Reklama

Reklama

Ninjago

(seriál)
  • Kanada LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (více)
Dánsko / Singapur / Kanada / USA, (2011–2022), 57 h 26 min (Minutáž: 11–23 min)

VOD (1)

Série(16) / Epizody(212)

Kai, Jay, Cole a Zane musí ovládnout moc svých elementů a zbraně Spinjitzu, aby ochránili zemi Ninjago, která má také podsvětí. (Netflix)

Recenze (34)

Cardo 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na seriál se dívám už od roku 2014 a stále se dívám, nicméně od 10. série už to není tak dobré. 11. série ušla, ale 12. ne, 13.má promrhaný potenciál, ale 14. by to ještě mohla zvednout, viz. 9. série po 8. Je však i pár věcí, které tvůrcům neodpustím: změna vzhledu hlavních postav, vozidel (vypadají úplně jak ty lego sety) a (téměř) celého světa (od 8. série), změna formátu z 22 na 11 minut (od 11. série). A kdo nad tím řekne, že je to pro dospělýho moc dětinský, tak je blbej a nemá právo to hodnotit, možná je to důvod proč to jenom jako celek má 59%, ale každá série má červenou kolonku. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

10 rokov seriálového Lega je celkom dosť a seriál si získal mnoho mladých divákov, o čom svedči aj to, že tvorcovia s tým idú ďalej na trh. Mne sa to len zdalo ako reklama na Lego a aj napriek tomu, že dejovo sa to postupne zlepšovalo, stále je to zamerané hlavne na detské publikum. Takže dospelák musí byť veľký fanúšik Lego postavičiek, aby sa toto stalo jeho obľúbeným seriálom. Pre mňa je to len taká priemerná ninja namotávka. 50 % ()

Reklama

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Začalo to jako otřesně odfláknutá rychlokvaška a neskrývaná reklama na "jdi a kupuj LEGO Ninjago", ale sérii od série je to lepší a lepší. A to dokonce tak moc, že od čtvrté série už je to regulérně dobré a od šesté více než jen dobré. Rázem to vypadá k světu, charaktery sympatické, akce nápaditá, děj postupně budovaný a i ta poučení pro děcka nejsou lámaná přes koleno za každou cenu. Jeden hned pochopí, proč je to vlajková loď narativní odnože LEGO univerza. Jsou to sice nepopiratelně pouze (původní) "Želvy Ninja" upravené pro mladší generaci, ale i ta bude v dospělosti potřebovat nějakou tu nostalgickou guilty pleasure z dospívání. A ano, Ninjago kostičky a postavičky máme doma kam šlápneš. A šlapu po nich, bohužel, dosti často. ()

darthvader77 

všechny recenze uživatele

Říkám vám tohle má potenciál a budoucnost. Podle mě nejlepší lego seriál a mezi lego filmy taky. Příběh je dobrý vůbec to nenudí a taky jsem se parkrát zasmál. Doufám že bude víc dílů. Na youtube už jsem viděl díly už s hady bohužel v angličtině a jsem rád za informaci že to dávaj na Primě. Hej co to má být jakto že z 85% je z ničeho nic 57%. Asi někoho vykillim. ()

Prometheus69 

všechny recenze uživatele

Na lego dobrý.... příběh nebyl zas tak úplně špatný:) Ale je to pořád lego, něco jiného si z tím hrát (bývávalo :) a něco jiného se na to koukat... Ale na rozdíl třeba od CHIMA.... kde absolutně není definováno o co tam sakra jde! V tomhle případě... scénárista aspoň trochu přemýšlel než to vypustil z hlavy na papír a později do telky. O stravitelné kvalitě hovoří i to že Ninjago má aspoň 2 řady... a jsou tam kouzla démoni a ninjové i když trochu kostrbatí..... to dneska letí. Dabing též odpovídá věkové hranici které byl tento seroš určen... občas se i člověk celkem zasměje což už je tak nějak u LEGO Story zvykem.Aj hudba není zlá.. Za ty tři hvězdy to celkem i stojí. :) ()

Galerie (488)

Zajímavosti (88)

  • V americko-kanadské verzi nechal Zane vzkaz v lednici. Ve verzi vysílané ve zbytku světa sedí Zane v lednici, když odpovídá na Kaiovu reakci, a nabízí mu sýr. (KGBelik)
  • Ve scéně, kdy Lloyd bojuje na střeše s Panem E., při pohledu na lana, po kterých ninjové šplhali nahoru, je vidět i Colea, ale ten už byl zajat Syny Garmadona. Dále je Cole vidět i v některých záběrech na střeše. (Cardo)

Reklama

Reklama