Smyslný portrét hédonistického hollywoodského života očima Ricka, scenáristy, který hledá smysl své existence. (HBO Max)

Diskuze

Brygmi

Brygmi (hodnocení, recenze)

Borrtex

Teď nemám moc času to rozvádět - tudíž velmi stručně: film, ve kterém se Christian Bale poflakuje, obletují ho polonahé ženy, všichni mluví hlasem jak z erotické linky a pronáší všelijaká "pseudomoudra". Navíc nepříjemně repetitivní (bazén, bazén, pláž, striptýz, pláž, bazén...). Co je horší, že mi to nepřišlo zajímavý ani vizuálně (doopravdy se mi tam líbil jen jeden záběr) či hudebně. Neviděla jsem To the Wonder, takže bohužel nemůžu porovnat, ale tohle bylo strašně slabé.

na příspěvěk reagoval Borrtex

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Ondrus

Režisér, který se (aktivně) neúčastní tiskové konference a zakrývá se při focení. Hotový miláček pro publicisty.

Ondrus

Ondrus (hodnocení, recenze)

Určitě ta druhá skladba ještě nevyšla.

Já to čekání na KOC nevydržím :-/

(mOnkey)

(mOnkey) (hodnocení, recenze)

A hned první skladba odkazuje názvem na knihu Poutníkova cesta (...) od Johna Bunyana, tedy jedno z nejpopulárnějších náboženských děl v historii literatury.

Lavran (hodnocení, recenze)

in.derweltse.in/malick/KnightOfCups_Trailer.1080pHBR.mp4.zip

Tenhle, že se ti nezdá kvalitní? To by sis ho snad představoval ve 4K? :P :))

na příspěvěk reagoval Borrtex, Borrtex

Borrtex (hodnocení, recenze)

Lavran

Jo to bych mohl :-) Ale ten trailer se mi zdá právě nebyl úplně nejvíce kvalitní... Uvidím co se bude dát dělat :-))

Lavran (hodnocení, recenze)

Borrtex

Zatím je k dispozici jen ta jedna plážová, ale můžeš vytípat pár použitelných záběrů z traileru s vysokým bitratem, už jsem tady na něj před nedávnem dával odkaz. ;)

na příspěvěk reagoval Borrtex

Kevi1

Kevi1 (hodnocení, recenze)

Madsbender

Ako hej, ja priznávam, že na mňa je Malick príliš presvedčený o svojej umeleckosti na to, aby som jeho tvorbu mohla mať rada, ale asi som stále dúfala, že sa z toho nestane len ďalší film, ktorý si pozriem kvôli hereckému odsadeniu. Ja fakt úprimne nechápem, prečo sa všetci tí skvelí herci "hrnú" do spolupráce s ním.

Kevi1

Kevi1 (hodnocení, recenze)

Neviem, ani hodnotenia to nemá zatiaľ bohvieako vysoké a to to videlo len pár ľudí... nepovedala by som, že to vyzerá záhadne, ale skôr nezaujímavo. Z recenzie som si odniesla, že to nemá čo ponúknuť, až na zvláštne vykreslené LA.

na příspěvěk reagoval Madsbender

Malick workoholikem

Malick workoholikem

25.11.2016

Christian Bale najde cokoliv

Christian Bale najde cokoliv

25.04.2015

Batmanovská štafeta je předána a Christian Bale (Temný rytíř) se opět vrhá na menší filmy. Britský herec už má za sebou Knight of Cups a Weightless od nevypočitatelného Terrence Malicka (Strom života… (více)

Robocop v Suicide Squad?

Robocop v Suicide Squad?