Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

dr.horrible

Já s tím problém nemám. Nemůžu za to, že jsi si ty vytvořil fixní ideu, že hodnotím to co jsem neviděl :-) Jestli jsem to viděl po ťamansku z English titulky moje věc, ale viděl jsem to stejně jako ty teploušárny, ten dojímavej muzikál nebo děvčátko ze shnilýma nohama. prostě jsem to viděl a ty si mi ani přes opakovanou snahu nedokázal opak :-)

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Uživatel TomikZlesa smazal svůj příspěvek.

Wacoslav1

ale je, aby som ťa vyviedol z omylu. zacitujem z návoda na použitie:

Co se na ČSFD.cz nesmí?
Největším prohřeškem uživatele na ČSFD.cz je hodnotit hvězdičkami film, který neviděl, například na základě traileru, očekávání, nebo nenávisti k herci či tvůrci, který má s filmem co do činění. Za hvězdičkové hodnocení neviděných filmů je uživateli nenávratně odebráno právo dalšího hodnocení.

Ked s tým máš problém, napíš POMOvi

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

sellsakul: hej, preto lebo mu došlo, že za tým stál on. Inak nabudúce by som to kvôli ostatným označil spoilerom, v diskusiách niekedy bývajú aj ľudia čo to nevideli. A ja si osobne myslím že Rama je skôr kladná postava, ale v závere poruší svoje zásady a rozhodne sa to vyriešiť na vlastnú päsť, takže je to trochu diskutabilné.

na příspěvěk reagoval sellsakul

dr.horrible

Nikdo nemá co kecat jinýmu do toho na základě čeho může co ohodnotit. To by mělo bejt základní pravidlo. Tečka. Ty moje 2* se stejně v tý 5* smršti ztratí a hodnocení to nijak neovlivňuje, tak nevím o co ti jde. Tváříš se jak kdyby si vedl svatou válku nebo co :-))) To není nic ve zlým já ti chci taky pomoct.

Wacoslav1

kto sú moji posluhovači? aj taký derryll, ktorého som videl prvýkrát v živote, povedal že si to nemal čo hodnotiť, ked si tomu nerozumel. som si ho zavolal na pomoc? myslíš?

prečo nedokážeš pripustiť, že ked hodnotíš čo si nevidel, chyba bude najskôr v tebe?

a to ti hovorím slušne, chcem ti pomôcť, chlapče

Wacoslav1

ty už si vážne jak martin741. alebo stoka.

zato že je to ohrané, tak už s tým mám prestať? ale prečo, šak je to pravda?

hmm, nadávky, to je tvoja odpoved na všetko. skús vymyslieť na mňa niečo osobné, napríklad že kopem kanály, to je zábavnejšie.

dr.horrible

Ohraná historka... To už nikoho neoslní. Zkus přijít z něčím novým a z pro změnu z něčím co je pravda :-))) Jinak já se bavím taky. Jeden z nás je kokot. Malá nápověda : Já to nejsem!

Wacoslav1

hodnotenie nevideného je väčšia úbohosť. ale neviem ako to je, to sa musíš spýtať yoshíka.

keby si nebol debil a nehodnotil filmy čo si nevidel, ľudia ako on alebo ja, by ti možno dali pokoj

sellsakul

sellsakul (hodnocení, recenze)

Chcem sa spytat preco v zaverecnej scene UCO zabije toho mafiana-krypla s tetovanim, ked mali spolu riesit ksefty? Je to preto, lebo on viedol gang vo vazeni proti UCOvi? Podla coho sudite ze RAMA nebol mozno kladna postava? Inak pecka film !

na příspěvěk reagoval dr.horrible, dr.horrible

Madsbender

v tom to je. aj názor ľudí ako verbal sa dá rešpektovať. proste si niečo pozrú a nepáči sa im to.

wacko si to nepozre a dá odpad, pretože to nie je akčná sračka a potom napíše komentár, že videl 15 minút a do konca by sa to aj tak už nezlepšilo.

toto môže rešpektovať vážne len idiot

dr.horrible (hodnocení, recenze)

tak to býva. ked podvodník nevie čo povedať na svoju obranu, vymyslí si niečo osobné, snád sa niekto chytí :)

Wacoslav1

neviem kde si tú blbosť počul, pošťáku. ked sa naposledy snažili uhádnuť moje zamestnanie, zhodli sa že som pekár :)

povedz nám radšej ešte niečo o filme, napríklad jak tam bolo všetko čierne a nebolo ani hovno videť.

alebo jak na tom nestojí tvoj život, alebo tak ;-)

dr.horrible

Nápodobně securiťáku :-) Já to chápu, že 12 hodin v noci hlídat nějakej posranej barák je pekelná nuda, tak se rozptýlíš trolením a brumováním napříč diskuzemi CSFD. To je v pohodě rozumím ti :-)))))

Wacoslav1 , Wacoslav1

a ešte aby som ťa doplnil, tak nie, rešpekt k hodnoteniam ľudí ako ty a lion mr.t, ktorí hodnotia filmy čo nevideli, prípadne videli, ale nerozumeli im, na čsfd vážne neexistuje, sorry.

a inak to s tou utkvelou predstavou bolo dobré, vidím že sa so svojim kamarátom martinom741, učíte jeden od druhého ..

Peytl

Peytl (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Synku, věř mi, že s tebou nebudu ztrácet svůj čas a doufám, že i na takové pizdy, jako jsi ty, jednou dojde, tím můj dialog s tebou skončil. Pozdrav nevyřídím, neboť nechci nikoho slušného urazit. Volte medveda, brum a jiné bezva repliky si nech pro stejně postižená hovádka, pokud je najdeš.

Peytl

ahoj peytle, prišiel si dvihnúť dôveryhodnosť podvodníka? to nepomôže, pretože ako vidíš, už je tu na smiech aj nováčikom. škoda reči, no. pozdravuj jezinku

na příspěvěk reagoval Peytl

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou