Útok dvojhlavého žraloka

• Česko Žraločí mutanti (více)

Výpravný zvířecí horor ve stylu filmů Čelisti a Útok z hlubin.
Poté, co je jejich loď potopena zmutovaným dvouhlavým žralokem, najdou přeživší úkryt na opuštěném korálovém ostrově. Skryté místo v moři ale začne brzy sužovat silné zemětřesení a dvojité čelisti krvelačné příšery se nezadržitelně blíží... (Řitka video)

PinokKio odpad!

Víc hlav víc ví, což se o tomhle žraloku lačném po tučném soustu asi říct nedá. Ale zase to zvyšuje jeho apetit po tupých studentkách, uplakaném profesorovi a natřásající se Carmen Elektře. A jako dezertík ukusuje po částech z korálového ostrova, kde režisér nechal pást se velké ztroskotané stádo koz (nebo spíše spoustu velkých koz), takže se bylo alespoň na co dívat .. ()

Matli

Náhodou mezi ostatníma shitžralokama a jinejma zmutovanýma potvorama je to slušná práce. Žralok je celkem slušně zpracovanej a neherci se snažej i trošku hrát na úrovni a to je co říct. Jen občas nějaké scény a záběry jsou extrémě nelogický a útoky žraloka (a že jich je nečekaně hodně) jsou graficky taky hodně slabý, musí se hold šetřit. Hvězdičku za stále krásnou Carmen, která se sakra PĚKNĚ vystavuje (ne nahá). 37% ()

Morholt odpad!

Loď se potápí, jako na potvoru se potápí i ostrov, tsunami na obzoru a kolem toho všeho se prohání dvouhlavej žralok. Asylumáci opět nezklamali a vypustili do světa další animální příšernost, kde dokonale funguje kouzlo nechtěného. Asi za všechny šílený scény bych jmenoval tu, kdy se destimetrovej žralok nenápadně připlíží k laškující trojici, která má vodu asi tak do pasu. To byl majstrštyk. Jinak samozřejmě spousta nehrajících metrohošanů a podobně talentovanejch silikonů.Co jsem čekal, to jsem dostal. ()

AsylumFan

Efekty od studia Asylum jsou skvostné, fanoušci je miluji a těší se na ně. Ovšem scéna z tohoto filmu, kdy žralok pod vodou útočí a zuřivě se zakusuje do dětské gumové panenky, je převratná a měla by vejít do dějin filmových efektů (zisk Oskara?). Znalci nemohou ocenit jinak, než plným počtem - 100 %. ()

KM Phoenix odpad!

Po shlédnutí tohoto kusu člověku vlastně dojde, že série Sharknado je vlastně áčkovým počinem studia Asylum, na rozdíl od tohoto filmu obsahuje herce, které jste už někde viděli a camea všelijakých zevlů. Zde je minimum herectví, absurdní hrátky s fyzikou prostředí, kdy žralok mění velikost a také hloubka moře je značně proměnlivá. V čem je naopak tento film vyjímečný je neskutečné herectví Charlie O´Connella v roli profesora Babiše (psáno Babish), kterému sekunduje o dost méně výrazná Carmen Electra jako doktorka Babišová. Charlie O´Connell předvádí mimořádnou plejádu nechápavých obličejů a tupých hlášek a také jednu extatickou scénu kdy je zraněn. Už jenom kvůli jeho výkonu stojí za to tenhle film vidět. Oproti tomu je Carmen Electra poněkud statická a ani ostatní ansámbl toho moc nepředvede a je přítomen víceméně jako kanónenfutr (ve smyslu krmení pro ryby), snad tedy až na dva domorodé (?) umpa lumpy, kteří snad měli být jakýmsi komediálním prvkem. Ve světle geniálního projevu Charlieho O´Connella, působí ostatní herci celkem jako zbytečná stafáž včetně digitálního žraloka a závěrečné tsunami. Doufám, že někdy v budoucnosti dostane více prostoru, skoro by z něho mohl být další a možná i lepší Kevin Sorbo :-D ()

• Hlavy žraloka měly být původně spojené. (L_O_U_S)
  • V některých scénách je vidět pobřeží, přestože se film odehrává na vzdáleném atolu. (L_O_U_S)
  • Ve třicátých letech dvacátého století byla skutečně ulovena žraločí samice, která v sobě měla dva dvouhlavé plody. Tato embrya byla nedávno nalezena naložena ve formaldehydu v Argentině. (cardinals)