jsou překvapivě dobré, ostatní plusy i mínusy jsou už ale přehlédnutelné. Animace je skvělá.___ Série 2-3: kolem 65 - 70% - hodně dílů je dementních a už to není tak dobré, každopádně nějaké díly zůstávají vynikající, a vše je prostě tak nějak v pohodě. Postavy z nějakého důvodu slabší než předtím. (kvalitativně né fyzicky!).___Zbytek, kolem 40% - ztratilo to kouzlo, ztratilo to všechno, díky čemuž jsem to měl rád. První tři série dobré. Tohle je prostě nuda. První série měly něco čím byly jedinečné oproti ostatním dětským animákům, teď je z toho klasický "mainstream" animák s dementním humorem a šílenou akcí. Peníze jsou prostě přednější než fanoušci. Škoda. ()

Galerie (488)

Zajímavosti (88)

  • V zamčené místnosti má na chvíli brnění i Cole, ale jelikož je duch, tak mu brnění z podmořské skály je k ničemu. (Cardo)
  • Tento seriál má čtyřdílnou 0. sérii. Patří do ní první epizody na tomto webu zahrnuté v 1. sérii. Každá z těchto čtyř epizod má poloviční stopáž než ostatní epizody (do 11. série), později byly tyto 4 epizody spojeny ve 2 se stejnou stopáží jako ostatní díly (22 minut). (Cardo)
  • V seriálu se objevují kostry a modely dinosaurů, kteří jsou k vidění v mnoha LEGO adaptacích Jurského parku a Jurského světa. Mezi epizody, v nichž se objevují, patří epizoda Den, kdy se Ninjago zastavilo (2012), kde jsou v místnosti s malými kamennými bojovníky v Muzeu historie Ninjago jak modely velociraptorů a tyrannosaurů, tak kostry triceratopsů a stegosaurů (pravé kostry těchto dvou se dále objevují v jiné expozici v muzeu). Dále v epizodě Špehuj špeha (2015), kde jsou na policích v knihovně s Knihou kouzel k vidění kostry triceratopsů, a dále též v epizodě Křídla změny (2015), kde jsou v místnosti, v níž Morro napadne Lloyda, k vidění modely tyrannosaurů na polici. (Marasuchus17)

Reklama

Reklama