Biografický příběh zaznamenává zrod první pornohvězdy – neznámé Lindy Lovelace, která mimochodem za účinkování v tomto filmu inkasovala směšných 1 250 dolarů. Naivní děvče, vychované ve věřící rodině, se nechá úplně uhranout charismatickým Chuckem Traynerem, který se po objevení jejího „neskutečného talentu na orální sex" stane jejím manželem, manažerem i pasákem... (oficiální text distributora)

Spooner

Promarněná šance. Film s ohromným množstvím potenciálu, který mohl být šokující s kousavým pohledem na tehdejší pornoprůmysl, se nakonec změní v hollywoodsky zidealizovaný příběh o dívce a jejím boji proti domácímu násilí. Což je škoda, protože první polovina šlape více než dobře a herci si své role užívají i v těch nejmenších roličkách.. ()

Gilmour93

Dvojice Seyfried, Sarsgaard velmi přesvědčivá, nicméně autoři nezapřeli svůj dokumentární cech a přiznávám, že jsem měl s jejich způsoby vystavění příběhu docela problém. Co se týká obsahu, jaksi se třeba zapomnělo na Lindinu „kynologickou“ prvotinu a tak bych u distribučního názvu vypustil to adjektivum, či ho alespoň nahradil slovem „učesaná“. Snahu ukázat královnu felace v tom nejlepším světle lze pochopit, ale v biografii je objektivita vždycky to nejcennější.. Dvě věci jsou však nabíledni. Za vším hledej výchovu rodičů a se vší úctou ke kapacitě Lindina hrdla - tak velkého čuráka, jakým byl její první manžel, by tam nikdy nedostala.. A mimochodem, Sharon Stone byla k nepoznání. Kdyby v tomto stavu předvedla svou nejproslavenější scénu, základním instinktem detektiva Currana by bylo odvrácení zraku... ()

noriaki

Nebýt kouzelné a film od filmu lepší Amandy Seyfried, tak tomu nedám ani ty tři hvězdy. Takhle se přece snímky s pobuřujícím námětem netočí. Scénář jeho potenciál úplně promrhal a režiséři neudělali nic, aby z něho vyškrtali víc než jiskřičku atmosféry. Přitom zpočátku rozjeli slušnou sbírku náznaků, že mě čeká thrilleroidní adrenalinová jízda. Druhá výtka přímo vychází z té první. Když už se produkce rozhodla natočit uměřený hraný životopis, tak měla odkývat něco nestranného a ne vyzobat pasáže které se jí hodí do obrazu a o zbytku taktně pomlčet. Lovelace tak obsahuje to nejhorší z obou světů. Jak nezúčastněnost a nevýraznost dokumentu, tak pokřivený subjektivní pohled dramatu. ()

T2

Rozpočet $10miliónovTržby USA $356,582Tržby Celosvetovo $1,585,582▐ Herecky slušne zahrané, decentne nasnímané aby to moc nepobúrilo, len príbeh namiesto toho aby tvoril silnú drámu plnú skutočne šokujúcich odhalení sa skôr snaží miestam zľahka zabávať, potom to nedokáže nabrať správne tendenciu drámy. /videl v kine: 60%/ ()

Aluska88

Myslela jsem, že na panenkovsky vypadající Amandu Seyfried, k níž prostě plavá hříva neodmyslitelně patří, si coby brunetku nezvyknu. Jakmile se však objevila na scéně, rozpoznala jsem, že i jako tmavovláska je stejně pořád nádherná a sluší jí to úplně stejně. Do role legendární pornohvězdy, Lindy Lovelace se Amanda hodila skvěle a stejně přesvědčivě ji také ztvárnila. I když samotným pojetím se snímek nevytáhne z průměru, především herecké obsazení z něj dělá vysoce kvalitní "materiál", který zpracovává počátky, vzestup, i pád dívky, kterou proslavilo Hluboké hrdlo. Zejména Peter Sarsgaard v roli Chucka předvedl tradičně výborný výkon coby "silly bastard." Všimla jsem si, že jednu z vedlejších rolí si střihla také Sharon Stone, ale během sledování jsem úplně zapomněla, že tam hraje. Až pak při závěrečných titulcích jsem si uvědomila, koho, že to tam ztvárnila:) Jednalo se pravděpodobně o její životní výkon:) ()

• V souvislosti s rolí Chucka Traynora byl běhěm předprodukce spojován James Franco. (Conspi)
  • Autobiografia Lindy Lovelace, ktorú napísala spoločne s novinárom Mikom McGradym, s pôvodným názvom "Ordeal" vyšla prvýkrát v roku 1980. Na českom trhu sa objavila ako "Otrokyně Hlubokého hrdla". (MFJD)
  • Na simulaci scén orálního sexu se používaly nanuky. (Cheeker)